дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU
UA
меню
напишіть нам
zavod@promstan.com.ua
Зателефонуйте нам

Що таке сендвіч-панель? (h1)

Свою назву сендвіч-панель отримала через трикомпонентної складу, адже принцип конструкції кожної панелі (облицювання - наповнювач - облицювання) нагадує звичайний сендвіч. Будівельні матеріали, створені за такою схемою, швидко завоювали популярність, оскільки саме вони дозволили робити готові стінові і покрівельні конструкції, які швидко монтуються, добре зберігають тепло, мають додаткові важливими властивостями: міцністю, високою звукоізоляцією, стійкістю до атмосферних явищ. Тільки завдяки появі на будівельному ринку сендвіч-панелей з'явилися швидкобудуюємі будівлі. Можна сміливо сказати, що саме сендвіч-панелі посприяли стрімкому зростанню кількості комерційної нерухомості та МАФів

Наповненням панелей можуть бути:

мінеральна базальтова вата;
пінополістирол;
пінополіуретан.
Всі види наповнювачів мають високі показники тепло- і звукоізоляції, а також володіють високим показником біологічної стійкості. Пінополістирол, пінополіуретан і базальтова вата - екологічно чисті матеріали, повністю безпечні для здоров'я людини. Вони можуть використовуватися навіть в панелях, з яких будують промислові цехи для виробництва продуктів харчування.

Сендвіч-панелі з металевою облицюванням часто застосовуються для зведення комерційних і промислових будівель різного призначення: магазинів і торгових центрів, спортивних комплексів і виробничих цехів, логістичних та складських приміщень, СТО, автомийок. Поверхня панелей може бути повністю гладкою або профільованою. При цьому виділяють спеціалізовані мелкопрофілірованние сендвіч-панелі, що володіють шуморассеівающім ефектом; вони не вимагають обробки, їх покриття не піддається впливу будь-яких атмосферних явищ. Протягом десятків років воно зберігає свій колір, зовнішній вигляд і властивості незмінними, що істотно заощаджує кошти власників будівлі на ремонтних роботах.

Наступна новина
Попередня новина

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якого ви не зможете відмовитися!

Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua