дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню
напишіть нам
zavod@promstan.com.ua

Отзывы

09 серпня 2016
ТОВ "Сандора" співпрацює з ТОВ "Корпорація Промстан" з 2001р. За цей період виконані наступні роботи:
- монтаж стінових конструкцій з сендвіч-панелей;
- монтаж огорож із залізобетонних плит;
- демонтаж залізобетонних та цегляних будівель;
- пристрій майданчиків і під'їзних доріг;
- земляні роботи з вертикального планування (20 000 куб.м на об'єкті "Очисні споруди виробничого комплексу № 2);
- реконструкція під'їзної дороги на виробничому комплексі № 2 ТОВ "Сандора".

ТОВ "Корпорація" Промстан "має в своєму розпорядженні досвідченим і професійним штатом співробітників. Роботи виконувалися в установлені строки та на хорошому рівні, відповідно до вимог державних стандартів та будівельних норм.

ТОВ "Корпорація" Промстан "характеризується високим рівнем виконавчої дисципліни, а також професійним підходом до організації та підготовки виробництва.
16 грудня 2015
Наша компанія ТОВ «Юкраеніан Шугар Компані» вже майже 4 роки співпрацює з Корпорацією «Промстан» в частині поставки огороджувальних конструкцій (сендвіч-панелей), виконання земляних і монтажних робіт. За цей час компанія зарекомендувала себе як професійний і кваліфікований партнер, все зобов'язання виконувалися якісно і у встановлені терміни. Співробітники компанії неодноразово надавали допомогу, консультуючи нас в технічних питаннях.

Між нашими компаніями було укладено договір на поставку сендвіч-панелей в кількості 6 737 кв.м. для будівництва цукрового заводу. У процесі роботи були виконані всі вимоги та витримані терміни.

Наше підприємство готове до подальшої співпраці з Корпорацією «Промстан» і рекомендує його як надійного партнера.
09 травня 2015
ТДВ "Миколаївбудмеханізація" співпрацює з ТОВ "Форсаж" в якості субпідрядника з 2010 року.
За цей час виконано роботи по монтажу трубопровідної лінії каналізації, вертикальне планування майданчика під будівництво в обсязі понад 130 000 куб.м в Миколаївському морському порту, виконаний весь комплекс земляних робіт на будівництві торгового центру для "Автогранд Миколаїв", реконструкція скверу "Пролетарський" пректу "Серце міста" і ін.

Роботи виконані з відмінною якістю і в установлені терміни з високим рівнем професіоналізму.
11 червня 2014
Працівники ВАТ "Миколаївбудмеханізація" в 2010, 2011 році виконували роботи на об'єктах, що будуються ТОВ СП "Нібулон" з розбирання будівель і споруд, вертикального планування майданчиків, завезення і укладання грунту, надавали послуги машинами і механізмами. В цілому виконано робіт та надано послуг більш ніж на 6 млн.грн при хорошій якості і у встановлені терміни. При виконанні робіт, колективом продемонстровано високу майстерність і кваліфікацію працівників усіх рівнів.
Подальша співпраця триває.

Зв'яжіться з нами прямо зараз і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
30 травня 2019
Агропромислова виставка
Корпорація Промстан візьме участь в ХХХІ міжнародній агропромисловій виставці України і Східної Європи «АГРО-2019».
Читати докладніше
14 квітня 2019
Гідропоніка – нове слово в аграрній справі
Вирощування методом гідропоніки – один з найбільш ефективних способів отримання розсади або сільськогосподарських рослин в тепличних умовах. У його основі занурення коренів в інертне середовище, що містить всі необхідні поживні речовини для активного. . .
Читати докладніше
14 квітня 2019
Особливості сендвіч-панелей ППУ для будівництва холодильних камер
Сендвіч-панелі застосовуються не тільки для зведення складів, житлових будинків і комерційних об'єктів, але і для холодильних, морозильних установ. Цей матеріал з роками стає дедалі популярнішим, поступово витісняючи з ринку бетонні блоки та цеглу.
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00