дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню
напишіть нам
zavod@promstan.com.ua
Проектування і
будівництво
автомийок
від виробника
20 років успішного досвіду
КОРПОРАЦІЯ ПРОМСТАН -
має 20-ти літній досвід у будівництві автомийних комплексів
 • Працювати з нами легко! МИ ГАРАНТУЄМО ЯКІСТЬ роботи від проекту до монтажу швидкомонтованих будівель.
 • Ми - ЗАВОД-ВИРОБНИК! Металоконструкції, сендвіч-панелі і профнастил ми виробляємо самі.
 • Бригади професійних монтажників і власний парк будівельної техніки (понад 80 од.) Забезпечать Вам будівництво БМЗ в найкоротші терміни.
 • При будівництві швидкомонтованих будівель ми повністю ВРАХОВУЄМО ІНТЕРЕСИ ЗАМОВНИКА.
 • Вибравши швидкомонтовану будівлю, ВИ ОТРИМАЙТЕ ЕКОНОМІЮ: у вазі до 40%, у вартості до 30%, в часі монтажу до 25%

КОНСТРУКЦІЯ МЕТАЛЕВОГО КАРКАСУ 
АВТОМИЙНИХ КОМПЛЕКСІВ

збирається з швидкомонтованих гнутих високоміцних оцинкованих профілів на болтових з'єднаннях цілий рік в будь-яку погоду.

Профілі виробляються на автоматичній лінії методом холодної прокатки з конструкційної сталі S350GD з покриттям цинку більше 275 г / м².

Ви отримаєте
Вигідна пропозиція!
При використанні оцинкованого профілю замість гарячекатаного швелера:
Економія у вазі
до 40%
Економія у вартості
до 30%
Економія часу монтажу
до 25%
Покрівля та стіни будівлі
збираються з сендвіч-панелей або профнастилу.
Середня швидкість монтажу сендвіч-панелей бригадою з 5 чоловік - 150 м² в зміну.
МІНЕРАЛЬНА ВАТА
ПІНОПОЛІСТИРОЛ
ПІНОПОЛІУРЕТАН
мінімізація тепловтрат (відсутність містків холоду)
Висока межа вогнестійкості ЕI 60, ЕI 120, ЕI 150
Гарантія від затікань Термін експлуатації до 30 років
 • Фундаменти за 30днів
 • Монтаж каркаса за 30днів
 • Монтаж покрівлі і стін за 30днів
 • Готовий об'єкт за 3місяці
*Площа будівлі 1500 м2
Ми маємо всі необхідні
документи на дозвіл:
Ліцензія на будівництво, сертифікати відповідності, допуски до висотних робіт.
Сертифікати
Швидкий запит цін
Для початку роботи
просто запросіть швидкий розрахунок!
Це безкоштовно і ні до чого не зобов'язує!
Ми гарантуємо
Якість матеріалів і виконаних робіт
Дотримання термінів будівництва і технологій будівельних робіт
Відповідність нормам діючого законодавства
Середній термін експлуатації об'єкта 50 років
Побудовані нами об'єкти, краше тисячи слів!
Ми реалізували ці проекти від початку і до кінця "під ключ"
Швидкий запит цін
контактна інформація
Головний офіс і виробництво
Адреса:
 54028, м. Миколаїв, вул. Новозаводська, 13 б
Телефон:
Виробничий цех
Адреса:
м. Херсон, Бериславське шосе, 38 (колишній завод ЖБВ)
Телефон:
Менеджери
замовлення будівельної техніки:

Швидкомонтовні автомийки з сендвіч-панелей

Автомийки з сендвіч-панелей - вигідне вкладення коштів і швидкий старт бізнесу

Серед сервісів, що приносять стабільний дохід, мийка машин - один з тих, що не вимагає значних капіталовкладень. Для початку роботи необхідно приміщення, профільне обладнання та робочі. Зменшити обсяг інвестицій можна за рахунок будівництва автомийки з сендвіч-панелей. Це конструкція з металевим каркасом, яка відрізняється від капітальних будівель меншою вартістю, короткими термінами реалізації проекту і величезною різноманітністю форм і конфігурацій, які можна реалізувати.

Переваги БМЗ-автомийок

Все частіше в будівництві використовуються матеріали і конструкції, вага яких максимально полегшується. В основі будівлі під автомийку - металевий каркас і стіни з сендвіч-панелей. Ці елементи відповідають чинному стандарту якості, що гарантує довговічність і надійність конструкції. Швидке виготовлення і монтаж роблять БМЗ самими затребуваними на сучасному ринку будівництва.

Розглянемо більш докладно причини, за якими все більше підприємців обирають саме швидкомонтовані будівлі (БМЗ) під ключ:

 1. Мінімальні терміни будівництва. Готовий проект буде введений в експлуатацію за період від 4 тижнів до 6 місяців (в залежності від складності об'єкта).
 2. Можливість будівництва при будь-яких погодних умовах. Швидкомонтовані модульні автомийки - це спеціальний конструктор, який збирає монтажна бригада за певною схемою. Використання професійного обладнання дозволяє проводити встановлення БМЗ круглий рік.
 3. Можливість використання полегшеного фундаменту (в тому числі литого підстави з бетону або плит). Через те щошвидкобудуюємі автомийки мають невелику вагу, їх встановлюють на будь-яких грунтах (навіть в місцях з близьким заляганням грунтових вод).
 4. Висока надійність і довговічність. Модульні будівлі (автомийки, СТО, заправки і ін.) В основі мають металевий каркас, який відрізняється підвищеною стійкістю до впливів несприятливих факторів навколишнього середовища. Йому не страшні перепади температури, фізичні і хімічні впливи, мікроорганізми і ін.
 5. Низька вартість проекту. У порівнянні з капітальними об'єктами, будівництво автомийки з сендвіч-панелей обходиться на 30-40% дешевше за рахунок зменшення витрат на логістику, розробку проекту, дозвільні документи і трудовитрати.
 6. Можливість модернізації і демонтажу. Головна перевага полягає в тому, що при необхідностіавтомийку з металоконструкцій можна «розібрати» і перевезти на нове місце, оновити або повністю змінити дизайн. Завдяки міцному каркасу з металу транспортування можна виробляти неодноразово.
 7. Велика розмаїтість індивідуальних дизайнерських рішень. Ринок будівельних матеріалів дозволяє реалізовувати не тільки типові проекти, а й авторські архітектурні форми, які не мають аналогів.

Мобільність, мінімальні терміни будівництва і оптимальне співвідношення ціна / якість - це саме ті характеристики, що виділяють автомийки з сендвіч-панелей на ринку сучасного будівництва.

Технологія будівництва

Якщо у вас з'явилася ідея купити швидкомонтованих автомийку, ознайомтеся з основними етапами запровадження її в експлуатацію:

 1. Розробка проекту. На цій стадії враховуються всі побажання клієнта (розміри, дизайн, технологічні параметри та ін.), Особливості наявної території (район, тип ґрунту, необхідність додаткових робіт і т. Д.). У проекті максимально докладно прописується план, згідно з яким буде здійснюватися будівництво, вказуються якісні та кількісні характеристики необхідних матеріалів.
 2. Виробництво. Після підписання договору на співпрацю з корпорацією «Промстан» ми беремо на себе відповідальність за виготовлення і поставку на об'єкт потрібної кількості матеріалів. На власному обладнанні повністю виконується замовлення, а потім всі комплектуючі доставляються до місця збірки. Замовнику не потрібно турбуватися про неправильно розрахованому обсязі або зірваних термінах. Наші майстри виконають всі роботи, згідно з підписаними домовленостями. При бажанні монтажники виконають необхідні фундаментні роботи.
 3. Монтаж. В основі автомийки з швидкомонтованих профілів - металевий каркас. У ролі огороджувальних конструкцій виступають сендвіч-панелі. Для складання і безпечною, довговічною експлуатації монтаж повинні виробляти майстра, які мають досвід і профільні знання. Для зменшення термінів установки наші ремонтні бригади використовують спеціальну техніку та обладнання. Це дозволяє провести монтаж згідно з нормами і уникнути негативних наслідків (промерзання плит на стиках, освіти крижаного нальоту і ін.) При подальшій експлуатації.
 4. Здача об'єкта в експлуатацію.

На завершальній стадії закриваються віконні та дверні прорізи. Готується необхідну дозвільну документацію. Клієнт приймає об'єкт в чистому, практично готовому до роботи стані.

«Промстан» - лідер на ринку швидкомонтованих конструкцій

Корпорація «Промстан» здійснює продаж швидкомонтованих автомийок «під ключ». Ми більше 20 років виробляємо БМЗ з сендвіч-панелей. До нас звертаються не тільки приватні покупці, але і великі юридичні особи. Нашими конкурентними перевагами є:

 • комплексне обслуговування (при підписанні договору роботи виконуються під ключ);
 • вигідна для клієнта цінова політика (відсутність посередників і переплат за проектування і монтаж);
 • гарантія якості (термін експлуатації більше 20 років);
 • мінімальні терміни будівництва від 2 тижнів до 4 місяців (в залежності від складності проекту);
 • професійні консультації (в нашому штаті працюють досвідчені конструктори, які зможуть визначитися з архітектурним рішенням, кількістю необхідних матеріалів і вартістю проекту).

Співпраця з професіоналами - це гарантія безпечної та довговічною експлуатації БМЗ.

Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua