дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню
напишіть нам
zavod@promstan.com.ua

Послуги вантажопідіймальних механізмів

услуги грузоподъемных механизмов

Сьогодні послуги вантажопідйомних механізмів широко поширені в багатьох промислових і господарських сферах. Не всі компанії можуть надати їх належної якості через відсутність спеціальної потужної техніки. Але ми готові допомогти з вирішенням таких завдань. Корпорація «Промстан» надає послуги транспортування, монтажу, демонтажу під ключ різних машин спеціального призначення. Працюємо з важкими механізмами (вагою до 25 тонн). Досвід і наявність спецтехніки дозволяють швидко, акуратно і відповідально виконувати поставлені перед нами завдання. Ціна на монтаж і демонтаж крана або транспортування установки може відрізнятися, уточнюйте вартість в прайсі або по телефону у менеджера компанії.

Рішення проблем будь-якої складності

Установка, демонтаж або транспортування спецмеханізмів - непрості завдання. Габаритні машини вимагають потужної техніки, щоб грамотно виконати операції по монтажу або перевезення, наявності досвіду і кваліфікації працівників. Все це може запропонувати своїм клієнтам корпорація «Промстан».

Ми виконуємо монтаж вантажопідйомного обладнання самого різного типу, працюємо з 30 видами механізмів і машин:

  • баштовими кранами;
  • автомобільними - Bumar Fablok, КС 3575, КС-4572 та ін .;
  • пневмоколісному і гусеничними, маса яких варіюється в діапазоні 10-25 тонн.

З огляду на специфіку застосування і величезну вагу обладнання, технічно правильний монтаж або демонтаж є основною умовою для успішної реалізації поставленого завдання. Будь-яка помилка може призвести до виникнення серйозних проблем. Тому вкрай важливо довіряти виконання операцій з обслуговування механізмів спецпризначення досвідченим і кваліфікованим виконавцям. І ми раді допомогти.

Комплексний підхід до вирішення завдання

Наш завод-виробник пропонує широкий спектр послуг, пов'язаних з обробкою металів і обслуговуванням устаткування спецпризначення. Комплексний підхід до виконання замовлень дозволяє швидко, якісно і точно реалізовувати їх на практиці.

Ми виїжджаємо на будівельні ділянки клієнтів, здійснюємо оцінку місця установки вантажопідіймальних механізмів, розробляємо технологічно правильний і рентабельний спосіб виконання операцій по монтажу або демонтажу устаткування. Індивідуальний підхід, професіоналізм, програма лояльності - все це відрізняє нашу корпорацію на вітчизняному ринку послуг. Гарантуємо не тільки якісне обслуговування і монтаж кранів, а й дотримання термінів.

Телефонуйте або залишайте заявку в формі на сайті, наші фахівці оперативно зв'яжуться для обговорення бюджету і умов співпраці, приймуть замовлення в телефонному режимі. Виникли питання щодо обслуговування спецтехніки? Задавайте, проконсультуємо і запропонуємо рентабельні і грамотні способи виконання установки або транспортування вантажопідйомних машин.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
17 cічня 2022
Ремонт трубопроводу завдовжки 4 000 м
Компанія "Корпорація Промстан" зробила роботи із заміни металевих труб водопроводу діаметром 630 мм завдовжки 551м у с. Софіївка Баштанського району Миколаївської обл. Також було проведено заміну водопровідних труб ПВХ діаметром 315мм протяжністю 4. . .
Читати докладніше
10 cічня 2022
Будівництво будівлі підстанції
Фахівці ТОВ "Корпорація Промстан" продовжують будівництво будівлі підстанції "Залютіне" м. Харків. Вже завершено бетонні роботи з влаштування фундаментів, виконано гідроізоляцію. Проведено зворотне засипання та ущільнення ґрунту.  
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua