дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Послуги вантажопідіймальних механізмів

услуги грузоподъемных механизмов

Сьогодні послуги вантажопідйомних механізмів широко поширені в багатьох промислових і господарських сферах. Не всі компанії можуть надати їх належної якості через відсутність спеціальної потужної техніки. Але ми готові допомогти з вирішенням таких завдань. Корпорація «Промстан» надає послуги транспортування, монтажу, демонтажу під ключ різних машин спеціального призначення. Працюємо з важкими механізмами (вагою до 25 тонн). Досвід і наявність спецтехніки дозволяють швидко, акуратно і відповідально виконувати поставлені перед нами завдання. Ціна на монтаж і демонтаж крана або транспортування установки може відрізнятися, уточнюйте вартість в прайсі або по телефону у менеджера компанії.

Рішення проблем будь-якої складності

Установка, демонтаж або транспортування спецмеханізмів - непрості завдання. Габаритні машини вимагають потужної техніки, щоб грамотно виконати операції по монтажу або перевезення, наявності досвіду і кваліфікації працівників. Все це може запропонувати своїм клієнтам корпорація «Промстан».

Ми виконуємо монтаж вантажопідйомного обладнання самого різного типу, працюємо з 30 видами механізмів і машин:

  • баштовими кранами;
  • автомобільними - Bumar Fablok, КС 3575, КС-4572 та ін .;
  • пневмоколісному і гусеничними, маса яких варіюється в діапазоні 10-25 тонн.

З огляду на специфіку застосування і величезну вагу обладнання, технічно правильний монтаж або демонтаж є основною умовою для успішної реалізації поставленого завдання. Будь-яка помилка може призвести до виникнення серйозних проблем. Тому вкрай важливо довіряти виконання операцій з обслуговування механізмів спецпризначення досвідченим і кваліфікованим виконавцям. І ми раді допомогти.

Комплексний підхід до вирішення завдання

Наш завод-виробник пропонує широкий спектр послуг, пов'язаних з обробкою металів і обслуговуванням устаткування спецпризначення. Комплексний підхід до виконання замовлень дозволяє швидко, якісно і точно реалізовувати їх на практиці.

Ми виїжджаємо на будівельні ділянки клієнтів, здійснюємо оцінку місця установки вантажопідіймальних механізмів, розробляємо технологічно правильний і рентабельний спосіб виконання операцій по монтажу або демонтажу устаткування. Індивідуальний підхід, професіоналізм, програма лояльності - все це відрізняє нашу корпорацію на вітчизняному ринку послуг. Гарантуємо не тільки якісне обслуговування і монтаж кранів, а й дотримання термінів.

Телефонуйте або залишайте заявку в формі на сайті, наші фахівці оперативно зв'яжуться для обговорення бюджету і умов співпраці, приймуть замовлення в телефонному режимі. Виникли питання щодо обслуговування спецтехніки? Задавайте, проконсультуємо і запропонуємо рентабельні і грамотні способи виконання установки або транспортування вантажопідйомних машин.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
15 червня 2021
Ущільнення всіх видів грунту
Спеціалісти ТОВ "Корпорація Промстан" виконують ущільнення всіх видів грунту німецьким віброкатком BOMAG 213dh масою 13 і 15 тон. Вібраційна система має п'ять режимів, що підходять під різний грунт. Відкалібрована система знижує резонансні явища при. . .
Читати докладніше
14 червня 2021
Швидкомонтований ангар на Сандорі
Завершено монтаж каркасного ангару для утилізації і зберігання відходів снекового виробництва. Габарити побудованого швидкомонтованого ангара 12 * 18 * 6м Каркас виконаний з оцинкованого профілю, будівля обшите профнастилом. Також, фахівці ТОВ "Ко. . .
Читати докладніше
04 червня 2021
Облаштування дороги на території підприємства
Корпорація "Промстан" провела роботи по влаштуванню дороги на території підприємства. Компанія проводить всі види земляних робіт: - підготовка ділянки до будівельного процесу - риття і побудова котлованів для заливки фундаменту - риття траншей дл. . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua