дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню
Проектування
Промислових будівель
Будуємо майбутнє зі смаком

Проектування промислових будівель

Промислові об'єкти – ключовий компонент інфраструктури держави. Зводяться приміщення різних типів, починаючи від складських і закінчуючи адміністративними. Ретельно спланований об'єкт обов'язково повинен відповідати технологічним вимогам і відрізнятися високими техніко-економічними показниками. Саме тому проектування промислових будівель краще довірити фахівцям корпорації «Промстан».

Врахуємо всі деталі в проектуванні промислових будівель

База для планування – сукупність багатьох факторів, передбачуваність специфіки виробництва. Проект формується у співпраці з технологами, за основу приймається виробнича схема підприємства. Проект розробляється в залежності від призначення виробництва, з урахуванням технічних особливостей. В рамках промислового об'єкта пріоритетне значення має планування комунікаційних та інженерних систем. Сучасні будівлі виробничого типу відрізняються наявністю довгих прольотів і чималою висотою приміщень, підвищеним впливом виробничих процесів, які виконуються на різноманітному обладнанні. Конструкція споруди повинна бути надійною. Проектування будівель промислового призначення вимагає урахування безлічі нюансів технічного плану.

Довіряйте фахівцям

Наша команда професіоналів також відповідально ставиться до оформлення дизайну в приміщенні. Причому однакова увага приділяється як інтер'єру, так і екстер'єру. Вивчається можливість облицювання фасадів з використанням надійних і технологічних матеріалів, які поставляються з заводу-виробника, також ставиться мета створити сприятливу робочу обстановку.

проектирование промышленных зданий

Увесь спектр робіт здійснюється з дотриманням санітарних, технічних та інших встановлених норм. Особливістю проектування промислових споруд є широка нормативна база, яка регламентує вимоги, що висуваються до зведення виробничих будівель.

Досвідчена команда інженерів враховує всі побажання замовника і надає послуги проектування промислових будівель під ключ. Відразу слід зауважити, що процес планування досить складний і вимагає злагодженості між фахівцями.

Етапи проектування промислових будівель

За загальним правилом, етапи промислового проектування виглядають таким чином:

  • вивчаємо специфіку місцевості, проводимо збір даних. Триває підготовка техніко-економічного обґрунтування (ТЕО);
  • здійснюємо розподіл простору і приступаємо до роботи над проектними документами;
  • розробляємо методики щодо збереження тепла і мінімізації впливу діяльності підприємства на навколишнє середовище.

Це стандартний алгоритм, який при необхідності може змінюватися.

Кваліфіковані фахівці-дизайнери та інженери діють злагоджено за чітким розподілом завдань. Робочі стадії строго контролюються і перевіряються. Архітектори відповідають за зовнішній вигляд об'єкта, а інженери займаються технічними питаннями. Попередню вартість проектування промислових будівель ви можете дізнатися у менеджерів нашого сайту.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
29 липня 2021
Реконструкція будівлі для торгової мережі Romstall Україна
Фахівці Корпорації "Промстан" проводять реконструкцію будівлі розміром 50 * 24 м. Під час реконструкції буде проведена: заміна фасадів на сендвіч-панелі власного виробництва товщиною 200мм,заміна віконних і дверних конструкцій на алюмінієві,заміна. . .
Читати докладніше
22 липня 2021
Будівництво чергового бескаркасного ангара
Монтажники ТОВ "Корпорація Промстан" приступили до будівництва бескаркасного ангара для Баловнянской виробничої бази с. Костянтинівка. Розміри ангара 24 * 54 м, висота 10,2м. Безкаркасний арочний ангар будується безпосередньо на місці розташування. . .
Читати докладніше
06 липня 2021
Триває будівництво ферми з вирощування креветок
ТОВ "Корпорація Промстан" продовжує роботи по влаштуванню бетонного фундаменту комбікормового заводу ферми з вирощування креветок. Тривають бетонні роботи з влаштування резервуарів з розведення безхребетних. Зроблені і встановлені оцинковані метало. . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua