дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню
напишіть нам
zavod@promstan.com.ua

Виготовлення фундаменту

Основою будь-якої будівлі є фундамент. І від того, наскільки він міцний і надійний, будуть залежати експлуатаційні якості будівлі та його довговічність. Тому до будівництва конструкції необхідно підійти з усією відповідальністю, враховуючи специфіку використовуваної технології і особливості самого об'єкта. Оптимальне рішення - звернутися до фахівців. Послуга «фундамент під ключ» передбачає цілий комплекс заходів, спрямованих на створення міцного і якісного підстави. Тільки ретельне дотримання технології зведення і правильні розрахунки дозволяють побудувати дійсно надійну конструкцію, здатну витримати всі навантаження від споруди.

«Промстан»: ми можемо все

Спорудження фундаменту відноситься до одних з профільних спеціалізацій нашої компанії. Ми будуємо якісно, ​​підбираючи оптимальні матеріали і технологію зведення. Звертаючись до послуг фахівців під ключ, ви гарантовано отримуєте можливість економії будівельного бюджету. Адже набагато дешевше співпрацювати з одним виконавцем, ніж замовляти окремі операції по зведенню фундаменту.

Хочете переконатися, що довіритися нам стане найбільш раціональним рішенням? Корпорація «Промстан» - це надійний виконавець.

Тільки тут вас чекає:

 • бригада кваліфікованих фахівців. Роботи виконують виключно досвідчені співробітники;
 • більше 100 одиниць сучасної техніки. Застосування спеціалізованого обладнання дозволяє скоротити терміни зведення фундаменту і поліпшити якість робіт;
 • можливість ознайомитися з готовими роботами. Ви можете переглянути детальне портфоліо прямо на сайті.

Вартість виготовлення фундаментів розраховується індивідуально. Зазвичай на ціни впливають гідрогеологічні особливості ділянки, вага і габарити будівлі, тип самого заснування, необхідність спорудження підвалу. Запитайте розцінки на виготовлення фундаменту прямо зараз, скориставшись спеціальною формою. Гарантуємо, це вас ні до чого не зобов'язує!

Особливості роботи

Фахівці «Промстан» виконують цілий перелік заходів, які має на увазі спорудження фундаменту під ключ.

Сюди входять такі операції:

 • винесення натурних осей;
 • виїмка грунту;
 • створення підстилаючого шару;
 • виготовлення подбетонки;
 • гідроізоляція підошви;
 • виготовлення опалубки;
 • армування;
 • заливка;
 • догляд за бетоном.

Відзначимо, що в залежності від виду фундаменту перелік і обсяг робіт можуть відрізнятися.

У нашому розпорядженні - власні розчинні вузли і бетононасоси. Завдяки цьому ми гарантуємо відповідність марочної міцності бетону і максимальний експлуатаційний ресурс готових конструкцій. Крім того, проводимо контроль на кожній стадії будівництва. Це забезпечує суворе дотримання технології і термінів.

Звертайтеся і замовляйте професійне зведення конструкцій під ключ. Корпорація «Промстан» - це штат кваліфікованих майстрів, лояльна ціна за виготовлення опалубки для фундаменту і інших елементів підстав. Наш завод-виготовлювач готовий реалізувати будь-який проект в максимально короткі терміни. 

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
07 серпня 2023
Будівництво куполу безкаркасного ангару для ТОВ Нібулон
Компанія "Корпорація Промстан" закінчила будівництво купола безкаркасного ангару для ТОВ "Нібулон" 24х90х9.2м для підлогового зберігання зерна на 5 тис. тонн.
Читати докладніше
17 липня 2023
Роботи з виготовлення та монтажу завальної ями
Компанія "Корпорація Промстан" виконала роботи з виготовлення та монтажу завальної ями, автовивантаження норійних веж, галереї та переходів під обладнання в Ізмаїлі загальною вагою понад 200 тонн.        . . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua