дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню
напишіть нам
zavod@promstan.com.ua
ПРОЕКТУВАННЯ ТА
БУДІВНИЦТВО
Комерційних будівель
від виробника
20 років успішного досвіду
КОРПОРАЦІЯ ПРОМСТАН -
має 20-ти літній досвід у будівництві комерційних будівель
 • Працювати з нами легко! МИ ГАРАНТУЄМО ЯКІСТЬ роботи від проекту до монтажу швидкомонтованих будівель.
 • Ми - ЗАВОД-ВИРОБНИК! Металоконструкції, сендвіч-панелі і профнастил ми виробляємо самі.
 • Бригади професійних монтажників і власний парк будівельної техніки (понад 80 од.) Забезпечать Вам будівництво БМЗ в найкоротші терміни.
 • При будівництві швидкомонтованих будівель ми повністю ВРАХОВУЄМО ІНТЕРЕСИ ЗАМОВНИКА.
 • Вибравши швидкомонтовану будівлю, ВИ ОТРИМАЙТЕ ЕКОНОМІЮ: у вазі до 40%, у вартості до 30%, в часі монтажу до 25%

КОНСТРУКЦІЯ МЕТАЛЕВОГО КАРКАСУ 
КОМЕРЦІЙНИХ БУДІВЕЛЬ

збирається з швидкомонтованих гнутих високоміцних оцинкованих профілів на болтових з'єднаннях цілий рік в будь-яку погоду.

Профілі виробляються на автоматичній лінії методом холодної прокатки з конструкційної сталі S350GD з покриттям цинку більше 275 г / м².

Гарантія 50 років
Всесезонність монтажу
Легкість і дешевизна фундаменту
Ви отримаєте
Безопорний проліт, відстань між колонами до 12 м
Високу швидкість будівництва, економічність і довговічність будівлі
Готову будівлю за 3-4 місяці (50 років експлуатації)
Вигідна пропозиція!
При використанні оцинкованого профілю замість гарячекатаного швелера:
Економія у вазі
до 40%
Економія у вартості
до 30%
Економія часу монтажу
до 25%
Покрівля та стіни будівлі
збираються з сендвіч-панелей або профнастилу.
Середня швидкість монтажу сендвіч-панелей бригадою з 5 чоловік - 150 м² в зміну.
МІНЕРАЛЬНА ВАТА
ПІНОПОЛІСТИРОЛ
ПІНОПОЛІУРЕТАН
мінімізація тепловтрат (відсутність містків холоду)
Висока межа вогнестійкості ЕI 60, ЕI 120, ЕI 150
Гарантія від затікань Термін експлуатації до 30 років
 • Фундаменти за 30днів
 • Монтаж каркаса за 30днів
 • Монтаж покрівлі і стін за 30днів
 • Готовий об'єкт за 3місяці
*Площа будівлі 1500 м2
Ми маємо всі необхідні
документи на дозвіл:
Ліцензія на будівництво, сертифікати відповідності, допуски до висотних робіт.
Сертифікати
Швидкий запит цін
Для початку роботи
просто запросіть швидкий розрахунок!
Це безкоштовно і ні до чого не зобов'язує!
Ми гарантуємо
Якість матеріалів і виконаних робіт
Дотримання термінів будівництва і технологій будівельних робіт
Відповідність нормам діючого законодавства
Середній термін експлуатації об'єкта 50 років
Побудовані нами об'єкти, краше тисячи слів!
Ми реалізували ці проекти від початку і до кінця "під ключ"
Швидкий запит цін
контактна інформація
Головний офіс і виробництво
Адреса:
 54028, м. Миколаїв, вул. Новозаводська, 13 б
Телефон:
Виробничий цех
Адреса:
м. Херсон, Бериславське шосе, 38 (колишній завод ЖБВ)
Телефон:
Менеджери
замовлення будівельної техніки:

Швидкомонтовані комерційні будівлі

Сьогодні виробництво комерційних приміщень розвивається з величезною швидкістю. Їх використовують для швидкого і недорого будівництва ряду об'єктів:

 • павільйони, магазини і ангари;
 • торгові, спортивні та виставкові комплекси;
 • розважальні центри і житлові масиви;
 • кафе, готелі, бізнес-центри;
 • заправки, автомийки, станції технічного обслуговування та ін.

Перелік будівель з металоконструкцій можна продовжувати і далі. Їх придумано безліч. Головні відмінності БМЗ в порівнянні з капітальним будівництвом - висока швидкість монтажу, велика різноманітність конфігурацій, незначні витрати. Комерційні приміщення з сендвіч-панелей мають привабливий зовнішній вигляд. Для їх декорування можуть бути використані різні лакофарбові покриття, а також натуральні матеріали: природний камінь, деревина, червона цегла та ін.

Технологія будівництва

Незалежно від розміру об'єкта, зведення комерційних приміщень з металоконструкцій проводиться за такою схемою:

 1. Проектування. Перший етап, на якому розробляється архітектурний проект. Це своєрідний план споруди, що враховує особливості майбутньої конструкції і запити замовника. Проектна команда проводить розрахунки, пропонує матеріали (вказуючи необхідні параметри), позначає розташування вікон і дверей, комунікацій і устаткування (якщо таке планується). Проект повинен враховувати найдрібніші деталі. Це запорука надійності і довговічності конструкції.
 2. Виробництво. На цьому етапі виконується виготовлення необхідної кількості конструкцій згідно з проектом. При цьому враховуються параметри необхідних конструкцій (товщина металу, розміри профілів, різновиди сендвіч-панелей і ін.). Всі елементи конструкції повинні відповідати технічним умовам і вимогам, що підтверджують сертифікати якості.
 3. Підготовчі роботи, доставка. Панелі та інші будівельні матеріали привозять на місце, де буде проведений монтаж комерційних приміщень. На цьому етапі проводять підготовку фундаменту.
 4. Монтаж каркаса. Після завершення фундаментних робіт і заливки підлоги виконують установку несучих колон, балок та інших елементів конструкції. Залежно від особливостей проекту, можуть бути встановлені допоміжні металеві профілі ЛСТК або ЛМК.
 5. Установка огороджувальних споруд. Стіни, перегородки, покрівля. Найчастіше в якості огороджувальних конструкцій використовуються сендвіч-панелі. Вони можуть бути дво- і тришаровими. Залежно від приписів проектної документації, вони можуть відрізнятися типом наповнювача, товщиною металевих профілів, зовнішнім оформленням та ін. На цьому етапі важливо провести збірку згідно з вимогами виробника. Найкраще для монтажних робіт залучати бригаду досвідчених виконавців. Це дозволить мінімізувати можливі ризики при подальшій експлуатації приміщень.
 6. Здача готового проекту. Після монтажу покрівлі, віконних прорізів і дверей об'єкт готовий до введення в експлуатацію. При необхідності його можна додатково утеплити або декорувати фасад.

Для швидкої і безпечної реалізації проекту краще звертатися в компанію, яка готова виконати всі етапи виробництва швидкомонтованих комерційних будівель під ключ.

Всі за і проти застосування сендвіч-панелей 

Важко уявити виробництво БМЗ без використання захисних конструкцій. У сучасному будівництві ними служатьсендвіч панелі. Розглянемо, що це за матеріал і чому він такий популярний.

Цікаво! Сендвіч-панелі - це тришарова конструкція, яка представляє собою два металевих профілю, між якими розташований утеплювач (мінеральна вата, пінополістирол, пінополіуретан).

Цей універсальний матеріал виконує функцію огороджувальної конструкції. Він популярний, оскільки має ряд переваг:

 • Збільшує швидкість будівництва. Сендвіч-панелі мають великі розміри, тому їх монтаж відбувається значно швидше, ніж будівництво будинків із цегли. В середньому зведення об'єкта займає від кількох тижнів до кількох місяців (в залежності від обсягу робіт).           
 • Надає менше навантаження на фундамент, ніж об'єкт капітального будівництва. Це дозволяє зводити великі об'єкти без тривалих підготовчих робіт. Крім того, немає побоювання, що фундамент може просісти.
 • Має невелику вагу, тому дозволяє знизити витрати на логістику.
 • Володіє високою міцністю. Сендвіч-панелі використовуються для будівництва одноповерхових і багатоповерхових будівель.
 • Підвищує тепло- і звукоізоляцію. За допомогою сендвіч-панелей будівництво можна виробляти навіть в районах з високим рівнем шуму. В такому офісі або магазині не виникатиме дискомфорт через рух автомобілів або гулу виробничого обладнання. Крім того, цей матеріал дозволяє створити оптимальний мікроклімат усередині приміщення без значних витрат на охолодження / обігрів.
 • Має високу вогнестійкість. Металевий каркас відрізняється несприйнятністю до займання, тому ризик пожежі зведений до мінімуму.
 • Має високу стійкість до факторів навколишнього середовища. Зовнішня поверхня - металевий профіль, покритий лакофарбовим матеріалом / полімером. Йому не страшні: корозія, скачки температур, волога або підвищений тиск, УФ-випромінювання і вітер. Вплив гризунів, мікроорганізмів також не несе шкоди.

Серед переваг можна виділити велику різноманітність конфігурацій декоративного оформлення.

Важливо! Недоліками можна вважати фактори, які потенційно можуть проявитися через неправильне монтажу. Користувачі, які самостійно виробляли установку сендвіч-панелей, спостерігали промерзання профілів на стиках.

Як бути на крок попереду конкурентів

Переваги технології БМЗ:

 1. Серед основних переваг швидкомонтованих комерційних будівель на першому місці ціна. Замовник несе менше витрат на 30-40% в порівнянні з капітальним будівництвом. Менше витрати, пов'язані з транспортуванням матеріалів і облаштуванням фундаменту.
 2. У порівнянні з іншими видами будівництва, БМЗ відрізняються також і швидкістю зведення. Готове будівлю можна ввести в експлуатацію вже через 3-4 місяці з моменту розробки проекту.
 3. Важливе значення має і стійкість до факторів навколишнього середовища. Металеві профілі, які використовуються для установки БМЗ, стійкі до вологи, екстремальних температур, тиску, ультрафіолету, вітрам і ін. Вони не схильні до дії негативних біологічних і хімічних чинників.
 4. Надійність і довговічність конструкцій обчислюється десятиліттями. Крім того, будівлі можна модернізувати, перевозити на нове місце або реконструювати.
 5. Великий вибір архітектурних можливостей. За допомогою металевих профілів можна реалізувати будь-яку дизайнерську задумку. У широкому розмаїтті представлені і форми декорування фасадів будівель з швидкомонтованих конструкцій.       

Якщо вас зацікавили об'єкти, зведені за допомогою технології швидкого монтажу металоконструкцій, зверніть увагу на готові проекти корпорації «Промстан». Ми більше 20 років займаємося виробництвом і удосконаленням матеріалів для будівництва БМЗ. Нашими клієнтами стають не тільки приватні замовники, а й великі промислові підприємства. Основних причин вибрати нас в якості виконавця - 4:

 1. Індивідуально підходимо до вирішення вашого завдання. Пропонуємо розробку авторського проекту.
 2. Всі роботи виконуємо під ключ. Для цього у нас є власні виробничі потужності, досвідчені монтажники і професійне обладнання.
 3. Стежимо за технічним відповідають екологічним та санітарно-гігієнічним стандартам не тільки виробленої продукції, а й об'єктів, що зводяться.
 4. Пропонуємо конкурентні ціни. Співпраця з нами обійдеться дешевше, ніж пошук 3-4 підрядників, які виконають проект, виробництво і установку металоконструкцій.

Ми будуємо об'єкти різної величини - від невеликих магазинів до великих торгових центрів. Хочете, щоб вашу ідею реалізували найкращі фахівці? Звертайтеся в корпорацію «Промстан»!

Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua