дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню
Проектування
Складських комплексів
Будуємо майбутнє зі смаком

Проектування складських комплексів

Проектування складських комплексів – досить тривалий процес, який включає безліч стадій. Від того, наскільки вірно з технологічної і конструктивної точки зору сплановано приміщення, залежить майбутнє функціонування об'єкта. Цілком логічно, що проектування – вкрай важливий етап, і виконати його якісно зможуть тільки професіонали.

Розумний підхід

Корпорація «Промстан» вже багато років надає будівельні послуги в Україні. Крім цього, фахівці організації займаються плануванням приміщень різного типу. Корпорація позиціонується як завод-виробник, тому забезпечує якісне будівництво під ключ, якщо замовник потребує такої послуги.

Стосовно планування, відзначимо, що грамотно спроектований і зведений об'єкт складського типу повинен:

  • забезпечувати оперативний прийом товару, зручну зону для під'їзду автомобілів, оперативне відвантаження продукції;
  • володіти продуманим планом розміщення виробів (стелажі, полиці та ділянки для зберігання);
  • відрізнятися зручним алгоритмом транспортування вантажу по території приміщення;
  • бути оснащеним сучасною допоміжною технікою та обладнанням.

Цей перелік неповний, бо на вартість проектування складського комплексу за 1 м2 також впливають особливості локації будівлі і вимог замовника.

Досвід і знання

Початкова стадія планування включає в себе аналіз передбачуваного товарообігу, накопичення необхідної інформації і розробку технічної концепції на логістичне та архітектурно-будівельне планування. Це все вимагає досвіду і істотного багажу знань.

Послуги проектування складського комплексу – це формування ефективної технологічної концепції для приміщення з урахуванням передбачуваних вантажних пересувань.

Логістичний розрахунок складається з:

  • аналізу пропускної здатності об'єкта;
  • обліку різноманітних нюансів зберігання вантажів;
  • розробки алгоритму вантажопереробки і плану руху устаткування;
  • формування простору для зон основного і додаткового призначення, їх розмірів і так далі.

При проектуванні на цій стадії часто використовується імітаційне моделювання – потужний інноваційний метод, що дозволяє визначити сприятливі умови і потрібні параметри для роботи складської системи, яка планується.

Щодо питань архітектури: план об'єкта складського типу розробляється для будівель з детальною технологією або для універсальних споруд. Перший випадок – це планування на основі технологічної концепції. Якщо немає жорстких вимог, ми створимо план, використовуючи типові положення та побажання замовника. Попередню вартість проектування складського комплексу ви можете дізнатися, зателефонувавши за вказаними на сайті номерами або залишивши свої реквізити у формі зворотнього зв’язку.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
29 липня 2021
Реконструкція будівлі для торгової мережі Romstall Україна
Фахівці Корпорації "Промстан" проводять реконструкцію будівлі розміром 50 * 24 м. Під час реконструкції буде проведена: заміна фасадів на сендвіч-панелі власного виробництва товщиною 200мм,заміна віконних і дверних конструкцій на алюмінієві,заміна. . .
Читати докладніше
22 липня 2021
Будівництво чергового бескаркасного ангара
Монтажники ТОВ "Корпорація Промстан" приступили до будівництва бескаркасного ангара для Баловнянской виробничої бази с. Костянтинівка. Розміри ангара 24 * 54 м, висота 10,2м. Безкаркасний арочний ангар будується безпосередньо на місці розташування. . .
Читати докладніше
06 липня 2021
Триває будівництво ферми з вирощування креветок
ТОВ "Корпорація Промстан" продовжує роботи по влаштуванню бетонного фундаменту комбікормового заводу ферми з вирощування креветок. Тривають бетонні роботи з влаштування резервуарів з розведення безхребетних. Зроблені і встановлені оцинковані метало. . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua