дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню
Проектування
швидкомонтованих
будівель
Будуємо майбутнє зі смаком

Проектування складських комплексів

Проектування складських комплексів – досить тривалий процес, який включає безліч стадій. Від того, наскільки вірно з технологічної і конструктивної точки зору сплановано приміщення, залежить майбутнє функціонування об'єкта. Цілком логічно, що проектування – вкрай важливий етап, і виконати його якісно зможуть тільки професіонали.

Розумний підхід

Корпорація «Промстан» вже багато років надає будівельні послуги в Україні. Крім цього, фахівці організації займаються плануванням приміщень різного типу. Корпорація позиціонується як завод-виробник, тому забезпечує якісне будівництво під ключ, якщо замовник потребує такої послуги.

Стосовно планування, відзначимо, що грамотно спроектований і зведений об'єкт складського типу повинен:

  • забезпечувати оперативний прийом товару, зручну зону для під'їзду автомобілів, оперативне відвантаження продукції;
  • володіти продуманим планом розміщення виробів (стелажі, полиці та ділянки для зберігання);
  • відрізнятися зручним алгоритмом транспортування вантажу по території приміщення;
  • бути оснащеним сучасною допоміжною технікою та обладнанням.

Цей перелік неповний, бо на вартість проектування складського комплексу за 1 м2 також впливають особливості локації будівлі і вимог замовника.

Досвід і знання

Початкова стадія планування включає в себе аналіз передбачуваного товарообігу, накопичення необхідної інформації і розробку технічної концепції на логістичне та архітектурно-будівельне планування. Це все вимагає досвіду і істотного багажу знань.

Послуги проектування складського комплексу – це формування ефективної технологічної концепції для приміщення з урахуванням передбачуваних вантажних пересувань.

Логістичний розрахунок складається з:

  • аналізу пропускної здатності об'єкта;
  • обліку різноманітних нюансів зберігання вантажів;
  • розробки алгоритму вантажопереробки і плану руху устаткування;
  • формування простору для зон основного і додаткового призначення, їх розмірів і так далі.

При проектуванні на цій стадії часто використовується імітаційне моделювання – потужний інноваційний метод, що дозволяє визначити сприятливі умови і потрібні параметри для роботи складської системи, яка планується.

Щодо питань архітектури: план об'єкта складського типу розробляється для будівель з детальною технологією або для універсальних споруд. Перший випадок – це планування на основі технологічної концепції. Якщо немає жорстких вимог, ми створимо план, використовуючи типові положення та побажання замовника. Попередню вартість проектування складського комплексу ви можете дізнатися, зателефонувавши за вказаними на сайті номерами або залишивши свої реквізити у формі зворотнього зв’язку.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
23 лютого 2021
Корпорація Промстан візьме участь у виставці InterBuildExpo 2021
Корпорація Промстан візьме участь у найбільшій міжнародній будівельній виставці InterBuildExpo 2021. Виставка пройде 17-19 березня 2021 року в міжнародному виставковому центрі за адресою: КИЇВ, БРОВАРСЬКИЙ ПР-Т, 15. На експозиції виставки компанія. . .
Читати докладніше
21 грудня 2020
Будівництво цеху очищення газів
Корпорація Промстан почала монтувати металоконструкції для будівлі цеху очищення газів. Місце будівництва - с. Усатове Одеська обл. Розміри будинку: ширина 18м, довжина 36м, висота 6м. Каркас будівлі - оцинковані металоконструкції на болтових з'єд. . .
Читати докладніше
30 вересня 2020
Корпорация Промстан принимает участие в выставке AGROEXPO-2020
Корпорация Промстан принимает участие в выставке AGROEXPO-2020 в Кропивницком (Кировоградской области).
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua