дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню
напишіть нам
zavod@promstan.com.ua
Проектування
комерційних
об`єктів
Будуємо майбутнє зі смаком

Проектування комерційних об'єктів

Будівництво великих об'єктів - відповідальний процес, в якому неприпустимі помилки і недоліки.
Тому ще перед початком виконання робіт проводяться важливі дії по розробці проектної документації.

Чому обирають нас?
власний
КОНСТРУКТОРСЬКИЙ ВІДДІЛ
працюємо без
посередників
сучасне
ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
для проектування 
ШМБ
гарантована
ЯКІСТЬ ТА ТЕРМІНИ
выконання 
робіт

Наші конкурентні переваги:

 
 
    
 • Виконання повного комплексу проектних робіт від передпроектних пропозицій до робочих креслень.
 • Комплексний характер проектної організації, тобто наявність співробітників практично всіх спеціальностей, необхідних для розробки проектної документації з метою мінімізації субпідрядних робіт.
 • Широкий діапазон розроблюваних проектів: виробничі будівлі, складські та торговельні комплекси, Автосалони і СТО, споруди сільгосп. призначення, об'єкти фізкультури і спорту та ін.
 • Приклади конкретних об'єктів, вже зданих в експлуатацію.

Вам більше не потрібно никого шукати та переплачувати -
ми візьмемо Ваші турботы на себе!

Проектуемо швидкобудуємі довговічні

та енергоефективні будівлі

будь-якої складності з оцинкованих і чорних металоконструкцій

Профнастил

(для холодних будівель)

Планки обрамлення

(доборні елементи)

Металевий каркас

з чорних чи оцинкованих профілів

Покрівельні
панелі

(для теплих будівель)

Стінові панелі

(для теплих будівель)

Вузли

на болтових з`єднаннях
 
 
 
 
 
 
Ми здійсним ДЛЯ ВАС
ПРОЕКТУВАННЯ
ФУНДАМЕНТІВ
БУДІВЕЛЬ
Розробимо проект надійного фундаменту в короткі терміни. Розрахуємо необхідну кількість матеріалів і час споруди, а також максимально допустиме навантаження на фундамент Вашого будинку. Проконсультуємо Вас з питань геології та необхідної документації.
ПРОЕКТУВАННЯ
МЕТАЛЕВИХ
КОНСТРУКЦІЙ
Оптимізуємо наступні показники - продуктивність, витрату матеріалу і трудомісткість монтажу. Готові проекти - це технічні схеми, специфікації, креслення МК, а також розрахунки і характеристики використовуваних матеріалів.
ПРОЕКТУВАННЯ
ОГОРОДЖУЮЧИХ
КОНСТРУКЦІЙ
Складаємо проектну документацію, вивчаємо показники, що впливають на вибір металу, виробляємо оцінку рівня деформації та визначаємо снігові і вітрові навантаження, що впливають на будівлі. Виробляємо розкладку сендвіч-панелей.
Основні типи будівель, які ми проектуємо:

 • Виробничі цехи і будівлі
 • Споруди сільгосп призначення:
  • будівлі тваринницьких ферм
  • комбікормові і олійноекстракційні заводи
  • склади, навіси та ангари
  • овоче- та зерносховища
  • будівлі холодильних і морозильних камер
  • заводи мінеральних добрів
 • Складскі та логістичні комплекси
 • Торгово-розважальні центри
 •  Автосалони, мийки і СТО, автозаправні комплекси
 • Торгові та виставкові павільйони
Швидше зв'яжіться з нами,
і ми надамо повну інформацію!
Узнать подробнее
Як ми працюємо:
 • Проектна служба Корпорації Промстан швидко і якісно виконує розробку конструктивних рішень будівель широкого діапазону складності вже на етапі комерційної пропозиції.
 • З особливою увагою враховуються всі вимоги Замовника та знаходиться оптимально міцний і довговічний варіант споруди.
 • Проектована модель піддається різним варіантам навантаження з подальшим аналізом результатів на відповідність вимог державних будівельних норм і стандартів.
 • Моделювання конструкції в 3D просторі виконується досвідченими фахівцями за допомогою передових систем автоматизованого проектування.
 • Ми постійно вдосконалюємось в користуванні існуючими і оволодінні новими електронними інструментами: SCAD Office, ЛІРА-САПТ, Autodesk Robot Structural Analysis, Tekla Structures.
 • Замовнику надається графічне відображення глибоко проробленої 3D моделі.
Показати все
Построенные нами обьекты лучше тысячи слов!
Ми реалізували ці проекти від початку і до кінця "під ключ"

 

Будівництво великих об'єктів - відповідальний процес, в якому неприпустимі помилки і недоліки. Тому ще перед початком виконання робіт проводяться важливі дії по розробці проектної документації.
Проектування будівель і споруд є основоположним етапом будівництва житлових, промислових об'єктів, СТО, автомийок, будівель сільськогосподарського призначення і т.д.

Саме проект вважається тією точкою, на яку спирається весь процес зведення. Тому важливо, щоб розробкою документації займалися професіонали, які підбирають оптимальні рішення і обов'язково діятимуть за нормативним вимогам і стандартам.

Довіртеся професіоналам!

Корпорація «Промстан» займається проектуванням як одним з ключових напрямків діяльності.

Наша команда використовує в роботі технічні рішення і новітні проектні розробки, які дозволяють втілити проект в найкоротші терміни і в повній відповідності з вимогами Клієнта. Вирішивши довірити проектування конструкцій будівель і споруд саме фахівцям «Промстан», ви отримаєте якісний результат і можливість повного контролю на кожному етапі розробки документації.

---/////----

Професійне проектування комерційних об'єктів — гарантія ефективності інвестицій

Проектування комерційних будівель — основний, але при цьому дуже складний, трудомісткий і багатоетапний процес, який вимагає залучення фахівців із різних сфер. Адже при розробці плану об'єкта неприпустимі помилки й недоліки. Проект не повинен викликати нарікання з точки зору торговельно-технологічних процесів. Фахівці Корпорації «Промстан» розробляють документацію з урахуванням специфіки бізнесу, точно дотримуючись нормативних вимог і стандартів.

Що передбачає проектування комерційних об'єктів

Мета розробки плану — здійснити раціональне планування будівлі, щоб забезпечити оптимальний розподіл потоків покупців і створити сприятливі умови для клієнтів і орендарів (щоб вести бізнес було рентабельно). При цьому враховується рівень прохідності, зручність розташування орендних точок, особливості ринкового сегмента.

Проектування комерційних об'єктів передбачає:

 1. Проведення ряду заходів підготовчого характеру. Фахівці аналізують місцевість, формують концепцію комерційної будівлі, визначають кількість поверхів та площу, складають перелік вимог щодо дизайнерського оформлення об'єкта. При цьому враховуються маркетингові показники й рекламні дослідження. Вся ця інформація узгоджується з замовником.

 2. Проектування основних несучих металевих конструкцій, залізобетонних конструкцій (фундаменту), електричної частини, інженерних комунікацій (водопровідної і вентиляційної систем) майбутньої комерційної будівлі.

 3. Розробка архітектурного рішення об'єкту.

 4. Генеральне проектування (розміщення будівлі на місцевості, доріг і прилеглої території).

Конструкції моделюються в 3D-просторі. Для цього використовуються передові системи автоматизованого проектування. Замовнику надається графічне відображення глибоко проробленої 3D-моделі.

Проектування комерційних об'єктів передбачає відповідність будівель природно-кліматичним, екологічним, санітарно-гігієнічним і технічним вимогам. Вартість розробки документації формується з урахуванням особливостей об'єкта, специфіки діяльності, площі та складності планування приміщень, необхідності надання додаткових послуг.

Професійне проектування комерційних будівель

Корпорація «Промстан» має понад 20 років досвіду будівництва великих об'єктів «під ключ» і гарантує швидкі терміни виконання робіт. У нас можна замовити розробку проектної документації на зведення комерційних будівель різного типу та площі:

 • торгових центрів;
 • офісів;
 • багаторівневих паркінгів;
 • логістичних об’єктів;
 • розважальних центрів;
 • виставкових комплексів;
 • гіпермаркетів, готелів, ресторанів, кафе та інших об'єктів.

Конструкторський відділ Корпорації «Промстан» здійснює проектування фундаментів, металевих конструкцій (каркаса будівлі) та огорожі (сендвіч-панелей). При цьому можна замовити розробку плану комерційної будівлі з подальшим її зведенням. Надання послуг у комплексі дозволяє зменшити будівельний кошторис. Корпорація «Промстан» спеціалізується на зведенні БМЗ-об'єктів в Україні, які відповідають вимогам ДСТУ та ГОСТам. На всі роботи надається гарантія. Звертайтеся!

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
07 серпня 2023
Будівництво куполу безкаркасного ангару для ТОВ Нібулон
Компанія "Корпорація Промстан" закінчила будівництво купола безкаркасного ангару для ТОВ "Нібулон" 24х90х9.2м для підлогового зберігання зерна на 5 тис. тонн.
Читати докладніше
17 липня 2023
Роботи з виготовлення та монтажу завальної ями
Компанія "Корпорація Промстан" виконала роботи з виготовлення та монтажу завальної ями, автовивантаження норійних веж, галереї та переходів під обладнання в Ізмаїлі загальною вагою понад 200 тонн.        . . .
Читати докладніше
Часто задаваемые вопросы в разделе - Проектування комерційних об'єктів
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua