дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню
Проектування
швидкомонтованих
будівель
Будуємо майбутнє зі смаком

Проектування логістичних центрів

Логістичний центр – це, по суті, склад, тільки продукція тут не зберігається тривалий час, а постійно переміщується. Таким чином, по всій площі приміщення йде практично безперервний потік товару. Щоб розробити і спланувати такий склад правильно, слід довірити проектування логістичних центрів професіоналам.

Правильне вкладення коштів

У процесі створення плану приміщення слід брати до уваги безліч нюансів.

Наприклад, вибираючи ділянку для будівництва, важливо враховувати:

 • будівельні та законодавчі приписи;
 • особливості геологічного характеру;
 • обмеження забудови по ділянці.

Проектування логістичних комплексів дозволяє ретельно розписати кожен крок будівництва та формування інфраструктури. Такий підхід відповідає нормативам чинного законодавства. При будівництві за планом ви раціонально вкладаєте ресурси, не переплачуючи за певні види робіт. Замовнику можна і потрібно вносити свої ідеї, що стосуються бачення майбутньої будівлі.

Важливі нюанси

Відносно специфіки логістичного центру слід зауважити, що основні функції, які повинен виконувати даний оперативний склад, виглядають так:

 • зберігання матеріальних запасів певний часовий проміжок;
 • сортування, комплектування товару до потрібного асортименту;
 • стабільне і оперативне виконання замовлень.

Виконуючи проектування логістичних комплексів і споруд, фахівці стикаються з низкою питань, вирішення яких є обов'язковим. Саме в цьому і полягає професійний підхід до справи.

Зокрема, слід детально вивчити такі параметри сховища:

 • які товари будуть на складі;
 • обсяг і час зберігання;
 • величина транспортного потоку;
 • нюанси навантаження і розвантаження продукції;
 • необхідна температура в приміщенні;
 • наявність інших робочих зон.

І це далеко не все, що враховується на стадії проектування. Тому що наша корпорація позиціонує себе заводом-виробником: крім планування, фахівцями виконуються і будівельні послуги.

проектирование логистических комплексов и сооружений

У чому полягає наша діяльність

Розповімо про робочі стадії. Починається все зі складання технічного завдання (разом з замовником). Ми уважно вислухаємо вимоги і застереження клієнта, щоб потім органічно втілити їх в проекті. Наступний крок – нарада щодо технічних моментів. Як правило, тут висловлюють свої думки та пропозиції практики-будівельники. Підсумок – розробка перших ескізів, потім відбувається технічна нарада за участю замовника. Тема для обговорення – архітектура і конструктивні рішення.

Фахівці корпорації «Промстан» займаються:

 • визначенням правильної локації;
 • вибором структури складу;
 • деталізацією кількості і уточненням особливостей обладнання;
 • аналізом ресурсів і процесами їх оптимізації.

Значний досвід дозволяє нам складати детальний проект логістичного центру з урахуванням специфіки та можливості застосування сучасних технологій. Пропонуємо реалізацію замовлення під ключ, тобто з подальшим зведенням об'єкта.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
22 липня 2021
Будівництво чергового бескаркасного ангара
Монтажники ТОВ "Корпорація Промстан" приступили до будівництва бескаркасного ангара для Баловнянской виробничої бази с. Костянтинівка. Розміри ангара 24 * 54 м, висота 10,2м. Безкаркасний арочний ангар будується безпосередньо на місці розташування. . .
Читати докладніше
06 липня 2021
Триває будівництво ферми з вирощування креветок
ТОВ "Корпорація Промстан" продовжує роботи по влаштуванню бетонного фундаменту комбікормового заводу ферми з вирощування креветок. Тривають бетонні роботи з влаштування резервуарів з розведення безхребетних. Зроблені і встановлені оцинковані метало. . .
Читати докладніше
15 червня 2021
Ущільнення всіх видів грунту
Спеціалісти ТОВ "Корпорація Промстан" виконують ущільнення всіх видів грунту німецьким віброкатком BOMAG 213dh масою 13 і 15 тон. Вібраційна система має п'ять режимів, що підходять під різний грунт. Відкалібрована система знижує резонансні явища при. . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua