дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню
напишіть нам
zavod@promstan.com.ua
ПРОЕКТУВАННЯ ТА
БУДІВНИЦТВО
Торгівельних центрів
від виробника
20 років успішного досвіду
КОРПОРАЦІЯ ПРОМСТАН -
має 20-ти літній досвід у будівництві торгівельних центрів
 • Працювати з нами легко! МИ ГАРАНТУЄМО ЯКІСТЬ роботи від проекту до монтажу швидкомонтованих будівель.
 • Ми - ЗАВОД-ВИРОБНИК! Металоконструкції, сендвіч-панелі і профнастил ми виробляємо самі.
 • Бригади професійних монтажників і власний парк будівельної техніки (понад 80 од.) Забезпечать Вам будівництво БМЗ в найкоротші терміни.
 • При будівництві швидкомонтованих будівель ми повністю ВРАХОВУЄМО ІНТЕРЕСИ ЗАМОВНИКА.
 • Вибравши швидкомонтовану будівлю, ВИ ОТРИМАЙТЕ ЕКОНОМІЮ: у вазі до 40%, у вартості до 30%, в часі монтажу до 25%

КОНСТРУКЦІЯ МЕТАЛЕВОГО КАРКАСУ 
ТОРГІВЕЛЬНИХ ЦЕНТРІВ

збирається з швидкомонтованих гнутих високоміцних оцинкованих профілів на болтових з'єднаннях цілий рік в будь-яку погоду.

Профілі виробляються на автоматичній лінії методом холодної прокатки з конструкційної сталі S350GD з покриттям цинку більше 275 г / м².

Ви отримаєте
Вигідна пропозиція!
При використанні оцинкованого профілю замість гарячекатаного швелера:
Економія у вазі
до 40%
Економія у вартості
до 30%
Економія часу монтажу
до 25%
Покрівля та стіни будівлі
збираються з сендвіч-панелей або профнастилу.
Середня швидкість монтажу сендвіч-панелей бригадою з 5 чоловік - 150 м² в зміну.
МІНЕРАЛЬНА ВАТА
ПІНОПОЛІСТИРОЛ
ПІНОПОЛІУРЕТАН
мінімізація тепловтрат (відсутність містків холоду)
Висока межа вогнестійкості ЕI 60, ЕI 120, ЕI 150
Гарантія від затікань Термін експлуатації до 30 років
 • Фундаменти за 30днів
 • Монтаж каркаса за 30днів
 • Монтаж покрівлі і стін за 30днів
 • Готовий об'єкт за 3місяці
*Площа будівлі 1500 м2
Ми маємо всі необхідні
документи на дозвіл:
Ліцензія на будівництво, сертифікати відповідності, допуски до висотних робіт.
Сертифікати
Швидкий запит цін
Для початку роботи
просто запросіть швидкий розрахунок!
Це безкоштовно і ні до чого не зобов'язує!
Ми гарантуємо
Якість матеріалів і виконаних робіт
Дотримання термінів будівництва і технологій будівельних робіт
Відповідність нормам діючого законодавства
Середній термін експлуатації об'єкта 50 років
Побудовані нами об'єкти, краше тисячи слів!
Ми реалізували ці проекти від початку і до кінця "під ключ"
Швидкий запит цін
контактна інформація
Головний офіс і виробництво
Адреса:
 54028, м. Миколаїв, вул. Новозаводська, 13 б
Телефон:
Виробничий цех
Адреса:
м. Херсон, Бериславське шосе, 38 (колишній завод ЖБВ)
Телефон:
Менеджери
замовлення будівельної техніки:

Будівництво торгових і торгово-розважальних центрів

Все частіше у великих містах зустрічаються швидкобудуюємі торгові центри з сендвіч-панелей. Вони виростають як гриби, дивуючи незвичайними формами архітектурних рішень, масштабами і технологічністю. Чи безпечні, практичні чиці об'єкти? Спробуємо розібратися, чому будівництво торгових центрів з металоконструкцій набирає настільки потужних обертів.

Переваги швидкомонтованих споруд

швидкомонтованіторгові центри (ТЦ) - це об'єкти з легких металевих конструкцій (ЛМК), з ЛСТК, які на сьогоднішній день є одним з найбільш вигідних інвестиційних продуктів. За умови швидкого будівництва каркасного об'єкта. Завдяки використанню металоконструкцій ввести готовий торговий, розважальний або виставковий центр можна вже через 4-6 місяців після узгодження проектної документації.

Таким чином, основними перевагами будівництва великих торговельних центрів під ключ є:

 1. Максимальна швидкість зведення.
 2. Швидка окупність через невисоку вартість будівництва (в порівнянні з капітальної спорудою).
 3. Велика розмаїтість форм і розмірів. Можна реалізувати будь-який дизайнерський проект. Побудувати одноповерховий павільйон або великий торговий, розважальний, спортивний, бізнес-центр.
 4. Відповідність чинним технічним і санітарно-епідеміологічним вимогам.
 5. Висока енергоефективність. Використовуючи сендвіч-панелі, можна істотно економити на обігріві / охолодженні приміщень.

Будинки, які зводяться з металоконструкцій, відрізняються високою стійкістю до факторів навколишнього середовища. Їм не страшні скачки температури і опади, вітер і вплив мікроорганізмів.

Важливо! Вагомою перевагою є можливість трансформації. Завдяки спеціальній технології монтажу, БМЗ можна модернізувати, демонтувати і транспортувати в інше місце.              

Основні етапи виробництва торгового приміщення під ключ

Сучасні компанії з будівництва торгових центрів пропонують велику різноманітність форм і конфігурацій. З металоконструкцій можна звести невеликий магазин або просторий торговий центр. Незалежно від розміру, виробництво будь-якого будинку швидкого торгового павільйону буде проводитися за наступною схемою:

 • Проектування. Розробка докладних креслень із зазначенням необхідних матеріалів, їх кількості та особливостей монтажу. До уваги приймаються переваги замовника, призначення об'єкта та інші нюанси (характеристики грунтів, необхідність додаткового утеплення і т. Д.). Це може бути типовий проект або авторська розробка, призначена для конкретного будинку швидкого магазину.
 • Виробництво. Компанія «Промстан» виготовляє всі необхідні елементи для швидкого і якісного будівництва конструкцій з металу.
 • Підготовчі роботи і доставка матеріалів. На цій стадії задіюється спеціальна техніка. Проводиться закладка фундаменту.
 • Зведення каркаса. На цьому етапі не тільки виробляється монтаж несучих металоконструкцій, об'єкт може додатково посилюватиметься ЛМК або ЛСТК.
 • Монтаж сендвіч-панелей. Для безпечної і тривалої експлуатації об'єкта в майбутньому цю роботу краще доручити фахівцям з досвідом і професійними знаннями. Навіть незначні помилки при монтажі можуть спровокувати проблеми в подальшому.
 • Введення експлуатацію. На завершальному етапі встановлюються вікна та двері. При необхідності може бути вироблено додаткове утеплення каркаса або декорування фасаду.

Цікаво! Як огороджувальних конструкцій використовуються сендвіч-панелі. Вони являють собою два металевих профілю, між якими знаходиться шар утеплювача (мінволокно, пінополістирол, пінополіуретан).

5 причин на користь звернення до «Промстан»

оскільки купівля бистровозводімого павільйону- це серйозне питання, краще не ризикувати і безпосередньо звернутися в компанію, яка пропонує комплексне обслуговування. Одним з лідерів на ринку України є корпорація «Промстан». Це проектно-виробниче підприємство, що пропонує будівництво БМЗ під ключ.

Основні переваги:

 1. Конкурентна ціна на швидкобудуюємі торгові центри. З нашою допомогою можна швидко побудувати будинок будь-якого розміру і заощадити, оскільки не доведеться переплачувати за транспортні послуги і роботу проектної команди, за простій монтажної бригади та інші нюанси. Всю відповідальність наші фахівці беруть на себе.
 2. Комплексне обслуговування. Всі роботи - від підготовки фундаменту до введення об'єкта в експлуатацію - наші співробітники беруть на себе. Завдання замовника тільки відслідковувати виконання домовленостей згідно з договором.
 3. Мінімальні ризики. У нашому штаті зібрані досвідчені проектувальники і монтажники. Кожен з них відповідає за свою роботу, що виключає некомпетентне виконання обов'язків або перекладання відповідальності на іншого. Якщо ми беремося за проект, то виконуємо його на 100% якісно.
 4. Суворе дотримання термінів. Для нас, так само, як і для замовників, час - гроші. Ми це знаємо і цінуємо, тому строго стежимо за термінами, вказаними в договорі.
 5. Індивідуальний підхід. Маючи 20-річний досвід, ми можемо запропонувати рішення, які дозволять максимально раціонально витрачати наявний бюджет і максимально наблизитися до побажань замовника.

Якщо вас зацікавили умови співпраці, вартість і терміни готових робіт, звертайтеся до наших менеджерів. Вони готові відповісти на всі запитання й надати безкоштовну консультацію.

Часто задаваемые вопросы в разделе - Торгові центри
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua