дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню
напишіть нам
zavod@promstan.com.ua
Проектування і
будівництво
зерносховища
від виробника
20 років успішного досвіду
КОРПОРАЦІЯ ПРОМСТАН -
має 20-ти літній досвід у будівництві зерносховищ
 • Працювати з нами легко! МИ ГАРАНТУЄМО ЯКІСТЬ роботи від проекту до монтажу швидкомонтованих будівель.
 • Ми - ЗАВОД-ВИРОБНИК! Металоконструкції, сендвіч-панелі і профнастил ми виробляємо самі.
 • Бригади професійних монтажників і власний парк будівельної техніки (понад 80 од.) Забезпечать Вам будівництво БМЗ в найкоротші терміни.
 • При будівництві швидкомонтованих будівель ми повністю ВРАХОВУЄМО ІНТЕРЕСИ ЗАМОВНИКА.
 • Вибравши швидкомонтовану будівлю, ВИ ОТРИМАЙТЕ ЕКОНОМІЮ: у вазі до 40%, у вартості до 30%, в часі монтажу до 25%

КОНСТРУКЦІЯ МЕТАЛЕВОГО КАРКАСУ 
ЗЕРНОСХОВИЩА

збирається з швидкомонтованих гнутих високоміцних оцинкованих профілів на болтових з'єднаннях цілий рік в будь-яку погоду.

Профілі виробляються на автоматичній лінії методом холодної прокатки з конструкційної сталі S350GD з покриттям цинку більше 275 г / м².

Ви отримаєте
Вигідна пропозиція!
При використанні оцинкованого профілю замість гарячекатаного швелера:
Економія у вазі
до 40%
Економія у вартості
до 30%
Економія часу монтажу
до 25%
Покрівля та стіни будівлі
збираються з сендвіч-панелей або профнастилу.
Середня швидкість монтажу сендвіч-панелей бригадою з 5 чоловік - 150 м² в зміну.
МІНЕРАЛЬНА ВАТА
ПІНОПОЛІСТИРОЛ
ПІНОПОЛІУРЕТАН
мінімізація тепловтрат (відсутність містків холоду)
Висока межа вогнестійкості ЕI 60, ЕI 120, ЕI 150
Гарантія від затікань Термін експлуатації до 30 років
 • Фундаменти за 30днів
 • Монтаж каркаса за 30днів
 • Монтаж покрівлі і стін за 30днів
 • Готовий об'єкт за 3місяці
*Площа будівлі 1500 м2
Ми маємо всі необхідні
документи на дозвіл:
Ліцензія на будівництво, сертифікати відповідності, допуски до висотних робіт.
Сертифікати
Швидкий запит цін
Для початку роботи
просто запросіть швидкий розрахунок!
Це безкоштовно і ні до чого не зобов'язує!
Ми гарантуємо
Якість матеріалів і виконаних робіт
Дотримання термінів будівництва і технологій будівельних робіт
Відповідність нормам діючого законодавства
Середній термін експлуатації об'єкта 50 років
Побудовані нами об'єкти, краше тисячи слів!
Ми реалізували ці проекти від початку і до кінця "під ключ"
Швидкий запит цін
контактна інформація
Головний офіс і виробництво
Адреса:
 54028, м. Миколаїв, вул. Новозаводська, 13 б
Телефон:
Виробничий цех
Адреса:
м. Херсон, Бериславське шосе, 38 (колишній завод ЖБВ)
Телефон:
Менеджери
замовлення будівельної техніки:

Будівництво зерносховищ

Щоб отримати максимум прибутку в аграрному секторі, мало хорошого врожаю культур. Своєчасний полив, внесення добрив, догляд мають першорядне значення. Але зернові або інші культури потрібно ж ще й правильно зберігати. В іншому випадку врожай швидко прийде в непридатність, що може обернутися серйозними фінансовими втратами. При нестачі місця для зберігання багатьом аграріям доводиться продавати продукцію оптом за невигідними цінами.

Корпорація «Промстан» пропонує просте, надійне і недороге рішення задачі. Будівництво зерносховищ БМЗ - це вигідно і ефективно. В останні роки для зведення нових тваринницьких комплексів традиційний бетон і цегла практично не використовують. У чому переваги БМЗ-зерносховища? Чому його будівництво вигідно і скільки часу потрібно для його зведення? Про все по порядку.

Переваги будівництва БМЗ-зерносховищ

Щоб зберегти продукцію в товарному вигляді, мало підібрати місце для її складування. потрібно:

 • забезпечити герметичність споруди;
 • запобігти потраплянню вологи, щоб виключити ймовірність псування зернових;
 • забезпечити оптимальний мікроклімат, який буде зберігатися при будь-якій температурі і погодних умовах;
 • зробити хорошу припливно-витяжну вентиляцію.

Крім того, варто подбати і про внутрішнє планування. При завантаженні і розвантаження товару техніка повинна вільно проходити по коридорах, щоб не виникло затримок.

Прості сховища хороші лише для тимчасового зберігання сільськогосподарської продукції. Наприклад, в них можна розмістити зерно, тільки привезене з поля. Залишати його тут надовго не рекомендується. Після сортування зазвичай його відправляють в постійні сховища.

Традиційні будівлі з бетонних блоків або цегли економічно недоцільні. Якщо один з таких об'єктів ще «в строю», то, звичайно, можна їм користуватися. Якщо ж ні, потрібно будувати новий. Однак зведення займе чимало часу. На будівництво потрібно величезна кількість матеріалів і не одна бригада робітників.

зведеннязерносховищ з металоконструкцій і сендвіч-панелей за технологією ШМБ - оптимальне рішення для сільського господарства. Серед основних переваг:

 1. Виробництвометалевих елементів і сендвіч-панелей згідно з проектом. Конструкції привозять на об'єкт вже готовими. Їх не потрібно різати, «підганяти» і виконувати ряд інших маніпуляцій. Сендвіч-панелі також привозять на об'єкт вже готовими до установки. По суті, БМЗ-будівля - це великий конструктор, деталі якого потрібно зібрати в правильному порядку.
 2. Відсутність «мокрих» робіт. Всі елементи монтуються за допомогою болтових з'єднань, рідше зварюються між собою. Для будівництва модульного зерносховища не потрібні бетон і цементні суміші. Починати зведення об'єкта можна практично в будь-який час року (за винятком зимових місяців з сильними морозами).
 3. Відсутність необхідності облаштування глибокого фундаменту. Скільки часу зазвичай займає будівництво основи? Кілька місяців, особливо якщо мова йде про великому будинку. У випадку з БМЗ потрібно лише свайне або стовпчасті підставу. Його підготовка не забирає багато часу.
 4. Простота складання. Для будівництва не потрібна спеціалізована техніка, оренда якої зазвичай «з'їдає» левову частку бюджету. Всі металеві конструкції і панелі монтуються швидко. Для будівництва буде достатньо однієї-двох (в разі термінового зведення - трьох) бригад робітників.

Менше ніж за місяць після початку робіт у вас буде новий будинок, в якому можна розміщувати сільськогосподарські культури на тривалий або короткочасне зберігання. А як же ціна? Підсумкова вартість об'єкта з металоконструкцій буде в кілька разів нижче, ніж аналогічного будинку з бетону або цегли.

ВАЖЛИВО! Різноманітність конструкцій БМЗ відкриває широкі можливості в будівництві. За цією технологією можна побудувати звичайне сховище, ток, елеватор або цілий сільськогосподарський комплекс з ангарами для техніки.

Особливості зведення

Технологія будівництва зерносховища з металевих конструкцій і сендвіч-панелей складається з наступних етапів:

 1. Проектування. На цьому етапі враховуються всі важливі нюанси: особливості ґрунту, розмір і обсяг сховища, наявність або відсутність додаткового обладнання, можливість розширення в разі потреби і ряд інших моментів. Після затвердження проекту замовником складається документація. У ній точно прописані розміри конструкції, основних і додаткових елементів, параметри сендвіч-панелей і т. Д.
 2. Виготовлення. Згідно з документацією, всі елементи виробляються по потрібних параметрах. Час виготовлення конструкції залежить від обсягу замовлення, його складності. Якщо планується будівництво цілого комплексу, сировину заздалегідь закуповується у постачальників.
 3. Монтаж. Вантажними автомобілями майбутнє будівлю доставляється на місце будівництва. Спочатку облаштовують фундамент і підлогу, після чого встановлюється металевий каркас. Далі йде монтаж панелей, дверей, вікон, оздоблювальні роботи, оснащення будівлі необхідним обладнанням, благоустрій території.

При необхідності модульне сховище можна розширити або змінити. У такому випадку складається новий проект.

zarno-bmz-02

Чому варто звернутися до нас

Компанія «Промстан» - виробник комплектуючих для будівництва швидкомонтованих будівель будь-яких розмірів і призначення. Ми виготовимо прості і складні конструкції, сендвіч-панелі з потрібним варіантом наповнювача. Пропонуємо будівництво зерносховищ під ключ. ми:

 • складаємо проект швидкомонтованого об'єкта з урахуванням всіх вимог і побажань замовника;
 • розробляємо технічне завдання на виготовлення конструкцій;
 • виробляємо всі елементи на власних заводах, дотримуючись стандартів якості;
 • монтуємо будівлі по всій Україні;
 • виконуємо ремонтні та інші роботи;
 • встановлюємо необхідне кліматичне або інші види обладнання в зерносховищах, холодильниках та інших об'єктах;
 • будуємо будівлі в найкоротші терміни;
 • враховуємо інтереси та побажання замовників

Корпорація «Промстан» гарантує якість об'єктів. Доставляємо конструкції на об'єкти власним транспортом. У нашому штаті працюють професіонали, які оперативно та якісно побудують будівлю будь-якого рівня складності. Для отримання консультації зв'яжіться з нами. Довірте нам будівництво вашого бізнесу!

Часто задаваемые вопросы в разделе - Зерносховища
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua