дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню
Проектування
швидкомонтованих
будівель
Будуємо майбутнє зі смаком

Проектування сто

Плануєте відкрити станцію технічного обслуговування (СТО), проте не знаєте з чого почати? Професійний підхід у веденні такого виду бізнесу передбачає створення чіткого та детально продуманого плану приміщення. Це дозволяє створити заклад, який вирізнятиметься з-поміж інших. Сьогодні для проектування СТО необхідно врахувати багато різних нюансів. І в першу чергу варто подбати про сприятливі та комфортні умови як для майстрів, так і для клієнтів.

Розумне проектування – запорука успіху

Етап розробки концепції під ключ – доволі відповідальний процес. Адже він потребує глибоких знань спеціалістів різних сфер. Сучасна СТО – це не просто коробка з бетону, а повноцінний комплексний цех. У приміщенні повинне бути правильне зонування території: окремі місця з постами обслуговування, оснащені підйомниками, оглядовими ямами та спеціальною апаратурою, оскільки СТО займаються наданням ремонту та техобслуговування автомашин.

При проектуванні об'єкта варто враховувати основні зони:

  • виробнича ділянка;
  • адміністративна частина з офісом і гардеробом;
  • кімната очікування для клієнтів;
  • склад.

Саме за такою схемою і відбувається професійне планування станцій технічного обслуговування. Корпорація «Промстан» займається створенням проектів, максимально ефективних для розвитку вашого бізнесу. Завдяки професійним знанням, навичкам та, враховуючи побажання клієнта, ми знаходимо оптимальні рішення і розробляємо унікальні проекти для кожного замовника.

Функціональність – найголовніше

Комбінація СТО та магазина автозапчастин зустрічається доволі часто. І це досить непоганий варіант, оскільки одна сфера доповнює іншу. Автосервіс, як підприємство, що надає послуги, обов’язково повинен мати:

  • налагоджені технологічні зв'язки;
  • продумане планування території;
  • гарний фасад;
  • зручний під'їзд.

Проектування станцій технічного обслуговування автомобілів від заводу-виробника дуже вигідне. Адже фахівці створюють план згідно з правилами, нормами та вимогами. А в результаті замовник отримує сучасний, гарний, ефективний об'єкт, виконаний з якісних матеріалів.

Проектування СТО за системою під ключ

Загалом, секрет успішного плану надзвичайно простий. Він полягає в поєднанні знань проектантів, чітких вимог замовника та надійних постачальників обладнання. Готовий проект станцій технічного обслуговування – вдала комбінація творчого та професійного підходу.

Важливо на самому початку усвідомлювати, які обсяги робіт вас очікують. Одразу починати з максимуму немає сенсу – всі етапи повинні виконуватися послідовно, згідно з планом. Важливо також враховувати специфіку СТО: які саме автомобілі будуть обслуговуватися та ремонтуватися (легкові, вантажні, пасажирські або ж мотоцикли та мопеди).

Звертаючись до нас, ви гарантовано отримаєте допомогу від кваліфікованих фахівців. Ми вже не перший рік надаємо будівельні послуги та займаємося проектуванням. Безліч виконаних планів, готових об’єктів та позитивних відгуків клієнтів – те, чим ми можемо пишатися.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
22 липня 2021
Будівництво чергового бескаркасного ангара
Монтажники ТОВ "Корпорація Промстан" приступили до будівництва бескаркасного ангара для Баловнянской виробничої бази с. Костянтинівка. Розміри ангара 24 * 54 м, висота 10,2м. Безкаркасний арочний ангар будується безпосередньо на місці розташування. . .
Читати докладніше
06 липня 2021
Триває будівництво ферми з вирощування креветок
ТОВ "Корпорація Промстан" продовжує роботи по влаштуванню бетонного фундаменту комбікормового заводу ферми з вирощування креветок. Тривають бетонні роботи з влаштування резервуарів з розведення безхребетних. Зроблені і встановлені оцинковані метало. . .
Читати докладніше
15 червня 2021
Ущільнення всіх видів грунту
Спеціалісти ТОВ "Корпорація Промстан" виконують ущільнення всіх видів грунту німецьким віброкатком BOMAG 213dh масою 13 і 15 тон. Вібраційна система має п'ять режимів, що підходять під різний грунт. Відкалібрована система знижує резонансні явища при. . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua