дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню
напишіть нам
zavod@promstan.com.ua

Історія

Історія Корпорації Промстан - це історія багаторічної роботи, формування інфраструктури підприємства, історія досягнень і професіоналізму кожного окремого співробітника і компанії в цілому.

Корпорація Промстан пройшла шлях від невеликого підприємства до великої авторитетної компанії, яка займає лідируючі позиції в своєму сегменті будівельного ринку України. Заснував компанію і керує нею Олександр Михайлович Зубко.

Основні напрямки діяльності:

  • проектування і монтаж швидкомонтованих будівель (БМЗ) виробництво сендвіч-панелей;
  • виробництво профнастилу та металочерепиці;
  • виробництво тепличних лотків (гідропоніка), гнутих профілів різного призначення. 

Компанія почала свою роботу з заснування в 1997 році підприємства «Завод «Промстан» - виробника профільованого настилу. Закріпившись у цьому сегменті ринку, фахівці підприємства почали освоювати нові напрямки в сфері профілювання металу. Розроблено нові види профілів для тепличних господарств і мобільний стан для їх виготовлення типу MOBILLOT. Освоєно і введено в багатосерійне виробництво виготовлення гнутих виробів (ковзани, відливи та інші добірні елементи для монтажу покрівлі та стін з профнастилу і сендвіч-панелей).

У 2002 році слідуючи новим тенденція ринку керівництвом компанії було прийнято рішення заснувати підприємство «Металбуд», яке освоїло виробництво сучасних огороджувальних конструкцій - сендвіч-панелей.

В наступні роки компанія активно росла паралельно з розвитком будівельного ринку України, освоюючи нові напрямки і нові підприємства. У відповідь на актуальні потреби сучасного бізнесу компанія розширила спектр послуг до комплексного варіанту і сьогодні готова запропонувати повний цикл виробництва швидкомонтованих будівель - проектування, виготовлення комплектуючих і монтаж всіх конструкцій.

Сьогодні до складу Корпорації Промстан входять кілька великих підприємств, які об'єднують широкий ряд виробничих напрямків і здатні успішно втілювати в життя навіть найскладніші проекти.

Технічний парк і технологічна база підприємств постійно зростають і модернізуються. У компанії склався дружний колектив однодумців з багатим досвідом роботи, які пройшли довгий шлях розвитку через сотні різноманітних проектів.

Корпорація Промстан має розвинену мережу філій по всій території України, а також формує дилерську мережу, що дозволяє підвищити присутність Компанії на ринку. Кількість працівників Корпорації - понад 300 осіб.

Прагнення до постійного розвитку і вдосконалення, налагодження корпоративних зв'язків дозволяють знаходити оптимальні рішення для наших клієнтів і встановлювати довготривалі ділові відносини.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
07 серпня 2023
Будівництво куполу безкаркасного ангару для ТОВ Нібулон
Компанія "Корпорація Промстан" закінчила будівництво купола безкаркасного ангару для ТОВ "Нібулон" 24х90х9.2м для підлогового зберігання зерна на 5 тис. тонн.
Читати докладніше
17 липня 2023
Роботи з виготовлення та монтажу завальної ями
Компанія "Корпорація Промстан" виконала роботи з виготовлення та монтажу завальної ями, автовивантаження норійних веж, галереї та переходів під обладнання в Ізмаїлі загальною вагою понад 200 тонн.        . . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua