дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Історія

Історія Корпорації Промстан - це історія багаторічної роботи, формування інфраструктури підприємства, історія досягнень і професіоналізму кожного окремого співробітника і компанії в цілому.

Корпорація Промстан пройшла шлях від невеликого підприємства до великої авторитетної компанії, яка займає лідируючі позиції в своєму сегменті будівельного ринку України. Заснував компанію і керує нею Олександр Михайлович Зубко.

Основні напрямки діяльності:

  • проектування і монтаж швидкомонтованих будівель (БМЗ) виробництво сендвіч-панелей;
  • виробництво профнастилу та металочерепиці;
  • виробництво тепличних лотків (гідропоніка), гнутих профілів різного призначення. 

Компанія почала свою роботу з заснування в 1997 році підприємства «Завод «Промстан» - виробника профільованого настилу. Закріпившись у цьому сегменті ринку, фахівці підприємства почали освоювати нові напрямки в сфері профілювання металу. Розроблено нові види профілів для тепличних господарств і мобільний стан для їх виготовлення типу MOBILLOT. Освоєно і введено в багатосерійне виробництво виготовлення гнутих виробів (ковзани, відливи та інші добірні елементи для монтажу покрівлі та стін з профнастилу і сендвіч-панелей).

У 2002 році слідуючи новим тенденція ринку керівництвом компанії було прийнято рішення заснувати підприємство «Металбуд», яке освоїло виробництво сучасних огороджувальних конструкцій - сендвіч-панелей.

В наступні роки компанія активно росла паралельно з розвитком будівельного ринку України, освоюючи нові напрямки і нові підприємства. У відповідь на актуальні потреби сучасного бізнесу компанія розширила спектр послуг до комплексного варіанту і сьогодні готова запропонувати повний цикл виробництва швидкомонтованих будівель - проектування, виготовлення комплектуючих і монтаж всіх конструкцій.

Сьогодні до складу Корпорації Промстан входять кілька великих підприємств, які об'єднують широкий ряд виробничих напрямків і здатні успішно втілювати в життя навіть найскладніші проекти.

Технічний парк і технологічна база підприємств постійно зростають і модернізуються. У компанії склався дружний колектив однодумців з багатим досвідом роботи, які пройшли довгий шлях розвитку через сотні різноманітних проектів.

Корпорація Промстан має розвинену мережу філій по всій території України, а також формує дилерську мережу, що дозволяє підвищити присутність Компанії на ринку. Кількість працівників Корпорації - понад 300 осіб.

Прагнення до постійного розвитку і вдосконалення, налагодження корпоративних зв'язків дозволяють знаходити оптимальні рішення для наших клієнтів і встановлювати довготривалі ділові відносини.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
15 червня 2021
Ущільнення всіх видів грунту
Спеціалісти ТОВ "Корпорація Промстан" виконують ущільнення всіх видів грунту німецьким віброкатком BOMAG 213dh масою 13 і 15 тон. Вібраційна система має п'ять режимів, що підходять під різний грунт. Відкалібрована система знижує резонансні явища при. . .
Читати докладніше
14 червня 2021
Швидкомонтований ангар на Сандорі
Завершено монтаж каркасного ангару для утилізації і зберігання відходів снекового виробництва. Габарити побудованого швидкомонтованого ангара 12 * 18 * 6м Каркас виконаний з оцинкованого профілю, будівля обшите профнастилом. Також, фахівці ТОВ "Ко. . .
Читати докладніше
04 червня 2021
Облаштування дороги на території підприємства
Корпорація "Промстан" провела роботи по влаштуванню дороги на території підприємства. Компанія проводить всі види земляних робіт: - підготовка ділянки до будівельного процесу - риття і побудова котлованів для заливки фундаменту - риття траншей дл. . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua