дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню
Проектування
швидкомонтованих
будівель
Будуємо майбутнє зі смаком

Проектування тваринницьких комплексів

Тваринництво належить до тих галузей сільського господарства, чия продукція завжди має неабиякий попит. Але для належного утримання та розведення тварин необхідно забезпечити їм відповідні умови. Технологічний супровід тваринницьких комплексів – відповідальне завдання, якість виконання якого залежить від розробленої проектної документації. Тому проектування таких об’єктів краще довірити спеціалістам.

Надійний завод-виробник

Корпорація «Промстан» – це монтаж, виготовлення і проектування споруд, що швидко монтуються, різного призначення. Ми маємо розвинену мережу філій по всій Україні та формуємо дилерську структуру, яка надає послуги широкому колу клієнтів. Неважливо, де ви знаходитесь: в Києві, Кропивницькому чи будь-якому іншому місті, якщо ви зацікавлені в розумному проектуванні тваринницьких ферм і комплексів, звертайтеся до професіоналів і отримаєте найкращий результат!

Особливості розробки проекту

Планування споруд для розведення тварин не може виконуватися шаблонно. Індивідуальні вимоги замовників і конкретні умови майбутнього підприємства різняться. І це змушує знаходити унікальні рішення для кожного клієнта. Та не слід забувати, що існують також і загальні норми розробки проектної документації для будівництва об'єктів сільськогосподарського призначення.

Підготовка паперів починається зі складання технічного завдання (ТЗ) на планування.

На цьому етапі вирішуються наступні питання:

  • виробничі потужності;
  • тип і марка устаткування;
  • матеріали, які будуть використані при будівництві і т. д.

ТЗ складається на базі інформації, наданої замовником. Після узгодження завдання і визначення основних техніко-економічних показників починається процес реалізації інженерних ідей. Сюди належать інженерно-геологічні, інженерно-геодезичні та екологічні дослідження.

Після отримання результатів досліджень, приступають до основних етапів:

  1. Складання проектної документації.
  2. Розробка робочого проекту.

На першому етапі проводять експертизу документів, отримують дозвіл на зведення об'єкта та узгодження з відповідними інстанціями. Лише після проходження цієї стадії починається розробка робочого проекту. Саме на його основі й буде здійснюватись будівництво.

Зауважимо, що фахівці «Промстану» ретельно дотримуються встановлених вимог до проектування тваринницьких ферм, враховуючи:

  • виробничі потреби;
  • рентабельність будівництва;
  • комфортні умови для персоналу;
  • належне утримання тварин.

В процесі реалізації проекту ми беремо до уваги кожен фактор: конкретний напрям діяльності, кліматичні та геологічні умови місцевості. Це дозволяє виконати проектування для будівництва дійсно надійного та економічно вигідного об'єкта.

Розробка плану від професіоналів

Звертайтеся в корпорацію «Промстан» і замовляйте високоякісні послуги. Ціна на проектування тваринницьких ферм обговорюється індивідуально та залежить від різних факторів. Якщо потрібно, ми зробимо попередній розрахунок. У будь-якому випадку, ціна нашого проектування тваринницьких ферм і комплексів буде цілковито виправдана відмінним результатом!

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
22 липня 2021
Будівництво чергового бескаркасного ангара
Монтажники ТОВ "Корпорація Промстан" приступили до будівництва бескаркасного ангара для Баловнянской виробничої бази с. Костянтинівка. Розміри ангара 24 * 54 м, висота 10,2м. Безкаркасний арочний ангар будується безпосередньо на місці розташування. . .
Читати докладніше
06 липня 2021
Триває будівництво ферми з вирощування креветок
ТОВ "Корпорація Промстан" продовжує роботи по влаштуванню бетонного фундаменту комбікормового заводу ферми з вирощування креветок. Тривають бетонні роботи з влаштування резервуарів з розведення безхребетних. Зроблені і встановлені оцинковані метало. . .
Читати докладніше
15 червня 2021
Ущільнення всіх видів грунту
Спеціалісти ТОВ "Корпорація Промстан" виконують ущільнення всіх видів грунту німецьким віброкатком BOMAG 213dh масою 13 і 15 тон. Вібраційна система має п'ять режимів, що підходять під різний грунт. Відкалібрована система знижує резонансні явища при. . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua