дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню
напишіть нам
zavod@promstan.com.ua
Монтаж
сендвіч -
панелей
Більше 20 років успішного досвіду

Монтаж сендвіч панелей

Міцність швидкомонтовної конструкції залежить від правильності виконання монтажних робіт.
Власне монтаж сендвіч-панелей особливих труднощів не викликає, але повинен виконуватися фахівцями.
Якість монтажу залежить не тільки від якості сендвіч-панелей,
але і від використовуваних кріпильних матеріалів, обладнання та інструментів.


 Чому обирають нас?

Наші конкурентні переваги::

 


 
    
 • Конструкторський відділ компанії зробить розкладку сендвіч-панелей БЕЗКОШТОВНО!

 • Досвідчені монтажники-висотники проводять монтаж сендвіч-панелей цілий рік;

 • 150м2 в зміну - середня швидкість монтажу бригадою з 5 чоловік;

 • Особливу увагу приділяємо правильної технології монтажу з використанням якісних комплектуючих.

Вам більше не потрібно нікого шукати і переплачувати -
ми візьмемо Ваші турботи на себе!

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?
ПІДГОТОВЧІ РОБОТИ 
Конструктора компанії виїдуть на місце будівництва для оцінки складності виконання робіт. Розробимо проект КМ2 - розкладка сендвіч-панелей і комплектуючих, необхідної будівельної техніки. Виготовимо сендвіч-панелі з різними наповнювачами.
МОНТАЖ СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ  
Наші сендвіч-панелі монтуються замок в замок, що значно збільшує швидкість монтажу і кріпляться на металеві конструкції спеціальними саморізами з прес-шайбою. Можливий вертикальний та горизонтальний монтаж панелей.
ГЕРМЕТИЗАЦІЯ СТИКІВ
Всі стики сендвіч-панелей герметично обробляються ущільнювачів стрічками і силіконом. Зверху на стики встановлюються металеві добірні елементи (нащільники), які надають конструкції естетичний вигляд і захищають від вологи і пилу.
Монтаж сендвіч-панелей
Наша компанія здійснює повний цикл робіт: від розробки проекту будівлі і розкладки СП до виробництва і монтажу сендвіч-панелей
Власна проектна група
86+ одиниць будівельної техніки
Власне виробництво сендвіч-панелей
Інженерний супровід
5 кваліфікованих бригад
20-ти річний досвід монтажних робіт


Ми виробляємо і монтуємо

Середня швидкість монтажу сендвіч-панелей бригадою з 5 чоловік - 150 м² в зміну.
МІНЕРАЛЬНА ВАТА
ПІНОПОЛИСТИРОЛ
ПІНОПОЛІУРЕТАН
Мінімізація тепловтрат (відсутність містків холоду)
Висока межа вогнестійкості ЕI 60, ЕI 120, ЕІ 150
Гарантія від затікань Термін експлуатації до 30 років

 

 

Ви можете замовити  СЕНДВІЧ-ПАНЕЛІ у нас

 і Вам не потрібно буде більше нікого шукати і переплачувати! 
Комплектуючі елементи

Герметизуюча  двостороння стрічка, покрита захисним силіконізовані шаром. Стрічку застосовують для приклеювання рулонних покрівельних і гідроізоляційних матеріалів

Універсальний поролоновий трикутний ущільнювач. Довжина 1 м. Запобігає забивання снігу під металочерепицю в місцях установки декоративних планок.

Фахівці компанії використовують силіконовий герметик для герметизації швів і стиків при будівництві ШМБ

Головка - шестигранна з бурти, під ключ 8 мм. Шайба - з плоскою прокладкою EPDM. Різьба - під головкою 6,3 мм рідкісна, основна - 5,5 мм з ріжучої борозенкою, часта. Наконечник - свердло з просіченням на різьбі. Покриття - цинк

Ущільнювальна гідроізоляційна стрічка - це матеріал на спіненої полімерній основі, покритий клеєм з одного боку. Застосовується для герметизації в місцях стиків, підвищення техніко-експлуатаційні характеристики об'єкту, що будується.

Спеціальні планки призначені для забезпечення конструкціям більшої надійності і функціональності, а також допомагають захистити конструкції від вологи, пилу, сміття та бруду, надати їй закінчений і естетичний вигляд. Матеріал для їх виготовлення підбирається за кольором і фактурою до основного матеріалу, з якого виготовлена конструкція.


Добірними елементами оформляються перегородки, стики і примикання огороджувальних конструкцій, парапетів, карнизів, віконних блоків і т.д. Для покрівлі - це ковзани, ендови, вітрові та з'єднувальні нащельники. Для фасадів - зовнішні і внутрішні кути, торцеві, верхні і нижні нащельники, а також бічні нащільники для вікон, парапетні, цокольні і перехідні елементи.

Побудовані нами об'єкти, краще тисячи слів!
Ми реалізували ці проекти від початку і до кінця "під ключ"

Що впливає на вартість монтажу сендвіч-панелей?
 • Вартість залежить від багатьох факторів: висота кріплення, складність під'їзних шляхів, кількість стиків і кріплення.
 • Наявність висококваліфікованого персоналу і сучасної техніки дозволяє нашій корпорації гарантувати виконання будь-яких обсягів в обумовлений договором термін.
 • Установка сендвіч-панелей може здійснюватися в горизонтальному і вертикальному варіанті, кожен з яких має свої особливості.
 • Для забезпечення надійного з'єднання потрібно розрахунок кроку кріплення виробів саморізами до металевій рамі.
 • Найбільш вигідний з точки зору економії коштів замовлення будівництва під ключ. У цьому випадку багато ньюанси будуть враховані нашими інженерами ще на етапі проектування, вартість монтажу сендвіч-панелей буде мінімальною.
 • Ми вміємо будувати швидко і надійно! Зверніться до нас - переконайтеся самі!

Показати все

 

монтаж стеновых сэндвич панелейПрактичні швидкомонтовані будівлі (ШМБ), по суті, являють собою металевий каркас, обшитий сендвіч-панелями. Якість подібних споруд залежить від застосованих матеріалів і правильності монтування елементів конструкції. Ціна на монтаж сендвіч-панелей складається з розміру обшивають площі і необхідної частоти кріплень.

Корпорація «Промстан» - завод-виробник комплектуючих для БМЗ, що виробляє за найсучаснішими технологіями металлокаркаси, сендвіч-панелі і профнастил для зведення споруд будь-якої величини. Крім виробництва, ми здійснюємо всі види монтажних робіт з подібною продукцією. У нас нескладно замовити як самі сендвіч-панелі, так і їх монтаж. Безкоштовний швидкий розрахунок вартості замовлення можна запросити безпосередньо на даному сайті.

Особенности сервиса

Сендвіч-панелі з утеплювачем з мінеральної вати і пінополістиролу - прекрасний сучасний будматеріал, що володіє багатьма достоїнствами, які вже високо оцінені в нашій країні. Простота монтажу на металевий каркас за допомогою саморізів дозволяє створювати в короткі терміни стіни і покрівлі будівель.

Щоб отримати якісний монтаж сендвіч-панелі, ціна за роботу не може бути низькою.

Технологія монтування панелей складається з наступних основних етапів:

 • підготовчі роботи;
 • установка і кріплення за допомогою шурупів;
 • герметизація стиків;
 • монтаж добірних елементів (нащельников).

На кожному етапі існують нюанси в роботі, від яких багато в чому залежить довговічність споруди. На підготовчій стадії важливо при розкрої панелей не порушити шар покриття і механічну цілісність вироби, тому необхідно застосування спеціальних інструментів і підйомних пристроїв. Установка може здійснюватися в горизонтальному або вертикальному варіантах, кожен з яких має свої особливості. Для забезпечення надійного з'єднання потрібно розрахунок кроку кріплення виробів саморізами до металевій рамі.

Вартість робіт

Ми випускаємо і монтуємо вироби як стінового, так і покрівельного призначення. Скільки коштує монтаж сендвіч-панелей? Це залежить від багатьох факторів: висота кріплення, що монтується положення виробів, кількість стиків і кріплення. Наявність висококваліфікованого персоналу і сучасної техніки дозволяє нашій корпорації гарантувати виконання будь-яких обсягів в обумовлений договором термін.

Найбільш вигідний з точки зору економії коштів замовлення будівництва БМЗ під ключ. У цьому випадку багато нюансів будуть враховані нашими інженерами ще на етапі проектування, вартість монтажу сендвіч-панелей буде мінімальною. Ми вміємо будувати швидко і надійно!

Також пропонуємо скористатися послугою:

 

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
17 cічня 2022
Ремонт трубопроводу завдовжки 4 000 м
Компанія "Корпорація Промстан" зробила роботи із заміни металевих труб водопроводу діаметром 630 мм завдовжки 551м у с. Софіївка Баштанського району Миколаївської обл. Також було проведено заміну водопровідних труб ПВХ діаметром 315мм протяжністю 4. . .
Читати докладніше
10 cічня 2022
Будівництво будівлі підстанції
Фахівці ТОВ "Корпорація Промстан" продовжують будівництво будівлі підстанції "Залютіне" м. Харків. Вже завершено бетонні роботи з влаштування фундаментів, виконано гідроізоляцію. Проведено зворотне засипання та ущільнення ґрунту.  
Читати докладніше
Часто задаваемые вопросы в разделе - Монтаж сендвіч-панелей
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua