дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню
напишіть нам
zavod@promstan.com.ua
Монтаж
сендвіч -
панелей
Більше 20 років успішного досвіду

Монтаж сендвіч панелей

Міцність швидкомонтовної конструкції залежить від правильності виконання монтажних робіт.
Власне монтаж сендвіч-панелей особливих труднощів не викликає, але повинен виконуватися фахівцями.
Якість монтажу залежить не тільки від якості сендвіч-панелей,
але і від використовуваних кріпильних матеріалів, обладнання та інструментів.


 Чому обирають нас?

Наші конкурентні переваги::

 


 
    
 • Конструкторський відділ компанії зробить розкладку сендвіч-панелей БЕЗКОШТОВНО!

 • Досвідчені монтажники-висотники проводять монтаж сендвіч-панелей цілий рік;

 • 150м2 в зміну - середня швидкість монтажу бригадою з 5 чоловік;

 • Особливу увагу приділяємо правильної технології монтажу з використанням якісних комплектуючих.

Вам більше не потрібно нікого шукати і переплачувати -
ми візьмемо Ваші турботи на себе!

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?
ПІДГОТОВЧІ РОБОТИ 
Конструктора компанії виїдуть на місце будівництва для оцінки складності виконання робіт. Розробимо проект КМ2 - розкладка сендвіч-панелей і комплектуючих, необхідної будівельної техніки. Виготовимо сендвіч-панелі з різними наповнювачами.
МОНТАЖ СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ  
Наші сендвіч-панелі монтуються замок в замок, що значно збільшує швидкість монтажу і кріпляться на металеві конструкції спеціальними саморізами з прес-шайбою. Можливий вертикальний та горизонтальний монтаж панелей.
ГЕРМЕТИЗАЦІЯ СТИКІВ
Всі стики сендвіч-панелей герметично обробляються ущільнювачів стрічками і силіконом. Зверху на стики встановлюються металеві добірні елементи (нащільники), які надають конструкції естетичний вигляд і захищають від вологи і пилу.
Монтаж сендвіч-панелей
Наша компанія здійснює повний цикл робіт: від розробки проекту будівлі і розкладки СП до виробництва і монтажу сендвіч-панелей
Власна проектна група
86+ одиниць будівельної техніки
Власне виробництво сендвіч-панелей
Інженерний супровід
5 кваліфікованих бригад
20-ти річний досвід монтажних робіт


Ми виробляємо і монтуємо

Середня швидкість монтажу сендвіч-панелей бригадою з 5 чоловік - 150 м² в зміну.
МІНЕРАЛЬНА ВАТА
ПІНОПОЛИСТИРОЛ
ПІНОПОЛІУРЕТАН
Мінімізація тепловтрат (відсутність містків холоду)
Висока межа вогнестійкості ЕI 60, ЕI 120, ЕІ 150
Гарантія від затікань Термін експлуатації до 30 років

 

 

Ви можете замовити  СЕНДВІЧ-ПАНЕЛІ у нас

 і Вам не потрібно буде більше нікого шукати і переплачувати! 
Комплектуючі елементи

Герметизуюча  двостороння стрічка, покрита захисним силіконізовані шаром. Стрічку застосовують для приклеювання рулонних покрівельних і гідроізоляційних матеріалів

Універсальний поролоновий трикутний ущільнювач. Довжина 1 м. Запобігає забивання снігу під металочерепицю в місцях установки декоративних планок.

Фахівці компанії використовують силіконовий герметик для герметизації швів і стиків при будівництві ШМБ

Головка - шестигранна з бурти, під ключ 8 мм. Шайба - з плоскою прокладкою EPDM. Різьба - під головкою 6,3 мм рідкісна, основна - 5,5 мм з ріжучої борозенкою, часта. Наконечник - свердло з просіченням на різьбі. Покриття - цинк

Ущільнювальна гідроізоляційна стрічка - це матеріал на спіненої полімерній основі, покритий клеєм з одного боку. Застосовується для герметизації в місцях стиків, підвищення техніко-експлуатаційні характеристики об'єкту, що будується.

Спеціальні планки призначені для забезпечення конструкціям більшої надійності і функціональності, а також допомагають захистити конструкції від вологи, пилу, сміття та бруду, надати їй закінчений і естетичний вигляд. Матеріал для їх виготовлення підбирається за кольором і фактурою до основного матеріалу, з якого виготовлена конструкція.


Добірними елементами оформляються перегородки, стики і примикання огороджувальних конструкцій, парапетів, карнизів, віконних блоків і т.д. Для покрівлі - це ковзани, ендови, вітрові та з'єднувальні нащельники. Для фасадів - зовнішні і внутрішні кути, торцеві, верхні і нижні нащельники, а також бічні нащільники для вікон, парапетні, цокольні і перехідні елементи.

Побудовані нами об'єкти, краще тисячи слів!
Ми реалізували ці проекти від початку і до кінця "під ключ"

Що впливає на вартість монтажу сендвіч-панелей?
 • Вартість залежить від багатьох факторів: висота кріплення, складність під'їзних шляхів, кількість стиків і кріплення.
 • Наявність висококваліфікованого персоналу і сучасної техніки дозволяє нашій корпорації гарантувати виконання будь-яких обсягів в обумовлений договором термін.
 • Установка сендвіч-панелей може здійснюватися в горизонтальному і вертикальному варіанті, кожен з яких має свої особливості.
 • Для забезпечення надійного з'єднання потрібно розрахунок кроку кріплення виробів саморізами до металевій рамі.
 • Найбільш вигідний з точки зору економії коштів замовлення будівництва під ключ. У цьому випадку багато ньюанси будуть враховані нашими інженерами ще на етапі проектування, вартість монтажу сендвіч-панелей буде мінімальною.
 • Ми вміємо будувати швидко і надійно! Зверніться до нас - переконайтеся самі!

Показати все

 

монтаж стеновых сэндвич панелейПрактичні швидкомонтовані будівлі (ШМБ), по суті, являють собою металевий каркас, обшитий сендвіч-панелями. Якість подібних споруд залежить від застосованих матеріалів і правильності монтування елементів конструкції. Ціна на монтаж сендвіч-панелей складається з розміру обшивають площі і необхідної частоти кріплень.

Корпорація «Промстан» - завод-виробник комплектуючих для БМЗ, що виробляє за найсучаснішими технологіями металлокаркаси, сендвіч-панелі і профнастил для зведення споруд будь-якої величини. Крім виробництва, ми здійснюємо всі види монтажних робіт з подібною продукцією. У нас нескладно замовити як самі сендвіч-панелі, так і їх монтаж. Безкоштовний швидкий розрахунок вартості замовлення можна запросити безпосередньо на даному сайті.

Особенности сервиса

Сендвіч-панелі з утеплювачем з мінеральної вати і пінополістиролу - прекрасний сучасний будматеріал, що володіє багатьма достоїнствами, які вже високо оцінені в нашій країні. Простота монтажу на металевий каркас за допомогою саморізів дозволяє створювати в короткі терміни стіни і покрівлі будівель.

Щоб отримати якісний монтаж сендвіч-панелі, ціна за роботу не може бути низькою.

Технологія монтування панелей складається з наступних основних етапів:

 • підготовчі роботи;
 • установка і кріплення за допомогою шурупів;
 • герметизація стиків;
 • монтаж добірних елементів (нащельников).

На кожному етапі існують нюанси в роботі, від яких багато в чому залежить довговічність споруди. На підготовчій стадії важливо при розкрої панелей не порушити шар покриття і механічну цілісність вироби, тому необхідно застосування спеціальних інструментів і підйомних пристроїв. Установка може здійснюватися в горизонтальному або вертикальному варіантах, кожен з яких має свої особливості. Для забезпечення надійного з'єднання потрібно розрахунок кроку кріплення виробів саморізами до металевій рамі.

Вартість робіт

Ми випускаємо і монтуємо вироби як стінового, так і покрівельного призначення. Скільки коштує монтаж сендвіч-панелей? Це залежить від багатьох факторів: висота кріплення, що монтується положення виробів, кількість стиків і кріплення. Наявність висококваліфікованого персоналу і сучасної техніки дозволяє нашій корпорації гарантувати виконання будь-яких обсягів в обумовлений договором термін.

Найбільш вигідний з точки зору економії коштів замовлення будівництва БМЗ під ключ. У цьому випадку багато нюансів будуть враховані нашими інженерами ще на етапі проектування, вартість монтажу сендвіч-панелей буде мінімальною. Ми вміємо будувати швидко і надійно!

Також пропонуємо скористатися послугою:

 

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
07 серпня 2023
Будівництво куполу безкаркасного ангару для ТОВ Нібулон
Компанія "Корпорація Промстан" закінчила будівництво купола безкаркасного ангару для ТОВ "Нібулон" 24х90х9.2м для підлогового зберігання зерна на 5 тис. тонн.
Читати докладніше
17 липня 2023
Роботи з виготовлення та монтажу завальної ями
Компанія "Корпорація Промстан" виконала роботи з виготовлення та монтажу завальної ями, автовивантаження норійних веж, галереї та переходів під обладнання в Ізмаїлі загальною вагою понад 200 тонн.        . . .
Читати докладніше
Часто задаваемые вопросы в разделе - Монтаж сендвіч-панелей
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua