дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню
напишіть нам
zavod@promstan.com.ua
проектування і
будівництво
Свинарських комплексів
від виробника
20 років успішного досвіду
КОРПОРАЦІЯ ПРОМСТАН -
має 20-ти літній досвід у будівництві свинарських комплексів
 • Працювати з нами легко! МИ ГАРАНТУЄМО ЯКІСТЬ роботи від проекту до монтажу швидкомонтованих будівель.
 • Ми - ЗАВОД-ВИРОБНИК! Металоконструкції, сендвіч-панелі і профнастил ми виробляємо самі.
 • Бригади професійних монтажників і власний парк будівельної техніки (понад 80 од.) Забезпечать Вам будівництво БМЗ в найкоротші терміни.
 • При будівництві швидкомонтованих будівель ми повністю ВРАХОВУЄМО ІНТЕРЕСИ ЗАМОВНИКА.
 • Вибравши швидкомонтовану будівлю, ВИ ОТРИМАЙТЕ ЕКОНОМІЮ: у вазі до 40%, у вартості до 30%, в часі монтажу до 25%

КОНСТРУКЦІЯ МЕТАЛЕВОГО КАРКАСУ 
СВИНАРСЬКИХ КОМПЛЕКСІВ

збирається з швидкомонтованих гнутих високоміцних оцинкованих профілів на болтових з'єднаннях цілий рік в будь-яку погоду.

Профілі виробляються на автоматичній лінії методом холодної прокатки з конструкційної сталі S350GD з покриттям цинку більше 275 г / м².

Ви отримаєте
Вигідна пропозиція!
При використанні оцинкованого профілю замість гарячекатаного швелера:
Економія у вазі
до 40%
Економія у вартості
до 30%
Економія часу монтажу
до 25%
Покрівля та стіни будівлі
збираються з сендвіч-панелей або профнастилу.
Середня швидкість монтажу сендвіч-панелей бригадою з 5 чоловік - 150 м² в зміну.
МІНЕРАЛЬНА ВАТА
ПІНОПОЛІСТИРОЛ
ПІНОПОЛІУРЕТАН
мінімізація тепловтрат (відсутність містків холоду)
Висока межа вогнестійкості ЕI 60, ЕI 120, ЕI 150
Гарантія від затікань Термін експлуатації до 30 років
 • Фундаменти за 30днів
 • Монтаж каркаса за 30днів
 • Монтаж покрівлі і стін за 30днів
 • Готовий об'єкт за 3місяці
*Площа будівлі 1500 м2
Ми маємо всі необхідні
документи на дозвіл:
Ліцензія на будівництво, сертифікати відповідності, допуски до висотних робіт.
Сертифікати
Швидкий запит цін
Для початку роботи
просто запросіть швидкий розрахунок!
Це безкоштовно і ні до чого не зобов'язує!
Ми гарантуємо
Якість матеріалів і виконаних робіт
Дотримання термінів будівництва і технологій будівельних робіт
Відповідність нормам діючого законодавства
Середній термін експлуатації об'єкта 50 років
Побудовані нами об'єкти, краше тисячи слів!
Ми реалізували ці проекти від початку і до кінця "під ключ"
Швидкий запит цін
контактна інформація
Головний офіс і виробництво
Адреса:
 54028, м. Миколаїв, вул. Новозаводська, 13 б
Телефон:
Виробничий цех
Адреса:
м. Херсон, Бериславське шосе, 38 (колишній завод ЖБВ)
Телефон:
Менеджери
замовлення будівельної техніки:

Будівництво свиноферм

Всього два-три десятки років тому будівлі для розведення тварин будували переважно з бетону, рідше - з цегли. Дерев'яні сараї можна було зустріти виключно в приватних господарствах.

Однак далеко не кожен фермер замислювався, що бетон для будівництва будівель для розведення тварин зовсім не годиться. Чому? Все дуже просто. Влітку в таких будівлях жарко і задушливо - забезпечити хорошу вентиляцію в них досить складно, а ось взимку, навпаки, дуже холодно. Крім того, бетон поступово руйнується під впливом агресивного середовища. Невідповідна температура, некомфортні умови ставали причиною захворювань і загибелі тварин, скорочення поголів'я худоби і, як наслідку, зниження рентабельності, продуктивності фермерського господарства.

Будівництво свинокомплексу з сендвіч-панелей за технологією БМЗ - відмінна альтернатива традиційним будівлям з бетонних блоків і цегли.

Основні переваги свиноферм з сендвіч-панелей

Практичні, міцні і легкі конструкції не поступаються за якістю спорудам, зведеним зі звичних матеріалів. Серед їх основних переваг:

 1. Швидкість будівництва. Зведення свиноферми з сендвіч-панелей не займе багато часу. Швидкість будівництва залежить від складності та площі комплексу. Якщо зведення будівлі з бетонних блоків може зайняти кілька років, об'єкт з сендвіч-панелей буде готовий вже через 3-4 місяці.
 2. Скорочення витрат на будівельні матеріали. Завдяки легкості конструкцій не потрібно зводити міцний і глибокий фундамент. Залежно від типу грунту, цілком підійде звичайна стрічкова або пальових основа. Завдяки цьому можна істотно знизити витрати на будівництво, скоротити терміни зведення і отримати недороге, якісне і надійне будівлю для тваринництва.
 3. Можливість старту будівництва в будь-який час року. Будинки з бетону і цегли будують переважно в теплу пору року. Свинокомплекс з металоконструкцій можна зводити навіть взимку за рахунок відсутності «мокрих» робіт - все елементи кріпляться за допомогою зварювання або болтових з'єднань.
 4. Можливість облаштування системи вентиляції та опалення. Будинки оснащуються сучасним обладнанням для створення комфортних умов для утримання та розведення тварин.
 5. Стійкість до перепадів температур, агресивних середовищ. Будівля легко витримує вплив зовнішніх негативних умов. На перекриттях не утворюється конденсат, здатний викликати корозію основних елементів конструкції. Цинкове покриття забезпечують надійний захист від агресивних середовищ, що утворюються в результаті життєдіяльності тварин.

Бистровозводімий каркасний свинарник- це проста, але міцна і стійка конструкція, в якій можна створити комфортні умови для утримання тварин. Будівля відповідає жорстким вимогам, відрізняється довговічністю.

ВАЖЛИВО! Ще одна перевага такого рішення - можливість розширення. Якщо на фермі планується поповнення у вигляді додаткових 50 або 100 голів худоби, будівля можна збільшити. Таким чином, зникає необхідність будівництва нового об'єкта для розміщення свиней.

Особливості конструкції

Сучасний свинокомплекс з сендвіч-панелей - це не просто звичайне однопрогоновий будівля з одним приміщенням. На етапі проектування інженери виділяють основні зони в приміщенні. Комплекс може включати:

 • Санпропускники;
 • Зону запліднення;
 • Ветеринарну лабораторію;
 • Зону опоросу;
 • Адміністративно-побутові приміщення;
 • Зони дорощування, відгодівлі та інші.

Завдяки можливості розділення приміщення на ділянки збільшуються ефективність і продуктивність фермерського господарства.

Міцні будівлі для свинарства від корпорації «Промстан»

Чи плануєте будівництво швидкомонтованих свинарника і зіткнулися з вибором підрядника? У більшості випадків саме від якості будівлі залежить прибуток всього господарства. Погодьтеся, якщо об'єкт виконаний з порушенням технології, то основною проблемою стане його ремонт на протязі всього терміну експлуатації. Корпорація «Промстан» пропонує будівництво будівель для тваринництва під ключ. ми:

 • Вивчаємо місцевість, відведену під будівництво;
 • Проектуємо майбутній свинокомплекс з урахуванням отриманих від клієнта даних (передбачувана місткість, розташування комунікацій, під'їзних доріг і т. Д.);
 • Виготовляємо металеві конструкції, сендвіч-панелі і інші елементи для будівництва швидкомонтованих будинків;
 • Робимо фундамент;
 • Монтуємо каркас, виконуємо обшивку;
 • Благоустроюємо територію.

Крім того, в ході виконання робіт можливі підведення комунікацій, установка необхідного обладнання в усіх зонах комплексу. Ми уважно розраховуємо терміни виконання робіт, щоб конструкція була введена в експлуатацію вчасно. Власне виробництво металевих елементів, сендвіч-панелей дозволяє гарантувати доступну вартість об'єкта, а сучасне обладнання в цехах - надійність і довговічність. Працюємо по всій Україні. Для отримання розрахунку або додаткової інформації зв'яжіться з нами.

Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua