дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню
Проектування
Торгових центрів
Будуємо майбутнє зі смаком

Проектування торгових центрів

проектирование торговых центров

Проектування торгових центрів – процес складний і трудомісткий, як правило, вимагає залучення фахівців різних галузей. Дві головні цілі плану – сформувати потік покупців і створити сприятливі умови для клієнтів і орендарів.

З чого все починається

Перш ніж почнеться основний комплекс робіт, проводиться ряд заходів підготовчого характеру. До них можна віднести:

 • визначення ділянки, аналіз місцевості;
 • формування концепції торгового об'єкта;
 • посадку будівлі на ділянку;
 • визначення кількості поверхів, площі;
 • формулювання вимог до дизайнерського оформлення.

Правильно виконаний підготовчий етап є запорукою успішного проектування. Результати цієї стадії лягають в основу концепції необхідного приміщення. Незайвим буде узгодити отриману інформацію з потенційними орендарями. Також доцільно враховувати маркетингові показники та дослідження.

Важливі нюанси

торговый центр проект

Далі йдуть архітектурно-технологічні роботи. Тут в першу чергу потрібно подбати, щоб:

 • планування торгового приміщення раціонально направляло та розподіляло потоки клієнтів, щоб орендні точки були рентабельними;
 • проект не викликав нарікань з точки зору торговельно-технологічних процесів;
 • способи переміщення на верхні поверхи були розроблені правильно для зручного користування;
 • фасад і вхідна ділянка розташовувалися на рівні торгового центру, а рекламні вивіски знаходилися на видних місцях;
 • система паркінгу не спричиняла дискомфорту клієнтам.

Проект на торговий центр також зачіпає питання дизайну приміщень. Тут, як правило, визначаються вказівки щодо ресурсів і технологій, які допоможуть в реалізації концепції об'єкта. Крім стадії розробки будівлі, наша компанія пропонує будівельні послуги. Замовляємо  якісний і надійний матеріал у завода-виробника.

Екстер'єр і інтер'єр

При оформленні дизайну, крім питання ресурсів, важливо брати до уваги: ​​

 • вплив кольору (враховуємо специфіку центру, виклик певних емоцій);
 • особливості освітлення (зручність при ознайомленні та виборі товару, привертання уваги потенційних покупців шляхом правильно оформленого фасаду);
 • систему навігації.

Вартість проектування торгового центру формується з урахуванням особливостей будівлі та має свою специфіку. Враховувати потрібно всі деталі, адже від цього залежить успішність і популярність об'єкта. Багато уваги потрібно приділяти торговим функціям. Щоб план був успішний, слід прагнути до реалізації заздалегідь поставленої концепції.

Довірити проектування будь-якої складності ви можете корпорації «Промстан». Ми маємо значний досвід виконання робіт під ключ і створимо детальний план з урахуванням побажань клієнта. Спілкуватися з нами найзручніше через форму зворотного зв’язку на сайті або за телефоном.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
29 липня 2021
Реконструкція будівлі для торгової мережі Romstall Україна
Фахівці Корпорації "Промстан" проводять реконструкцію будівлі розміром 50 * 24 м. Під час реконструкції буде проведена: заміна фасадів на сендвіч-панелі власного виробництва товщиною 200мм,заміна віконних і дверних конструкцій на алюмінієві,заміна. . .
Читати докладніше
22 липня 2021
Будівництво чергового бескаркасного ангара
Монтажники ТОВ "Корпорація Промстан" приступили до будівництва бескаркасного ангара для Баловнянской виробничої бази с. Костянтинівка. Розміри ангара 24 * 54 м, висота 10,2м. Безкаркасний арочний ангар будується безпосередньо на місці розташування. . .
Читати докладніше
06 липня 2021
Триває будівництво ферми з вирощування креветок
ТОВ "Корпорація Промстан" продовжує роботи по влаштуванню бетонного фундаменту комбікормового заводу ферми з вирощування креветок. Тривають бетонні роботи з влаштування резервуарів з розведення безхребетних. Зроблені і встановлені оцинковані метало. . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua