дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Проектування будівель

Конструкторський відділ компанії "Промстан" (promstan.com.ua) проводить розробку проектів нежитлових приміщень різного призначення на найякіснішому рівні.

Ми здійснюємо будівельне проектування таких об'єктів, як торгово-промислові і виробничі приміщення, логістичні і складські комплекси, басейни і спортзали, станції технічного обслуговування, миття, автозаправки, тваринницькі комплекси та ін.

Застосування сучасних проектних і технічних рішень дозволяє швидко і якісно виконувати завдання будь-якої складності на найвищому професійному рівні. Наші фахівці гарантують індивідуальний підхід до кожного замовника і облік усіх його побажань. Це легко здійснюється завдяки чіткому розділенню проектної роботи на декілька етапів. Причому на кожному з них клієнтові надається вибір варіантів рішень, що дозволяє забезпечити творчий діалог виконавця із замовником і конструктивну співпрацю для досягнення кращого результату і швидкої здачі объектів.

Наша компанія робить акцент на підтримці теплих взаємовигідних стосунків з клієнтом після закінчення робіт по об'єкту. Окрім гарантії високої якості усіх виконаних проектних робіт, ми здійснюємо повну післягарантійну підтримку зведених будівель.

Довіртеся професіоналам

Корпорація «Промстан» займається проектуванням як одним з ключових напрямків діяльності. Наша команда використовує в роботі технічні рішення і новітні проектні розробки, які дозволяють втілити проект в найкоротші терміни і в повній відповідності з вимогами клієнта. Вирішивши довірити проектування конструкцій будівель і споруд саме фахівцям «Промстан», ви отримаєте якісний результат і можливість повного контролю на кожному етапі розробки документації.

Крім того, ви можете замовити проект споруди з її подальшим зведенням. Корпорація надає послуги під ключ. Наш завод-виготовлювач робить міцні і надійні комплектуючі для БМЗ, які відповідають ГОСТам та ДСТУ. Роботи з монтажу виконують кваліфіковані бригади з використанням сучасної техніки. Комплексний підхід дозволяє істотно підвищити якість будівництва і скоротити терміни зведення.

Як ми працюємо

Нормативні акти регламентують три ключових стадії проектування

  1. Передпроектні роботи.
  2. Проект об'єкта.
  3. Робочі документи.

У деяких випадках етапи створення проекту та документації об'єднуються.

Сучасна розробка проекту будівель передбачає використання новітніх досягнень і технологій. У проектуванні ми задіємо програмні і апаратні методики, в результаті чого виходить виконати точні розрахунки і підібрати оптимальні рішення для реалізації цілей, поставлених клієнтом.

 

 

Фахівці «Промстан» обов'язково враховують те, що різні типи будівель мають свої особливості проектування. Так, громадські об'єкти вимагають більш скрупульозного підходу до створення певного архітектурного образу. Проектування виробничої будівлі передбачає пошук оптимального рішення, яке забезпечить технологічну ефективність і безпеку споруди. Питання архітектурного вигляду вторинне в цьому випадку, однак і йому приділяється увага. Ми розуміємо, що зорова привабливість добре впливає на соціальний статус і репутацію компанії в цілому.

 

Якщо ви бажаєте отримати якісне, надійне і міцне будівлю, довірте проектування фахівцям. Наша команда виконує роботи грамотно і відповідно до ваших побажань, а також з нормативними вимогами. Замовити проект будівлі в корпорації «Промстан» - це вигідне рішення. Уточніть запитання прямо зараз, набравши вказаний номер телефону.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
06 квітня 2020
Триває будівництво виробничих складів в Миколаївській області
ТОВ "Корпорація Промстан" продовжує будівництво виробничих складів в Миколаївській області. Фахівцями компанії Промстан виготовлено та змонтовано 43 тонни оцинкованих металоконструкцій на болтових з'єднаннях. Висота монтажу 8 і 12 м. Особливістю м. . .
Читати докладніше
25 березня 2020
Лазерне різання металу
Корпорація "Промстан" предоставляє послуги з лазерного різання металу. Виробляємо роботи на сучасному німецькому обладнанні високої точності Trumpf TruLaser 3030. Дане обладнання дозволяє отримувати дзеркально гладкі кромки різу, які в біл. . .
Читати докладніше
17 березня 2020
Безкаркасний ангар - зерносховище
Корпорацією "Промстан" закінчено будівництво бескаркасного ангара.
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua