дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню
Проектування
Автозаправок
Будуємо майбутнє зі смаком

Проектування АЗС

проектирование автозаправок

Проектування АЗС передбачає особливі умови, які слід врахувати. Це пов'язано з високою пожежо- і вибухонебезпечність об'єкту, а також з необхідністю обслуговування легкового та вантажного транспорту. Тому важливо, щоб процесом займалася компетентна компанія, яка розуміє специфіку проведення робіт і дотримується вимог, що встановлені нормативними документами.

 Фахівці, які працюють для вас

Корпорація «Промстан» займається монтажем і проектуванням швидкомонтованих споруд різного призначення. Якщо ви плануєте побудувати АЗС, обов'язково довірте розробку проектної документації професіоналам. Наша команда складається з кваліфікованих працівників, які використовують новітні методики та підбирають оптимальні технічні рішення під індивідуальні вимоги клієнта. Доручивши нам виконання завдання, ви отримаєте можливість контролювати процес розробки проекту та брати участь в створенні майбутньої споруди.

Щоб замовити послуги проектування, зателефонуйте і проконсультуйтеся з фахівцем. Детально відповімо на всі питання.

Специфіка проектування АЗС

Щоб спорудити автозаправну станцію, потрібно грамотно виконати певну кількість етапів, зібрати безліч документів і прийняти важливі рішення. В цілому виділяють три основні стадії розробки проекту:

  • Збір початково-дозвільної документації. Цей етап охоплює отримання паперів, згідно з якими буде виконуватися легітимне будівництво АЗС, приєднання до зовнішніх мереж і т. п.
  • Проектні роботи. Відповідальний і масштабний етап проектування автозаправок, що визначає нормативні параметри АЗС. Для цього потрібно відповісти на такі питання:
  • скільки колонок планується на станції;
  • яка сумарна місткість резервуарів;
  • скільки авто планується заправляти в добу;
  • як багато заправок буде виконуватися протягом певного часового проміжку.
  • Узгодження. Останньою стадією проектування є узгодження документів і держекспертиза.

В основі проектної документації лежить генеральний план, де зображене креслення всього проекту, мереж, комунікацій і т. п. Тут також вказується місце установки різних знаків, пристроїв очисних споруд, враховується напрямок вітру. Розташування автозаправки в межах населеного пункту також обмовляється в генплані.

стоимость проектирования автозаправок

Норми проектування, розташування обладнання автозаправних станцій та інші специфічні вимоги викладені в НПБ 111-98. При розробці проекту обов'язково беруться до уваги ці стандарти.

Щодо вартості можна відзначити, що ціна проектування автозаправок залежить від багатьох факторів. Сюди можна віднести площу об'єкта, складність інженерних систем і т. п.

Справа за фахівцями

Будь-яка дрібниця повинна враховуватися ще на стадії проектування, що розуміють професіонали корпораціі «Промстан». Звернувшись до нас, ви зробите рішення на користь якісного результату. Завод-виробник «Промстан» – це комплексний та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Гарантуємо дотримання всіх нормативних вимог, а також ваших особистих побажань.

Зателефонуйте за вказаним телефоном, щоб уточнити попередню вартість проектування автозаправок. Співпрацюємо з клієнтами з Києва та інших міст країни.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
29 липня 2021
Реконструкція будівлі для торгової мережі Romstall Україна
Фахівці Корпорації "Промстан" проводять реконструкцію будівлі розміром 50 * 24 м. Під час реконструкції буде проведена: заміна фасадів на сендвіч-панелі власного виробництва товщиною 200мм,заміна віконних і дверних конструкцій на алюмінієві,заміна. . .
Читати докладніше
22 липня 2021
Будівництво чергового бескаркасного ангара
Монтажники ТОВ "Корпорація Промстан" приступили до будівництва бескаркасного ангара для Баловнянской виробничої бази с. Костянтинівка. Розміри ангара 24 * 54 м, висота 10,2м. Безкаркасний арочний ангар будується безпосередньо на місці розташування. . .
Читати докладніше
06 липня 2021
Триває будівництво ферми з вирощування креветок
ТОВ "Корпорація Промстан" продовжує роботи по влаштуванню бетонного фундаменту комбікормового заводу ферми з вирощування креветок. Тривають бетонні роботи з влаштування резервуарів з розведення безхребетних. Зроблені і встановлені оцинковані метало. . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua