дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню
напишіть нам
zavod@promstan.com.ua
проектування і
будівництво
магазинів і павільйонів
від виробника
20 років успішного досвіду
КОРПОРАЦІЯ ПРОМСТАН -
має 20-ти літній досвід у будівництві магазинів і павільйонів
 • Працювати з нами легко! МИ ГАРАНТУЄМО ЯКІСТЬ роботи від проекту до монтажу швидкомонтованих будівель.
 • Ми - ЗАВОД-ВИРОБНИК! Металоконструкції, сендвіч-панелі і профнастил ми виробляємо самі.
 • Бригади професійних монтажників і власний парк будівельної техніки (понад 80 од.) Забезпечать Вам будівництво БМЗ в найкоротші терміни.
 • При будівництві швидкомонтованих будівель ми повністю ВРАХОВУЄМО ІНТЕРЕСИ ЗАМОВНИКА.
 • Вибравши швидкомонтовану будівлю, ВИ ОТРИМАЙТЕ ЕКОНОМІЮ: у вазі до 40%, у вартості до 30%, в часі монтажу до 25%

КОНСТРУКЦІЯ МЕТАЛЕВОГО КАРКАСУ 
МАГАЗИНІВ І ПАВІЛЬЙОНІВ

збирається з швидкомонтованих гнутих високоміцних оцинкованих профілів на болтових з'єднаннях цілий рік в будь-яку погоду.

Профілі виробляються на автоматичній лінії методом холодної прокатки з конструкційної сталі S350GD з покриттям цинку більше 275 г / м².

Ви отримаєте
Вигідна пропозиція!
При використанні оцинкованого профілю замість гарячекатаного швелера:
Економія у вазі
до 40%
Економія у вартості
до 30%
Економія часу монтажу
до 25%
Покрівля та стіни будівлі
збираються з сендвіч-панелей або профнастилу.
Середня швидкість монтажу сендвіч-панелей бригадою з 5 чоловік - 150 м² в зміну.
МІНЕРАЛЬНА ВАТА
ПІНОПОЛІСТИРОЛ
ПІНОПОЛІУРЕТАН
мінімізація тепловтрат (відсутність містків холоду)
Висока межа вогнестійкості ЕI 60, ЕI 120, ЕI 150
Гарантія від затікань Термін експлуатації до 30 років
 • Фундаменти за 30днів
 • Монтаж каркаса за 30днів
 • Монтаж покрівлі і стін за 30днів
 • Готовий об'єкт за 3місяці
*Площа будівлі 1500 м2
Ми маємо всі необхідні
документи на дозвіл:
Ліцензія на будівництво, сертифікати відповідності, допуски до висотних робіт.
Сертифікати
Швидкий запит цін
Для початку роботи
просто запросіть швидкий розрахунок!
Це безкоштовно і ні до чого не зобов'язує!
Ми гарантуємо
Якість матеріалів і виконаних робіт
Дотримання термінів будівництва і технологій будівельних робіт
Відповідність нормам діючого законодавства
Середній термін експлуатації об'єкта 50 років
Побудовані нами об'єкти, краше тисячи слів!
Ми реалізували ці проекти від початку і до кінця "під ключ"
Швидкий запит цін
контактна інформація
Головний офіс і виробництво
Адреса:
 54028, м. Миколаїв, вул. Новозаводська, 13 б
Телефон:
Виробничий цех
Адреса:
м. Херсон, Бериславське шосе, 38 (колишній завод ЖБВ)
Телефон:
Менеджери
замовлення будівельної техніки:

Магазин (супермаркет) з металоконструкцій

Відкриття нового магазину, а вже тим більше - супермаркету, нерідко супроводжується чималими витратами. Крім отримання дозволів та ліцензій на товари, потрібно ще побудувати сам об'єкт. Саме на зведення магазину «йде» левова частка виділеного бюджету. Будівництво звичайного будинку із залізобетонних плит або цегли обходиться недешево. Адже потрібно не тільки купити всі необхідні матеріали, але і провести дослідження грунту, підібрати оптимальний вид фундаменту, узгодити документи з державними органами, орендувати спеціалізовану техніку та найняти цілу бригаду (а іноді і не одну) робітників. Крім того, саме будівництво може затягнутися, адже починати роботу потрібно тільки в теплу пору року. Всі ці фактори роблять перспективу отримання прибутку і терміни окупності дуже туманними. Вам потрібно відкрити новий магазин швидко, без вичікування місяцями завершення будівництва і не переплачуючи? Рішення є. Модульний магазин або супермаркет, побудований за технологією БМЗ (швидкомонтованих будівель) стане економічним, надійним варіантом. У чому особливості таких об'єктів і чому все більше власників бізнесу вибирають саме таке рішення? У скільки обійдеться і скільки часу займе будівництво? Про все по порядку.

Чому варто вибрати БМЗ для будівництва магазину чи супермаркету

Швидке за будівлю комерційного призначення є каркасний об'єкт, побудований з полегшених металевих конструкцій і обшитий по периметру сендвіч-панелями. Багато бізнесменів вважають, що БМЗ підходить тільки для створення невеликих павільйонів. Зовсім ні! За допомогою металевих конструкцій можна побудувати цілий торговий комплекс з приміщеннями для зберігання товарів, розфасовки, кімнатами для персоналу, кабінетами для співробітників і навіть кухнями (якщо мова йде про будівництво супермаркету з власним відділом кулінарії). Перераховувати переваги БМЗ для будівництва магазину можна довго, виділимо основні з них:

 1. Швидкість зведення. Скільки часу займе будівництво звичайного об'єкта зі звичного бетону або цегли? У кращому випадку один сезон. У деяких ситуаціях робота може розтягнутися і на пару років, адже побудувати велике будівництво за весняно-літній період вдається не завжди. Спорудження будинку швидкого каркасного магазину займе всього пару місяців. Якщо мова йде про створення невеликого торгового павільйону, то терміни скорочуються до декількох тижнів.
 2. Вартість. У порівнянні з будівництвом звичайного об'єкта, ціна готового будинку з металоконструкцій в кілька разів нижче. Чому? Причина полягає у відсутності «мокрих» робіт, необхідності будівництва поглибленого фундаменту, покупки дорогих будматеріалів, проведення складних монтажних робіт. Крім того, для зведення БМЗ-супермаркету знадобиться набагато менше людей.
 3. Відсутність необхідності оренди дорогої техніки. Для будівництва звичайного будинку знадобиться бетономішалка, підйомник і інші машини. При зведенні магазину з БМЗ в них немає необхідності.
 4. Можливість відкриття магазину відразу ж після завершення будівництва. Не потрібно чекати, поки будинок дасть усадку. Відкривати новий супермаркет, павільйон або інший об'єкт можна після закінчення робіт зі зведення.
 5. Будівництво в будь-який час року. При плануванні споруди магазину з ЖБ-конструкцій або цегли необхідно ретельно розпланувати час початку і закінчення робіт. Починати ж зведення БМЗ можна без прив'язки до сезону, так як бетонні розчини не використовуються.
 6. Можливість демонтажу. Що робити, якщо вже після завершення будівництва вам здається, що місце для магазину невідповідний? У випадку з капітальним будинком його можна або знести, або залишити недобудованим. В обох випадках - чималі збитки. Швидке за будівлю легко розбирається і переноситься в інше місце. Панелі можна монтувати повторно без втрати якісних характеристик.

Важливо! БМЗ-магазин не потребує зовнішньої обробки, так як сендвіч-панелі вже обшиті профнастилом або іншим матеріалом.

При цьому замовник зовсім не обмежений у виборі кольору матеріалу, як і в кількості прорізів для дверей, вікон.

У скільки обійдеться будівництво магазину з сендвіч-панелей

Вартість готового об'єкта без попереднього підрахунку назвати складно. На ціну впливають:

 • поверховість;
 • площа будівлі;
 • складність планування (кількість і площа підсобних приміщень для персоналу, наявність або відсутність невеликого складу, кількість вікон, дверей і так далі);
 • вид матеріалів для внутрішньої і зовнішньої обробки;
 • віддаленість будівельного майданчика від місця виробництва сендвіч-панелей.

збірниймагазин, побудований з сендвіч-панелей будь-якої поверховості або складності, обійдеться набагато дешевше аналогічного об'єкта з цегли або інших будівельних матеріалів. Адже вам не доведеться наймати багато робітників, замовляти або орендувати будівельну техніку (наприклад, бетономішалки), підбирати матеріали і проводити дослідження грунту перед будівництвом фундаменту.

Корпорація «Промстан» - ваш надійний бізнес-партнер

Компанія Promstan спеціалізується на будівництві будинків з полегшених металевих конструкцій і сендвіч-панелей. За нашими плечима 20-річний досвід робіт і сотні задоволених клієнтів. Пропонуємо повний комплекс послуг і будівництво будівель під ключ. Вам не доведеться підбирати проектувальників і монтажників - ми повністю беремо на себе всі турботи. Всі металоконструкції, панелі, комплектуючі виготовляються на власних заводах згідно з ліцензією на виконання будівельних робіт. Економте час на пошуку постачальників! Усі пропоновані нами матеріали мають сертифікати якості і дозвільні документи. У штаті працюють досвідчені проектувальники, які створять макет майбутньої будівлі, використовуючи сучасне програмне забезпечення.

Ми виробляємо матеріали і виконуємо будівництво наступних об'єктів:

 • невеликих павільйонів, великих супермаркетів і торгових центрів;
 • автосалонів, станцій технічного обслуговування і заправок;
 • споруд для сільського господарства (складів, навісів, овочесховищ, будівель для ферм і так далі);
 • виробничих будівель і цехів;
 • складських і логістичних комплексів.

Пропонуємо на вибір відразу три варіанти утеплювача сендвіч-панелей: мінеральну вату, пінополістирол і пінополіуретан. Для попереднього розрахунку вартості об'єкта, отримання професійної консультації зв'яжіться з нами.

Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua