дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню
Проектування
швидкомонтованих
будівель
Будуємо майбутнє зі смаком

Проектування басейнів

Басейн – це складна гідротехнічна споруда. Щоб правильно побудувати подібний об'єкт, потрібно використовувати істотний комплекс знань у різних сферах. Цілком логічно, що проектування басейнів – справа не для дилетантів. Однак не всі так вважають. Нерідко люди думають, що для зведення компактних домашніх басейнів планування не потрібне: викопав яму, залив бетоном – ось і все. Можна і так, але виникають питання про те, чи довго прослужить подібна водойма, чи виникне бажання в ній купатися.

Надійність і безпека

Зведення басейну – комплексний процес, підвладний виключно фахівцям. Це не звичайна ємкість з бетону, а складний об'єкт з гідротехнічними властивостями. Чим більші його габарити і об'єм, тим жорсткіші вимоги до зведення конструкції. Проектування басейну під ключ дозволяє ретельно спланувати роботи будівельного і монтажного плану, детальна документація в цьому випадку конче необхідна.

Зведення штучного водоймища вимагає застосування знань архітекторів, геодезистів, дизайнерів, проектувальників і так далі. Причому бажано, щоб фахівці мали вагомий досвід роботи.

Допомога від фахівців

Вирішили розпочати будівництво басейну, але не знаєте куди звернутися? Корпорація «Промстан» надає послуги з проектування та будівництва водойм. Багаторічний досвід роботи дозволяє нам розробляти кращі технологічні та архітектурні рішення за оптимальною ціною. Класичний або аскетичний, великий чи маленький – ми виконуємо проектування плавальних басейнів на будь-який смак.

Фахівці заводу-виробника рекомендують оснащувати водойми таким сучасним обладнанням, як:

  • протитечії;
  • гейзери;
  • водоспади;
  • підводне освітлення і т. п.

Це дозволяє поліпшити зовнішній вигляд басейну і підвищити ефективність його експлуатації.

проектирование бассейна под ключ

Детальніше про стадії виконання

Звичайно, крім знань фахівців, важливе місце в проекті займають вимоги замовника. Якщо розглядати в цілому, то готовий басейн якраз таки і є реалізацією задуму клієнта. Наше завдання – втілити задум у життя, витрачаючи мінімум ресурсів і забезпечуючи комфортну і тривалу експлуатацію водойми.

Формування проектних паперів включає ряд етапів:

  • розробка технічної концепції (цілі, призначення споруди, пріоритетні нюанси);
  • аналіз специфіки локації (геологія, сейсмічні показники, питання дизайну);
  • архітектура – визначення зовнішнього оформлення конструкції;
  • об'ємно-планувальний розрахунок (облік тонажності води, глибини, ширини бортиків і т. д.);
  • конструктивні рішення – опрацювання основних і додаткових елементів;
  • інженерна частина.

У проекті передбачається оснащення для фільтрації та очищення води в басейні, планується система підігріву і т. п. Повноцінне планування водойми – робота професіоналів. Ціна на проектування басейну формується з урахуванням обсягів технічного завдання. Ми пропонуємо найкращі сучасні рішення під ключ, надаємо додатки до проектної документації та звіт за витратами.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
23 лютого 2021
Корпорація Промстан візьме участь у виставці InterBuildExpo 2021
Корпорація Промстан візьме участь у найбільшій міжнародній будівельній виставці InterBuildExpo 2021. Виставка пройде 17-19 березня 2021 року в міжнародному виставковому центрі за адресою: КИЇВ, БРОВАРСЬКИЙ ПР-Т, 15. На експозиції виставки компанія. . .
Читати докладніше
21 грудня 2020
Будівництво цеху очищення газів
Корпорація Промстан почала монтувати металоконструкції для будівлі цеху очищення газів. Місце будівництва - с. Усатове Одеська обл. Розміри будинку: ширина 18м, довжина 36м, висота 6м. Каркас будівлі - оцинковані металоконструкції на болтових з'єд. . .
Читати докладніше
30 вересня 2020
Корпорация Промстан принимает участие в выставке AGROEXPO-2020
Корпорация Промстан принимает участие в выставке AGROEXPO-2020 в Кропивницком (Кировоградской области).
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua