дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню
Проектування
швидкомонтованих
будівель
Будуємо майбутнє зі смаком

Проектування басейнів

Басейн – це складна гідротехнічна споруда. Щоб правильно побудувати подібний об'єкт, потрібно використовувати істотний комплекс знань у різних сферах. Цілком логічно, що проектування басейнів – справа не для дилетантів. Однак не всі так вважають. Нерідко люди думають, що для зведення компактних домашніх басейнів планування не потрібне: викопав яму, залив бетоном – ось і все. Можна і так, але виникають питання про те, чи довго прослужить подібна водойма, чи виникне бажання в ній купатися.

Надійність і безпека

Зведення басейну – комплексний процес, підвладний виключно фахівцям. Це не звичайна ємкість з бетону, а складний об'єкт з гідротехнічними властивостями. Чим більші його габарити і об'єм, тим жорсткіші вимоги до зведення конструкції. Проектування басейну під ключ дозволяє ретельно спланувати роботи будівельного і монтажного плану, детальна документація в цьому випадку конче необхідна.

Зведення штучного водоймища вимагає застосування знань архітекторів, геодезистів, дизайнерів, проектувальників і так далі. Причому бажано, щоб фахівці мали вагомий досвід роботи.

Допомога від фахівців

Вирішили розпочати будівництво басейну, але не знаєте куди звернутися? Корпорація «Промстан» надає послуги з проектування та будівництва водойм. Багаторічний досвід роботи дозволяє нам розробляти кращі технологічні та архітектурні рішення за оптимальною ціною. Класичний або аскетичний, великий чи маленький – ми виконуємо проектування плавальних басейнів на будь-який смак.

Фахівці заводу-виробника рекомендують оснащувати водойми таким сучасним обладнанням, як:

  • протитечії;
  • гейзери;
  • водоспади;
  • підводне освітлення і т. п.

Це дозволяє поліпшити зовнішній вигляд басейну і підвищити ефективність його експлуатації.

проектирование бассейна под ключ

Детальніше про стадії виконання

Звичайно, крім знань фахівців, важливе місце в проекті займають вимоги замовника. Якщо розглядати в цілому, то готовий басейн якраз таки і є реалізацією задуму клієнта. Наше завдання – втілити задум у життя, витрачаючи мінімум ресурсів і забезпечуючи комфортну і тривалу експлуатацію водойми.

Формування проектних паперів включає ряд етапів:

  • розробка технічної концепції (цілі, призначення споруди, пріоритетні нюанси);
  • аналіз специфіки локації (геологія, сейсмічні показники, питання дизайну);
  • архітектура – визначення зовнішнього оформлення конструкції;
  • об'ємно-планувальний розрахунок (облік тонажності води, глибини, ширини бортиків і т. д.);
  • конструктивні рішення – опрацювання основних і додаткових елементів;
  • інженерна частина.

У проекті передбачається оснащення для фільтрації та очищення води в басейні, планується система підігріву і т. п. Повноцінне планування водойми – робота професіоналів. Ціна на проектування басейну формується з урахуванням обсягів технічного завдання. Ми пропонуємо найкращі сучасні рішення під ключ, надаємо додатки до проектної документації та звіт за витратами.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
22 липня 2021
Будівництво чергового бескаркасного ангара
Монтажники ТОВ "Корпорація Промстан" приступили до будівництва бескаркасного ангара для Баловнянской виробничої бази с. Костянтинівка. Розміри ангара 24 * 54 м, висота 10,2м. Безкаркасний арочний ангар будується безпосередньо на місці розташування. . .
Читати докладніше
06 липня 2021
Триває будівництво ферми з вирощування креветок
ТОВ "Корпорація Промстан" продовжує роботи по влаштуванню бетонного фундаменту комбікормового заводу ферми з вирощування креветок. Тривають бетонні роботи з влаштування резервуарів з розведення безхребетних. Зроблені і встановлені оцинковані метало. . .
Читати докладніше
15 червня 2021
Ущільнення всіх видів грунту
Спеціалісти ТОВ "Корпорація Промстан" виконують ущільнення всіх видів грунту німецьким віброкатком BOMAG 213dh масою 13 і 15 тон. Вібраційна система має п'ять режимів, що підходять під різний грунт. Відкалібрована система знижує резонансні явища при. . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua