дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню
напишіть нам
zavod@promstan.com.ua
Проектування
агропромислового
комплексу
Будуємо майбутнє зі смаком

Проектування АПК

Будівництво великих об'єктів - відповідальний процес, в якому неприпустимі помилки і недоліки.
Тому ще перед початком виконання робіт проводяться важливі дії по розробці проектної документації.

Чому обирають нас?
власний
КОНСТРУКТОРСЬКИЙ ВІДДІЛ
працюємо без
посередників
сучасне
ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
для проектування 
ШМБ
гарантована
ЯКІСТЬ ТА ТЕРМІНИ
выконання 
робіт

Наші конкурентні переваги:

 
 
    
 • Виконання повного комплексу проектних робіт від передпроектних пропозицій до робочих креслень.
 • Комплексний характер проектної організації, тобто наявність співробітників практично всіх спеціальностей, необхідних для розробки проектної документації з метою мінімізації субпідрядних робіт.
 • Широкий діапазон розроблюваних проектів: виробничі будівлі, складські та торговельні комплекси, Автосалони і СТО, споруди сільгосп. призначення, об'єкти фізкультури і спорту та ін.
 • Приклади конкретних об'єктів, вже зданих в експлуатацію.

Вам більше не потрібно никого шукати та переплачувати -
ми візьмемо Ваші турботы на себе!

Проектуемо швидкобудуємі довговічні

та енергоефективні будівлі

будь-якої складності з оцинкованих і чорних металоконструкцій

Профнастил

(для холодних будівель)

Планки обрамлення

(доборні елементи)

Металевий каркас

з чорних чи оцинкованих профілів

Покрівельні
панелі

(для теплих будівель)

Стінові панелі

(для теплих будівель)

Вузли

на болтових з`єднаннях
 
 
 
 
 
 
Ми здійсним ДЛЯ ВАС
ПРОЕКТУВАННЯ
ФУНДАМЕНТІВ
БУДІВЕЛЬ
Розробимо проект надійного фундаменту в короткі терміни. Розрахуємо необхідну кількість матеріалів і час споруди, а також максимально допустиме навантаження на фундамент Вашого будинку. Проконсультуємо Вас з питань геології та необхідної документації.
ПРОЕКТУВАННЯ
МЕТАЛЕВИХ
КОНСТРУКЦІЙ
Оптимізуємо наступні показники - продуктивність, витрату матеріалу і трудомісткість монтажу. Готові проекти - це технічні схеми, специфікації, креслення МК, а також розрахунки і характеристики використовуваних матеріалів.
ПРОЕКТУВАННЯ
ОГОРОДЖУЮЧИХ
КОНСТРУКЦІЙ
Складаємо проектну документацію, вивчаємо показники, що впливають на вибір металу, виробляємо оцінку рівня деформації та визначаємо снігові і вітрові навантаження, що впливають на будівлі. Виробляємо розкладку сендвіч-панелей.
Основні типи будівель, які ми проектуємо:

 • Виробничі цехи і будівлі
 • Споруди сільгосп призначення:
  • будівлі тваринницьких ферм
  • комбікормові і олійноекстракційні заводи
  • склади, навіси та ангари
  • овоче- та зерносховища
  • будівлі холодильних і морозильних камер
  • заводи мінеральних добрів
 • Складскі та логістичні комплекси
 • Торгово-розважальні центри
 •  Автосалони, мийки і СТО, автозаправні комплекси
 • Торгові та виставкові павільйони
Швидше зв'яжіться з нами,
і ми надамо повну інформацію!
Узнать подробнее
Як ми працюємо:
 • Проектна служба Корпорації Промстан швидко і якісно виконує розробку конструктивних рішень будівель широкого діапазону складності вже на етапі комерційної пропозиції.
 • З особливою увагою враховуються всі вимоги Замовника та знаходиться оптимально міцний і довговічний варіант споруди.
 • Проектована модель піддається різним варіантам навантаження з подальшим аналізом результатів на відповідність вимог державних будівельних норм і стандартів.
 • Моделювання конструкції в 3D просторі виконується досвідченими фахівцями за допомогою передових систем автоматизованого проектування.
 • Ми постійно вдосконалюємось в користуванні існуючими і оволодінні новими електронними інструментами: SCAD Office, ЛІРА-САПТ, Autodesk Robot Structural Analysis, Tekla Structures.
 • Замовнику надається графічне відображення глибоко проробленої 3D моделі.
Показати все
Построенные нами обьекты лучше тысячи слов!
Ми реалізували ці проекти від початку і до кінця "під ключ"

 

Будівництво великих об'єктів - відповідальний процес, в якому неприпустимі помилки і недоліки. Тому ще перед початком виконання робіт проводяться важливі дії по розробці проектної документації.
Проектування будівель і споруд є основоположним етапом будівництва житлових, промислових об'єктів, СТО, автомийок, будівель сільськогосподарського призначення і т.д.

Саме проект вважається тією точкою, на яку спирається весь процес зведення. Тому важливо, щоб розробкою документації займалися професіонали, які підбирають оптимальні рішення і обов'язково діятимуть за нормативним вимогам і стандартам.

Довіртеся професіоналам!

Корпорація «Промстан» займається проектуванням як одним з ключових напрямків діяльності.

Наша команда використовує в роботі технічні рішення і новітні проектні розробки, які дозволяють втілити проект в найкоротші терміни і в повній відповідності з вимогами Клієнта. Вирішивши довірити проектування конструкцій будівель і споруд саме фахівцям «Промстан», ви отримаєте якісний результат і можливість повного контролю на кожному етапі розробки документації.

----/////-----

Професійне проектування АПК (агропромислових комплексів)

Сучасні агропромислові комплекси — ключовий компонент інфраструктури держави, яка активно розвивається. Така будівля включає приміщення різного типу: виробничі, складські, ремонтні, тарні, адміністративні та ін. Професійне проектування агропромислових комплексів дозволяє зводити об'єкти, які відповідають технологічним розпорядженням і відрізняються високими техніко-економічними показниками. Вибір Корпорації «Промстан» в якості генерального проектувальника — гарантія того, що в результаті замовнику буде представлений будівельний проект, який отримав всі необхідні погодження та дозволи для спорудження будівлі.

Етапи проектування агропромислового комплексу

Грамотно складений проект будівлі вважається тією точкою, на яку спирається весь процес будівництва. Адже для будь-якого замовника важливо не тільки звести об'єкт, але й створити прибутковий бізнес, щоб швидко окупилися інвестиції.

Проектування агропромислового комплексу містить у собі такі етапи:

 1. Підготовка техніко-економічного обґрунтування (ТЕО). Фахівці вивчають специфіку місцевості, проводять збір необхідних для розробки проекту даних, визначають виробничі потужності майбутнього підприємства, складають перелік матеріалів, які використовуватимуться при зведенні комплексу, встановлюють вимоги щодо оформлення фасаду будівлі та ін. Сюди входить проведення інженерно-геологічних, інженерно-геодезичних та екологічних досліджень.

 2. Проектування фундаменту, металевих конструкцій (каркасу будівлі) та огорожі (сендвіч-панелей), а також раціональний розподіл внутрішнього простору. На цьому етапі здійснюється планування приміщень, визначаються особливості підведення до спорудження інженерних мереж (електрики, водопроводу) і прокладки під'їзних шляхів.

Проектування об'єктів агропромислового комплексу передбачає дві стадії. На першій здійснюється проведення експертизи документів, отримання дозволу на зведення об'єкта та узгодження його з відповідними інстанціями. На другій виконується розробка робочого проекту, на підставі якого відбуватиметься будівництво.

Проектування АПК від професіоналів

Корпорація «Промстан» надає послуги «під ключ» у сфері будівництва сучасних БМЗ з металоконструкцій і сендвіч-панелей. Кожному клієнту гарантований індивідуальний підхід. В асортимент послуг входить проектування об'єктів АПК, виготовлення необхідних для будівництва матеріалів (металоконструкцій і сендвіч-панелей), а також їхня доставка й монтаж. На всі роботи надається офіційна гарантія.

Корпорація «Промстан» має понад 20 років досвіду будівництва великих об'єктів «під ключ» в Україні, пропонує замовити професійне проектування АПК та зведення будівель різних типів за БМЗ-технологією:

 • овочесховищ, фруктосховищ, зерносховищ (елеваторів);
 • тваринницьких ферм (корівників, крільчатників, свиноферм та інших об'єктів);
 • птахофабрик (інкубаторів, приміщень для вирощування пташенят, ангарів для перебування дорослих особин);
 • ангарів для спеціалізованої техніки;
 • допоміжних цехів, у яких розташовуються лабораторії, сироварні та інші приміщення (наприклад, для забою й розбирання худоби та птиці).

В активі Корпорації «Промстан» — власний завод, який дозволяє запропонувати клієнтам вигідну вартість матеріалів (від виробника), вільну від надбавок посередників. Замовлення послуг у комплексі (проектування, виготовлення металоконструкцій і сендвіч-панелей і зведення БМЗ) дає можливість скоротити будівельний бюджет. Якщо потрібно, то наші фахівці розроблять попередній кошторис. У будь-якому випадку вартість проектування агропромислового комплексу буде повністю виправдана 100% результатом!

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
07 серпня 2023
Будівництво куполу безкаркасного ангару для ТОВ Нібулон
Компанія "Корпорація Промстан" закінчила будівництво купола безкаркасного ангару для ТОВ "Нібулон" 24х90х9.2м для підлогового зберігання зерна на 5 тис. тонн.
Читати докладніше
17 липня 2023
Роботи з виготовлення та монтажу завальної ями
Компанія "Корпорація Промстан" виконала роботи з виготовлення та монтажу завальної ями, автовивантаження норійних веж, галереї та переходів під обладнання в Ізмаїлі загальною вагою понад 200 тонн.        . . .
Читати докладніше
Часто задаваемые вопросы в разделе - Проектування АПК
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua