дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню
Проектування
Виробничих приміщень
Будуємо майбутнє зі смаком

Проектування виробничих приміщень

Відповідальність – запорука успішного проекту

Проектування виробничих приміщень – процес розробки плану, який є основою для будівництва та облаштування будівель і споруд, призначених для промислових потреб. Під час роботи фахівець враховує вимоги і нормативи чинного законодавства, побажання замовника, наявні особливості об'єкта. Вартість проектування будівель виробничого призначення визначається в індивідуальному порядку, оскільки залежить від складності, використовуваних інструментів, кваліфікації фахівця і 10 інших чинників.

Характеристики виробничих об'єктів

Промислові споруди — це основа інфраструктури. Вони використовуються для різних потреб:

  • складські та логістичні комплекси;
  • овочесховища, ферми і ангари;
  • побутові приміщення;
  • виробничі цехи;
  • службові або адміністративні кімнати та ін.

Проектування і будівництво виробничих будівель відрізняється від житлових масштабами. Особлива увага приділяється пропорційному зонуванню приміщень. У процесі проектування виробничих будівель фахівці вивчають технічні особливості об'єкта, аналізують характер діяльності, яка буде здійснюватися в подальшому, фінансові можливості замовника.

Щоб створити безпечне і стабільно працююче підприємство, необхідно скласти план, в якому будуть враховані всі нюанси. В ході розробки проекту промислові будівлі можна класифікувати за такими ознаками:

  • поверховість (один і більше рівнів);
  • тип освітлення (штучне, природне, комбіноване);
  • наявність і особливості системи повітряного обміну (природна, автоматизована вентиляція, з кондиціонуванням і без нього);
  • спосіб підтримки температурного режиму (з опаленням і без нього).

Компанія «Промстан» виконує проектування одноповерхових і багатоповерхових виробничих споруд. Наші фахівці розробляють майбутню інженерну систему, враховуючи фінансову доцільність архітектурних і будівельних рішень.

Особливості співробітництва

Великий досвід і реалізація багатьох проектів різної складності дозволяють гарантувати якісне виконання робіт. Ми беремо до уваги динаміку ринку споживачів, намагаємося знизити експлуатаційні витрати, а також мінімізувати можливі ризики при розширенні або реорганізації підприємства. Співпраця з нами включає кілька етапів:

Етап

Особливості

1.

Знайомство, визначення основних цілей, підписання договору.

На першому етапі наші фахівці вислуховують побажання замовника і пропонують свої ідеї.

2.

Розробка основної концепції, обговорення вартості, попередня оплата.

У ході обговорення співробітники уточнюють особливості майбутнього проекту, важливі деталі і зауваження.

3.

Підготовка документації.

Фахівці розробляють проект, з огляду на особливості, розглянуті раніше.

4.

Перевірка та внесення коригувань відповідно до норм.

Ми гарантуємо безпеку і бездоганну функціональність кожного нашого об'єкта, тому, перш ніж потрапити до замовника, будь-який проект проходить багаторівневий контроль.

5.

Завершення співпраці.

Клієнт отримує готовий проект. У більшості випадків продовжує співпрацю з нами і замовляє будівництво.

Корпорація здійснює виробництво металоконструкцій з 1997 року. Наші співробітники виконують усі роботи швидко і якісно, доводять це сотні позитивних відгуків клієнтів. Нас не тільки рекомендують, а й повертаються з новими замовленнями.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
29 липня 2021
Реконструкція будівлі для торгової мережі Romstall Україна
Фахівці Корпорації "Промстан" проводять реконструкцію будівлі розміром 50 * 24 м. Під час реконструкції буде проведена: заміна фасадів на сендвіч-панелі власного виробництва товщиною 200мм,заміна віконних і дверних конструкцій на алюмінієві,заміна. . .
Читати докладніше
22 липня 2021
Будівництво чергового бескаркасного ангара
Монтажники ТОВ "Корпорація Промстан" приступили до будівництва бескаркасного ангара для Баловнянской виробничої бази с. Костянтинівка. Розміри ангара 24 * 54 м, висота 10,2м. Безкаркасний арочний ангар будується безпосередньо на місці розташування. . .
Читати докладніше
06 липня 2021
Триває будівництво ферми з вирощування креветок
ТОВ "Корпорація Промстан" продовжує роботи по влаштуванню бетонного фундаменту комбікормового заводу ферми з вирощування креветок. Тривають бетонні роботи з влаштування резервуарів з розведення безхребетних. Зроблені і встановлені оцинковані метало. . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua