дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню
Проектування
швидкомонтованих
будівель
Будуємо майбутнє зі смаком

Проектування автомийок

Поняття простого бізнесу в сучасному світі сюрреалістичне. Для того щоб об’єкт приносив дохід, його потрібно ретельно спланувати та детально продумати. При будівництві автомийок, актуальним є проектування під ключ. Таке приміщення повинне бути функціональним та привабливим. Саме тому планування об'єкта варто довірити фахівцям, які за допомогою професійних знань зможуть знайти оптимальне рішення.

Коли мета виправдовує засоби

Сучасні клієнти досить вимогливі. Тому, щоб задовольнити всі потреби користувачів, проектування мийок для автомобілів має здійснюватися з урахуванням нових тенденцій. Особлива увага завжди приділяється зовнішньому вигляду приміщення, його архітектурі. Адже в першу чергу сама будівля має приваблювати клієнта. Професійний підхід в плануванні автомийки стане запорукою комерційного успіху. Крім того, сучасно спроектований об'єкт складе гідну конкуренцію іншим подібним закладам.

Згідно із загальноприйнятими нормами, вартість планування залежить від:

  • площі комплексу;
  • наявності додаткових об’єктів (кафе, зона відпочинку, міні-маркети);
  • особливих побажань клієнта.

І це лише мінімум, який стає фундаментом для формування ціни.

Планування від А до Я

Сьогодні більшість популярних мийок мають в комплексі допоміжні підприємства. Найчастіше це магазини з автомобільними запчастинами, аксесуарами або заклади швидкого харчування. Планування повинно передбачати зручний під'їзд, правильне розміщення павільйонів, парковку та комфортну зону відпочинку. Розумний підхід, з точки зору архітектури, дозволяє залучити більше клієнтів.

Корпорація «Промстан» надає послуги проектування автомийок і будівництва під ключ. Але це не означає, що процесом займаються лише фахівці. Замовник відіграє важливу роль в розробці, адже саме реалізація його ідеї та вимог закладається в основу всього планування. Позитивний результат виконаних робіт – створення функціонального і в той же час самобутнього та унікального об'єкта.

Процес як він є

Стандартне проектування автомийки проходить такі етапи:

  • розрахунок конструкції;
  • врахування особливостей монтажу комунікацій;
  • обладнання обладнанням та інструментом;
  • планування резервного простору для миття.

Особливою популярністю користуються модульні конструкції, що швидко монтуються, від заводу-виробника. Вони дешеві, легкі та надійні. До того ж процес будівництва об'єкта істотно скорочується. Це інноваційний підхід, який при правильному застосуванні здатен принести неабиякий прибуток.

Замовник та спеціалісти корпорації спільно займаються розробкою технічної концепції. Узгоджуються важливі нюанси зведення споруди (спосіб виводу використаної води, утилізація і т. п.). Вирішуються також питання щодо компонування обладнання. І лише після того, як будуть враховані основні деталі процесу, можна буде визначити кінцеву вартість проектування автомийки.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
23 лютого 2021
Корпорація Промстан візьме участь у виставці InterBuildExpo 2021
Корпорація Промстан візьме участь у найбільшій міжнародній будівельній виставці InterBuildExpo 2021. Виставка пройде 17-19 березня 2021 року в міжнародному виставковому центрі за адресою: КИЇВ, БРОВАРСЬКИЙ ПР-Т, 15. На експозиції виставки компанія. . .
Читати докладніше
21 грудня 2020
Будівництво цеху очищення газів
Корпорація Промстан почала монтувати металоконструкції для будівлі цеху очищення газів. Місце будівництва - с. Усатове Одеська обл. Розміри будинку: ширина 18м, довжина 36м, висота 6м. Каркас будівлі - оцинковані металоконструкції на болтових з'єд. . .
Читати докладніше
30 вересня 2020
Корпорация Промстан принимает участие в выставке AGROEXPO-2020
Корпорация Промстан принимает участие в выставке AGROEXPO-2020 в Кропивницком (Кировоградской области).
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua