дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Швидкомонтовані будівлі в Запоріжжі

На сьогоднішній день традиційні методи зведення будівель наполегливо витісняє нова технологія металоконструкцій, що швидко монтуються. Завдяки їй скорочується час, потрібний для зведення адміністративних, торговельних, сільськогосподарських і промислових об'єктів. Ціна будівель, що швидко монтуються, в Запоріжжі залежить від типу споруди, яку необхідно побудувати, і вказується в проектно-кошторисній документації для узгодження з клієнтом.

Швидкомонтовані будівлі в Запоріжжі

Конструктор для комерційних цілей

Технологія зведення швидкобудуємих споруд в Запоріжжі, як і в інших містах України, полягає в установці сталевого каркасу як основи, до якої кріпляться елементи огороджуючих конструкцій. Основною рисою цього методу є висока швидкість зведення об'єктів – готові будівельні елементи збираються, немов конструктор. Для створення ангара, наприклад, не потрібно навіть зводити каркас.

Переваги технології швидкомонтованих будівель:

  • низька металоємність каркаса;
  • невеликі затрати на транспортування елементів конструкції;
  • несуттєві витрати на фундамент;
  • економія на використанні спецтехніки;
  • незалежність від погодних умов.

Можливість виготовлення деталей різних форм і розмірів дозволяє створювати будівлі з незвичайними архітектурними рішеннями. Зведення будинків, що швидко монтуються, здійснюється в регіонах з будь-якими кліматичними умовами.

Співпрацюйте з професіоналами

Корпорація «Промстан» здійснює виготовлення деталей для будівель, що швидко монтуються, в Запоріжжі, на власному заводі. Ми скрупульозно стежимо за виробництвом кожного виробу, адже комплектуючі є найважливішою складовою кожної будівлі. Саме їх якість забезпечує споруді тривалий термін експлуатації.

Ми пропонуємо замовити будівництво об'єктів, що швидко зводяться, для таких сфер діяльності, як:

  1. Сільське господарство. Різні за видом свинарники, пташники, зерносховища, приміщення для рогатої худоби, тощо.
  2. Промисловість. Сюди входять ангари, склади, цехи і майстерні.
  3. Комерційні споруди. Традиційно зводяться торгові центри, магазини, паркінги, автосервіси.

Запропонований список складається виключно з традиційних, найбільш популярних замовлень – звести будівлю, що швидко монтується, в Запоріжжі можна для будь-якої сфери діяльності, де потрібно крите і надійне приміщення.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
17 cічня 2022
Ремонт трубопроводу завдовжки 4 000 м
Компанія "Корпорація Промстан" зробила роботи із заміни металевих труб водопроводу діаметром 630 мм завдовжки 551м у с. Софіївка Баштанського району Миколаївської обл. Також було проведено заміну водопровідних труб ПВХ діаметром 315мм протяжністю 4. . .
Читати докладніше
10 cічня 2022
Будівництво будівлі підстанції
Фахівці ТОВ "Корпорація Промстан" продовжують будівництво будівлі підстанції "Залютіне" м. Харків. Вже завершено бетонні роботи з влаштування фундаментів, виконано гідроізоляцію. Проведено зворотне засипання та ущільнення ґрунту.  
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua