дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Швидкомонтовані будівлі в Запоріжжі

На сьогоднішній день традиційні методи зведення будівель наполегливо витісняє нова технологія металоконструкцій, що швидко монтуються. Завдяки їй скорочується час, потрібний для зведення адміністративних, торговельних, сільськогосподарських і промислових об'єктів. Ціна будівель, що швидко монтуються, в Запоріжжі залежить від типу споруди, яку необхідно побудувати, і вказується в проектно-кошторисній документації для узгодження з клієнтом.

Швидкомонтовані будівлі в Запоріжжі

Конструктор для комерційних цілей

Технологія зведення швидкобудуємих споруд в Запоріжжі, як і в інших містах України, полягає в установці сталевого каркасу як основи, до якої кріпляться елементи огороджуючих конструкцій. Основною рисою цього методу є висока швидкість зведення об'єктів – готові будівельні елементи збираються, немов конструктор. Для створення ангара, наприклад, не потрібно навіть зводити каркас.

Переваги технології швидкомонтованих будівель:

  • низька металоємність каркаса;
  • невеликі затрати на транспортування елементів конструкції;
  • несуттєві витрати на фундамент;
  • економія на використанні спецтехніки;
  • незалежність від погодних умов.

Можливість виготовлення деталей різних форм і розмірів дозволяє створювати будівлі з незвичайними архітектурними рішеннями. Зведення будинків, що швидко монтуються, здійснюється в регіонах з будь-якими кліматичними умовами.

Співпрацюйте з професіоналами

Корпорація «Промстан» здійснює виготовлення деталей для будівель, що швидко монтуються, в Запоріжжі, на власному заводі. Ми скрупульозно стежимо за виробництвом кожного виробу, адже комплектуючі є найважливішою складовою кожної будівлі. Саме їх якість забезпечує споруді тривалий термін експлуатації.

Ми пропонуємо замовити будівництво об'єктів, що швидко зводяться, для таких сфер діяльності, як:

  1. Сільське господарство. Різні за видом свинарники, пташники, зерносховища, приміщення для рогатої худоби, тощо.
  2. Промисловість. Сюди входять ангари, склади, цехи і майстерні.
  3. Комерційні споруди. Традиційно зводяться торгові центри, магазини, паркінги, автосервіси.

Запропонований список складається виключно з традиційних, найбільш популярних замовлень – звести будівлю, що швидко монтується, в Запоріжжі можна для будь-якої сфери діяльності, де потрібно крите і надійне приміщення.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
22 липня 2021
Будівництво чергового бескаркасного ангара
Монтажники ТОВ "Корпорація Промстан" приступили до будівництва бескаркасного ангара для Баловнянской виробничої бази с. Костянтинівка. Розміри ангара 24 * 54 м, висота 10,2м. Безкаркасний арочний ангар будується безпосередньо на місці розташування. . .
Читати докладніше
06 липня 2021
Триває будівництво ферми з вирощування креветок
ТОВ "Корпорація Промстан" продовжує роботи по влаштуванню бетонного фундаменту комбікормового заводу ферми з вирощування креветок. Тривають бетонні роботи з влаштування резервуарів з розведення безхребетних. Зроблені і встановлені оцинковані метало. . .
Читати докладніше
15 червня 2021
Ущільнення всіх видів грунту
Спеціалісти ТОВ "Корпорація Промстан" виконують ущільнення всіх видів грунту німецьким віброкатком BOMAG 213dh масою 13 і 15 тон. Вібраційна система має п'ять режимів, що підходять під різний грунт. Відкалібрована система знижує резонансні явища при. . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua