дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Проектування адміністративних будівель

Професійне проєктування адміністративних будівель — надійна основа для будівництва об'єкту

Проєктування адміністративних будівель — це багатоетапний процес, який передбачає розробку детального плану приміщень, які відповідають вимогам пожежної безпеки та основним нормам, прописаним в державних стандартах. Корпорація «Промстан», в активі якої понад 20 років успішного досвіду та штат інженерів, які мають глибокі знання в даній галузі, готова взятися за роботу будь-якої складності: від державних центрів з надання послуг до споруд, що входять до інфраструктури великих підприємств України. Фахівці компанії орієнтовані на найкращі приклади сучасного архітектурного проєктування, створюють детальні плани будівель з урахуванням містобудівних вимог, а також архітектурні та ландшафтні умови району забудови.

Етапи проведення робіт

Проєктування адміністративно-побутових будівель включає:

  1. Підготовчий етап. Завдання фахівців — провести розрахунки для максимально ефективного використання ділянки землі, обраної під забудову, а також її можливостей. На цьому етапі відбувається збір основної інформації про об'єкт, проводяться необхідні дослідження.
  2. Проєктування фундаменту, металевих конструкцій (каркасу будівлі) та огорож (стін та даху з сендвіч-панелей). Розробка плану приміщення передбачає складання схем систем вентиляції, опалення, каналізації, водопостачання, кондиціювання, прокладання електричної частини, телекомунікацій та інших комунікацій. При цьому враховується максимальна функціональність приміщень та їх розташування, що є важливим для оптимізації роботи персоналу.

Проєктування адміністративних приміщень включає дві основні стадії. Перш ніж розпочати розробку плану, необхідно отримати дозвіл на будівництво об'єкта та оформити відповідну документацію в державних інстанціях. І лише на другій стадії фахівці приступають до розробки проєкту, на підставі якого буде споруджено будівлю.

Як працюють професіонали

Висока надійність, гарантія якості, фінансова прозорість, застосування екологічних матеріалів та інноваційних технологій — пріоритети Корпорації «Промстан». Вартість проєктування адміністративних приміщень формується в індивідуальному порядку, тому що залежить від різних факторів: площі та поверховості об'єкту, вимог замовника тощо.

Раціональний вибір — споруди швидкого зведення, і ось чому:

  • вже на етапі проєктування можна розрахувати практично всю вартість виконання робіт і зрозуміти, де можна заощадити;
  • побудувати адміністративну будівлю можна за 2–4 місяці, причому об'єкт відразу готовий до експлуатації;
  • не потрібно закладати глибоку основу під споруду, тому що каркас з металоконструкцій, обшитий сендвіч-панелями, не створює великого навантаження на фундамент.

Фахівці «Промстан» створюють комп'ютерну 3D-модель майбутньої адмінбудівлі. Для цього використовуються передові системи автоматизованого проєктування. Корпорація пропонує комплекс послуг, до якого входить не тільки розробка плану об'єкта, але й виготовлення необхідних для його будівництва матеріалів, а також монтаж металоконструкцій і сендвіч-панелей. «Промстан» гарантує дотримання обумовлених термінів та консультаційну підтримку на всіх етапах співробітництва. При цьому вартість проєктування будівлі адміністративного типу повністю виправдана 100% результатом!

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
17 cічня 2022
Ремонт трубопроводу завдовжки 4 000 м
Компанія "Корпорація Промстан" зробила роботи із заміни металевих труб водопроводу діаметром 630 мм завдовжки 551м у с. Софіївка Баштанського району Миколаївської обл. Також було проведено заміну водопровідних труб ПВХ діаметром 315мм протяжністю 4. . .
Читати докладніше
10 cічня 2022
Будівництво будівлі підстанції
Фахівці ТОВ "Корпорація Промстан" продовжують будівництво будівлі підстанції "Залютіне" м. Харків. Вже завершено бетонні роботи з влаштування фундаментів, виконано гідроізоляцію. Проведено зворотне засипання та ущільнення ґрунту.  
Читати докладніше
29 грудня 2021
З Новим роком та Різдвом Христовим! 2022
Друзі, вітаємо з наступаючим Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! Дякуємо за довіру та плідну роботу! Щиро бажаємо у Новому році бути успішними та щасливими! Тепла та затишку Вашим будинкам, достатку, здоров'я міцного вам та вашим близьким. Нехай. . .
Читати докладніше
Часто задаваемые вопросы в разделе - Проектування адміністративних будівель
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua