дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Проектування елеваторів

Професійне проєктування елеваторів – запорука швидкої окупності капіталовкладень

Успішний елеваторний бізнес починається з грамотного проєктування. Помилки, допущені на цьому етапі, обходяться дорого. Саме тому проєктування елеваторів краще довірити фахівцям Корпорації «Промстан», які розроблять план об'єкта та підготують усю необхідну документацію для реалізації завдання відповідно до норм, прописаних у державних стандартах. Вартість послуги формується індивідуально в кожному окремому випадку, але швидко окупається 100%-ним результатом.

Етапи проєктних робіт

Розроблення плану елеватора починається з вибору схеми, де відбивається набір споруд, що входять до комплексу з тривалим зберіганням зернових:

 • силосні башти;
 • зерносушильні камери;
 • приміщення для перероблення зерна та зернопродуктів (для очищення вороху від бур'янів, мінеральних й органічних домішок, для розподілу матеріалу на кілька фракцій за масою, формою, розміром тощо);
 • ангари для зберігання готової продукції;
 • адміністративні будинки;
 • підсобні приміщення.

Проєктування елеватора має відповідати санітарним та екологічним нормам, а також правилам пожежної безпеки. Додаткова вимога – раціональне розміщення споруд, які входять до інфраструктури об'єкта, на ділянці будівництва тощо.

Стадії проєктування

Щоб реалізувати поставлені цілі, розроблення плану підприємства містить такі етапи:

 1. Поставлення планово-технічного завдання. У ньому мають бути зазначені основні технічні характеристики майбутнього елеватора, вид будівельних робіт (зведення нового об'єкта або реконструкція старого), матеріали, терміни тощо.
 2. Підготовка технічно-економічного обґрунтування (ТЕО). У ході цього етапу фахівець вивчає ділянку та збирає всю важливу інформацію про підприємство (заготівельний, базисний, виробничий, портовий або лінійний елеватор; площа робочих приміщень; кількість та тип споруд, що входять до структури об'єкта тощо).
 3. Проєктування фундаменту, каркасу та даху будівлі, а також комунікацій (систем освітлення, вентиляції, каналізації, водопостачання). Щоб заощадити час і бюджет при будівництві елеватора, експерти рекомендують віддати перевагу ШМБ-технології. Вона передбачає зведення об'єкта з металоконструкцій та сендвіч-панелей, які не створюють високого навантаження на фундамент. ШМБ-технологія дозволяє побудувати готовий до експлуатації елеватор за 2-4 місяці.
 4. Розроблення генерального плану, у якому зазначені споруди, що входять до інфраструктури об'єкта, транспортні розв'язки, майданчики для навантаження та розвантаження матеріалів, схеми під'їздів автотранспорту, стоянки для вантажних машин.
 5. Створення ескізу проєкту. Замовник отримує 3D-модель елеватора, підготовлену з застосуванням інноваційних технологій.
 6. Складання кошторисної документації та визначення графіка робіт.

Професійне проєктування елеваторів, зернозаготівельних комплексів, хлібоприймальних підприємств сприяє ефективній роботі бізнесу. Якість плану впливає на весь процес будівництва, продуктивність технологій та, як результат, на інвестиційну привабливість споруди.

Комплекс послуг від «Промстан»

Корпорація спеціалізується на проєктуванні та будівництві елеваторів, ЗАВів та інших зернозаготівельних підприємств в Україні. До комплексу послуг входять:

 • створення проєкту будівництва ШМБ-об'єкта з урахуванням всіх особливостей зберігання та перероблення зернового матеріалу;
 • розрахування необхідної кількості матеріалів;
 • виготовлення металоконструкцій та сендвіч-панелей;
 • організація постачання будматеріалів з урахуванням стадії будівельних робіт;
 • монтаж металоконструкцій і сендвіч-панелей;
 • здача ШМБ-об'єкта замовнику.

Корпорація «Промстан» надає гарантію на всі виконані роботи.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
17 cічня 2022
Ремонт трубопроводу завдовжки 4 000 м
Компанія "Корпорація Промстан" зробила роботи із заміни металевих труб водопроводу діаметром 630 мм завдовжки 551м у с. Софіївка Баштанського району Миколаївської обл. Також було проведено заміну водопровідних труб ПВХ діаметром 315мм протяжністю 4. . .
Читати докладніше
10 cічня 2022
Будівництво будівлі підстанції
Фахівці ТОВ "Корпорація Промстан" продовжують будівництво будівлі підстанції "Залютіне" м. Харків. Вже завершено бетонні роботи з влаштування фундаментів, виконано гідроізоляцію. Проведено зворотне засипання та ущільнення ґрунту.  
Читати докладніше
29 грудня 2021
З Новим роком та Різдвом Христовим! 2022
Друзі, вітаємо з наступаючим Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! Дякуємо за довіру та плідну роботу! Щиро бажаємо у Новому році бути успішними та щасливими! Тепла та затишку Вашим будинкам, достатку, здоров'я міцного вам та вашим близьким. Нехай. . .
Читати докладніше
Часто задаваемые вопросы в разделе - Проектування елеваторів
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua