дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Проектування інженерних систем

Професійне проектування інженерних мереж – запорука надійної роботи систем

Інженерні мережі входять до структури будь-яких будівель та споруд, тому до їхнього проектування пред'являються підвищені вимоги. Схеми, у яких допущені помилки, не тільки не виправдають капіталовкладення, а й можуть призвести до серйозних збитків. Саме тому дуже важливо довірити такі роботи фахівцям – Корпорація «Промстан» готова надати послуги в цьому напрямку. Водночас проектування інженерних систем знадобиться не лише при будівництві нової будівлі, а й під час виконання робіт із реконструкції старого будинку. Щоб система (незалежно від того, створена вона з нуля або оновлена під час модернізацій) виконувала свої функції коректно, необхідно при розробці схеми комунікаційної мережі дотримуватися чинних нормативних вимог, прописаних у державних стандартах (ГОСТ, ДСанПіН).

Особливості класифікації інженерних систем

На проектування комунікацій виділяють значну частину бюджету – від 25 до 40%. Така висока вартість планування пояснюється тим, що до робіт необхідно залучити інженерів, що спеціалізуються в різних галузях.

Розрізняють проектування зовнішніх та внутрішніх інженерних систем. У першому випадку це мережі, що розташовані на вулиці, трасі, магістралі. Проектування зовнішніх інженерних мереж передбачає розробку планів тепломереж, вуличного освітлення, ліній, які передають електроенергію, газопроводу тощо.

Внутрішні інженерні системи містять у собі низку елементів:

 • мережі теплопостачання;
 • електричну частину;
 • водопостачання;
 • водовідведення;
 • систему кондиціювання;
 • каналізацію;
 • вентсистему;
 • газопостачання;
 • систему пожежогасіння;
 • телекомунікації (інтернет, сигналізація, телефонний зв'язок, відеоспостереження).

Ціна на комплексне проектування інженерних мереж розраховується в індивідуальному порядку в кожному окремому випадку та залежить від площі об'єкту, обсягу (типу та кількості елементів) та складності робіт.

Як працюють фахівці

Корпорація «Промстан» здійснює комплексне проектування комунікацій об'єктів різного призначення: адміністративних, промислових, житлових, торговельних та інших. Завдання фахівців при розробці плану – запропонувати ефективні рішення, щоб знизити до мінімуму витрати на будівництво мереж.

Основні етапи проектування:

 1. Отримання технічних умов на інженерні системи, підготовка ТЗ.
 2. Розробка ескізного проекту. На даному етапі здійснюється презентація рішень, їхнє узгодження з замовником та коригування.
 3. Проектування інженерних мереж та комунікацій. Документація містить дві частини: описову та схеми (графічну). Після завершення робіт у межах проектування кожного з типів комунікацій створюється загальний генеральний план.

Окрім проектної документації, фахівці складають кошторис на монтаж інженерних систем. «Промстан» пропонує послуги в комплексі та здійснює будівництво комунікацій. На всі роботи надається гарантія!

Почніть співпрацю з персональної консультації з провідним експертом Корпорації «Промстан» та дізнайтесь про попередню вартість послуг.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
17 cічня 2022
Ремонт трубопроводу завдовжки 4 000 м
Компанія "Корпорація Промстан" зробила роботи із заміни металевих труб водопроводу діаметром 630 мм завдовжки 551м у с. Софіївка Баштанського району Миколаївської обл. Також було проведено заміну водопровідних труб ПВХ діаметром 315мм протяжністю 4. . .
Читати докладніше
10 cічня 2022
Будівництво будівлі підстанції
Фахівці ТОВ "Корпорація Промстан" продовжують будівництво будівлі підстанції "Залютіне" м. Харків. Вже завершено бетонні роботи з влаштування фундаментів, виконано гідроізоляцію. Проведено зворотне засипання та ущільнення ґрунту.  
Читати докладніше
29 грудня 2021
З Новим роком та Різдвом Христовим! 2022
Друзі, вітаємо з наступаючим Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! Дякуємо за довіру та плідну роботу! Щиро бажаємо у Новому році бути успішними та щасливими! Тепла та затишку Вашим будинкам, достатку, здоров'я міцного вам та вашим близьким. Нехай. . .
Читати докладніше
Часто задаваемые вопросы в разделе - Проектування інженерних систем
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua