дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Проектування котелень

Професійне проєктування котелень — гарантія ефективності інвестицій

Проєктування котелень — основний, але при цьому дуже складний, трудомісткий та багатоетапний процес, який передбачає створення детального та продуманого плану приміщення. Для вирішення подібного завдання потрібні глибокі інженерні знання, чималий досвід та відповідна дозвільна документація. Корпорація «Промстан» готова запропонувати свої послуги та гарантує, що проєктування котельні буде виконано відповідно до вимог чинних стандартів безпеки.

Які існують типи інженерної будівлі

Фахівці Корпорації «Промстан» готові взятися за роботу будь-якої складності та виконують проєктування котельні, незалежно від таких характеристик, як:

 • тип палива, який використовується. До комплексу послуг «Промстан» входить проєктування автономних газових, а також котелень, що працюють на твердому паливі (дровах, торфі, вугіллі, брикетах або пелетах), дизелі та електриці;
 • вид теплоносія. Залежно від цієї характеристики розрізняють парові, водяні котельні. Крім того, в якості теплоносія може використовуватися пропіленгліколь;
 • спосіб розміщення. В активі Корпорації «Промстан» — проєктування дахових, окремо стоячих, вбудованих, прибудованих, блочно-модульних, транспортабельних котелень;
 • потужність. Залежно від цієї характеристики розрізняють малопотужні (до 70 кВт), середньопотужні (70–1700 кВт) та надпотужні котельні.

Проєктування об'єкта передбачає його відповідність екологічним, природно-кліматичним, санітарно-гігієнічним та технічним вимогам.

Етапи розробки плану споруди

Для проєктування котельні Корпорація «Промстан» залучає найкращих спеціалістів. Розробка плану інженерної будівлі включає кілька етапів:

 1. Передпроєктні опрацювання. На цьому етапі визначаються місце розташування об'єкта, його потужність, тип палива, характеристики котельного обладнання.
 2. Збір технічних умов та підписання технічних завдань між субпідрядними організаціями. На цьому етапі відбувається отримання відповідних дозволів у державних інстанціях: пожежній службі, санепідемстації, держнагляді охорони праці, водоканалі, електро- чи газопостачальній організації тощо.
 3. Проєктування основних несучих металоконструкцій, фундаментної основи, стін та даху, електричної частини, інженерних комунікацій (системи опалення, водопостачання, каналізації, вентиляції, кондиціювання) майбутнього об'єкта і т. д. 

На останньому етапі розробляються архітектурно-будівельні креслення.

До складу проєктної документації входять:

 • ескізний проєкт;
 • техніко-економічне обґрунтування;
 • техніко-економічний розрахунок;
 • робочий проєкт;
 • робоча документація.

Вартість проєктування інженерного об'єкта залежить від його типу, площі, потужності, а також комплексу додаткових послуг, які надаються.

Переваги звернення до професіоналів

Корпорація «Промстан» вже понад 20 років здійснює проєктування та будівництво різних типів котелень. Терміни розробки плану є індивідуальними для кожного окремого випадку, оскільки залежать від ряду факторів (виду будівлі, її площі, особливостей розподілу внутрішнього простору та нюансів розміщення установок).

Компанія Promstan готова запропонувати найвигідніші умови на проєктування та монтаж котельні: доступні ціни, дотримання дедлайнів, професійні консультації. На всі роботи надається гарантія. Звертайтесь!

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
17 cічня 2022
Ремонт трубопроводу завдовжки 4 000 м
Компанія "Корпорація Промстан" зробила роботи із заміни металевих труб водопроводу діаметром 630 мм завдовжки 551м у с. Софіївка Баштанського району Миколаївської обл. Також було проведено заміну водопровідних труб ПВХ діаметром 315мм протяжністю 4. . .
Читати докладніше
10 cічня 2022
Будівництво будівлі підстанції
Фахівці ТОВ "Корпорація Промстан" продовжують будівництво будівлі підстанції "Залютіне" м. Харків. Вже завершено бетонні роботи з влаштування фундаментів, виконано гідроізоляцію. Проведено зворотне засипання та ущільнення ґрунту.  
Читати докладніше
29 грудня 2021
З Новим роком та Різдвом Христовим! 2022
Друзі, вітаємо з наступаючим Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! Дякуємо за довіру та плідну роботу! Щиро бажаємо у Новому році бути успішними та щасливими! Тепла та затишку Вашим будинкам, достатку, здоров'я міцного вам та вашим близьким. Нехай. . .
Читати докладніше
Часто задаваемые вопросы в разделе - Проектування котелень
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua