дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Проектування нафтобаз

Професійне проектування нафтобази – гарантія ефективності інвестицій

Нафтобаза – це складний технологічний комплекс трубопровідних магістралей та інших об'єктів нафтохімії. Споруди, що входять в інфраструктуру (основні виробничі та допоміжні), повинні забезпечувати приймання, подальше зберігання та розподіл нафтопродукції споживачам. Проектування нафтобази має здійснюватися в суворій відповідності міжнародним нормативам та вимогам чинних стандартів України. Саме тому таке завдання краще довірити фахівцям Корпорації «Промстан», які застосовують у процесі роботи останні досягнення науково-технічного прогресу, орієнтуються на ТЗ замовника та технічні умови.

Список робіт, які виконуються при проектуванні нафтобази

Фахівці Корпорації «Промстан» готові виконати завдання будь-якого рівня складності. В асортимент запропонованих послуг входить проектування нафтобази загального зберігання, споруд тільки для світлих (які належать до категорії легкозаймистих) та терміналів для горючих (темних) продуктів. За транспортними зв'язками комплекси класифікуються на автомобільні, трубопровідні, залізничні, водні (морські, річкові) та змішані.

Фахівці Корпорації «Промстан» здійснюють проектування різних об'єктів нафтогазової галузі:

  • товарно-сировинних парків промислових об’єктів (призаводських споруд);
  • розподільних нафтових баз. Вони використовуються для короткочасного зберігання продуктів та постачання ними споживачів району, котрий обслуговується;
  • морських перевалкових сховищ. Такі бази застосовуються для перевантаження продукції з одного виду транспорту на інший;
  • нафтопроводів. Розрізняють проектування промислових (пов'язують свердловини з установками первинної обробки сировини), технологічних (з'єднують обладнання, яке використовується на підприємстві) та магістральних (для перекачування нафти на великі відстані) споруд;
  • нафтових свердловин. Залежно від геологічних умов родовища, бурять різні типи отворів. Відповідно, розрізняють проектування вертикальних, горизонтальних, похило-спрямованих, багатоствольних об'єктів нафтовидобутку. Ще один критерій класифікації свердловин – призначення. Існують пошукові, розвідувальні та експлуатаційні отвори;
  • резервуарів нафтопродуктів До цієї категорії входить проектування наземних і підземних споруд;
  • інших об'єктів нафтогазового комплексу. До цієї групи відноситься проектування зливно-наливних естакад, станцій, які перекачують сировину, та ін.

Вартість послуг залежить від обсягу та складності робіт, розраховується індивідуально в кожному конкретному випадку. При цьому планування знадобиться не лише при будівництві нових нафтогазових об'єктів, а й реконструкції та розширенні чинних підприємств.

Що містить у собі проектування нафтобази

Проектування об'єктів нафтогазодобування передбачає детальний аналіз техзавдання та розміщення елементів споруди на плані. Такий проект будівництва бази, призначеної для зберігання нафтопродуктів, складається з:

  • технологічного плану;
  • генерального плану;
  • технологічної схеми.

Згідно з вищевказаною документацією формується кошторис на будівництво нафтобази, терміналу, свердловини або газонафтопроводів.

Крім того, спеціалісти Корпорації «Промстан» здійснюють проектування розробки нафтових родовищ. До комплексу послуг входить проведення різноманітних досліджень, формування техніко-економічного обґрунтування та пропозиція кращих рішень, здатних забезпечити рентабельність інвестицій в освоєнні родовищ при дотриманні умов екологічної безпеки та раціонального надрокористування.

Щоб дізнатися про попередню вартість проектування нафтобази або отримати професійну консультацію, зв'яжіться зі спеціалістом Корпорації «Промстан» у телефонному режимі. Довіртеся досвідченим інженерам, силами яких реалізовано сотні успішних проектів по всій Україні.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
17 cічня 2022
Ремонт трубопроводу завдовжки 4 000 м
Компанія "Корпорація Промстан" зробила роботи із заміни металевих труб водопроводу діаметром 630 мм завдовжки 551м у с. Софіївка Баштанського району Миколаївської обл. Також було проведено заміну водопровідних труб ПВХ діаметром 315мм протяжністю 4. . .
Читати докладніше
10 cічня 2022
Будівництво будівлі підстанції
Фахівці ТОВ "Корпорація Промстан" продовжують будівництво будівлі підстанції "Залютіне" м. Харків. Вже завершено бетонні роботи з влаштування фундаментів, виконано гідроізоляцію. Проведено зворотне засипання та ущільнення ґрунту.  
Читати докладніше
29 грудня 2021
З Новим роком та Різдвом Христовим! 2022
Друзі, вітаємо з наступаючим Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! Дякуємо за довіру та плідну роботу! Щиро бажаємо у Новому році бути успішними та щасливими! Тепла та затишку Вашим будинкам, достатку, здоров'я міцного вам та вашим близьким. Нехай. . .
Читати докладніше
Часто задаваемые вопросы в разделе - Проектування нафтобаз
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua