дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Проектування овочесховищ

Професійне проєктування овочесховищ — гарантія збереження врожаю

Проєктування овочесховища — найважливіший етап при будівництві агрокомплексу будь-якого призначення. У ході складання детального та продуманого плану приміщень формуються всі основні експлуатаційні характеристики майбутнього об'єкта. Замовник має право вибрати індивідуальний або типовий проєкт, адаптований до потреб та особливостей споруди.

Які розрізняють типи овочесховищ

Класифікація агрокомплексів здійснюється за кількома критеріями:

 1. Метод зберігання продукції. У цьому випадку розрізняють однотипні (спеціалізовані) та багатотипні (універсальні) овочесховища. Перші використовуються для зберігання лише одного виду продукції. Другі характеризуються ширшим функціональним призначенням. Такі зерносховища адаптовані для зберігання кількох видів продукції.
 2. Призначення будівлі. У сховищах для овочів можна створити не тільки оптимальні умови для збереження врожаю, але і для обробки запасів.
 3. Тип продукції. Розрізняють картоплесховища, капустосховища, цибулесховища, а також сховища для помідорів, огірків, кабачків, моркви, солодкого перцю, буряка та інших овочевих культур.

Зробивши вибір на користь швидкомонтованої будівлі, замовник може вже на етапі проєктування розрахувати практично всю вартість робіт. Такі овочесховища будуються з металоконструкцій та сендвіч-панелей, саме тому будівля не створює великого навантаження на фундамент. Це позбавляє замовника від необхідності закладати глибоку основу під споруду і заощадити левову частину бюджету на його облаштуванні.

Що передбачає проєктування агрокомплексу

До розробки плану об'єкта висуваються підвищені вимоги, серед яких:

 • забезпечення збереження товарних якостей продукції протягом певного часу завдяки спеціальним конструктивним особливостям споруди;
 • грамотна розробка схем систем кліматичного контролю;
 • організація карантинних зон для попереднього зберігання овочевих культур;
 • запобігання негативному впливу зовнішніх біофакторів на зберігання продукції (гризунів, шкідників, пліснявих грибків);
 • забезпечення вільного доступу до овочів з метою контролю її стану;
 • формування вантажно-розвантажувальних зон.

Проєктування овочесховищ має здійснюватися з урахуванням особливостей місцевості, тому проводяться відповідні геодезичні, геологічні та екологічні дослідження. На наступному етапі здійснюється підготовка ТЕО — техніко-економічного обгрунтування. Завдання фахівців — зібрати всю необхідну для розробки плану будівлі інформацію. Наступний етап — це безпосередньо проєктування овочесховища: його фундаменту, каркасу (несучих металоконструкцій) та огорож (стін та покрівлі). Крім того, комплекс робіт передбачає складання схеми прокладання електричної, вентиляційної, кліматичної, пожежної системи та інших комунікацій.

Проєктування овочесховища також включає проведення експертизи документації, оформлення дозволу на будівництво об'єкта та узгодження його з державними інстанціями.

Гарантії від «Промстан»

Корпорація надає послуги в сфері будівництва овочесховищ різного призначення та площі в Україні. Раціональне рішення — замовити розробку плану агропромислової будівлі з подальшим зведенням. Надання послуг у комплексі дозволяє зменшити будівельний кошторис.

Корпорація «Промстан» гарантує:

 • виконання робіт відповідно до вимог чинних стандартів;
 • проєктування та будівництво овочесховища в обумовлені терміни;
 • застосування інноваційних технологій та сучасних матеріалів (металоконструкцій та сендвіч-панелей) для зведення агрокомплексу.

На всі роботи надається офіційна гарантія від «Промстан». Вартість послуг буде повністю виправдана 100% результатом.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
17 cічня 2022
Ремонт трубопроводу завдовжки 4 000 м
Компанія "Корпорація Промстан" зробила роботи із заміни металевих труб водопроводу діаметром 630 мм завдовжки 551м у с. Софіївка Баштанського району Миколаївської обл. Також було проведено заміну водопровідних труб ПВХ діаметром 315мм протяжністю 4. . .
Читати докладніше
10 cічня 2022
Будівництво будівлі підстанції
Фахівці ТОВ "Корпорація Промстан" продовжують будівництво будівлі підстанції "Залютіне" м. Харків. Вже завершено бетонні роботи з влаштування фундаментів, виконано гідроізоляцію. Проведено зворотне засипання та ущільнення ґрунту.  
Читати докладніше
29 грудня 2021
З Новим роком та Різдвом Христовим! 2022
Друзі, вітаємо з наступаючим Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! Дякуємо за довіру та плідну роботу! Щиро бажаємо у Новому році бути успішними та щасливими! Тепла та затишку Вашим будинкам, достатку, здоров'я міцного вам та вашим близьким. Нехай. . .
Читати докладніше
Часто задаваемые вопросы в разделе - Проектування овочесховищ
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua