дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Проектування підстанцій

Професійне проєктування підстанцій – запорука ефективності капіталовкладень

Будівництво трансформаторної підстанції передбачає проєктування споруди з огляду на конкретні параметри й умови експлуатації. Виконувати завдання такого рівня складності мають право компанії, в активі яких присутня спеціальна ліцензія на здійснення подібної діяльності, тому що до плану об'єкта пред'являються підвищені вимоги щодо його надійності, пожежної безпеки тощо. Корпорація «Промстан» здійснює проєктування підстанцій відповідно до норм, які прописані в державних стандартах, вимог технічних умов (ТУ) та технічного завдання (ТЗ) замовника. Співпраця зі спеціалістами дозволяє отримати детальний план об'єкта, на основі якого можна збудувати функціональну споруду.

Особливості класифікації ТП

Корпорація «Промстан» здійснює проєктування електропідстанцій різних типів:

  • кіоскових (КТП);
  • комплектних для зовнішньої установки (КТПН);
  • блокових модульних (БКТП);
  • розподільних (РТП).

В залежності від становища в мережі високої напруги, трансформаторні підстанції бувають таких типів: вузлові, прохідні, тупикові, на відгалуженнях. Ще один критерій класифікації – розташування щодо інших споруд. В залежності від цієї характеристики розрізняють щоглові, стовпові, окремо стоячі, прибудовані та вбудовані ТП. Крім того, Корпорація «Промстан» здійснює проєктування системної, споживчої та районної підстанції. В залежності від потужності та кількості використовуваних трансформаторів розрізняють малопотужні (до 10 кВт), середньопотужні (до 100 кВт) та високопотужні ТП.

Етапи проєктування трансформаторних підстанцій

На першій стадії проводиться експертиза документації на об'єкт й оформлюються технічні умови. Після цього настає друга стадія, яка передбачає безпосередньо проєктування трансформаторних підстанцій. У ході робіт спеціаліст здійснює:

  1. Аналіз ТУ та ТЗ на проєктування.
  2. Розроблення технічно-економічного обґрунтування. На цьому етапі визначається місце розміщення підстанції з урахуванням інженерних споруд та навколишньої забудови. Якщо необхідно, то фахівець також проводить геологічні, екологічні й геодезичні дослідження.
  3. Проєктування трансформаторної підстанції. До комплексу робіт входять складання структурної та електричної схем об'єкта, формування плану інженерних систем тощо.
  4. Оформлення проєктної документації та складання кошторису.

Вартість послуг розраховується індивідуально в кожному окремому випадку. На ціну впливають тип підстанції, її параметри (клас напруги, потужність), особливості монтажу та додаткові послуги, пов'язані з отриманням технічних умов (ТУ) чи підготовкою технічного завдання (ТЗ).

Переваги співпраці з «Промстан»

В активі Корпорації – понад 20 років успішного досвіду здійснення проєктування й будівництва електричної підстанції. Індивідуальні рішення спеціалістів «Промстан» дають можливість реалізувати ваше завдання, незалежно від складності та специфіки робіт. Почніть співпрацю з персональної консультації з провідним експертом Корпорації й дізнайтеся про попередню вартість проєктування підстанції.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
17 cічня 2022
Ремонт трубопроводу завдовжки 4 000 м
Компанія "Корпорація Промстан" зробила роботи із заміни металевих труб водопроводу діаметром 630 мм завдовжки 551м у с. Софіївка Баштанського району Миколаївської обл. Також було проведено заміну водопровідних труб ПВХ діаметром 315мм протяжністю 4. . .
Читати докладніше
10 cічня 2022
Будівництво будівлі підстанції
Фахівці ТОВ "Корпорація Промстан" продовжують будівництво будівлі підстанції "Залютіне" м. Харків. Вже завершено бетонні роботи з влаштування фундаментів, виконано гідроізоляцію. Проведено зворотне засипання та ущільнення ґрунту.  
Читати докладніше
29 грудня 2021
З Новим роком та Різдвом Христовим! 2022
Друзі, вітаємо з наступаючим Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! Дякуємо за довіру та плідну роботу! Щиро бажаємо у Новому році бути успішними та щасливими! Тепла та затишку Вашим будинкам, достатку, здоров'я міцного вам та вашим близьким. Нехай. . .
Читати докладніше
Часто задаваемые вопросы в разделе - Проектування підстанцій
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua