дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Проектування виставкових комплексів

Професійне проектування виставкових комплексів – гарантія окупності інвестицій

Проектування виставкових комплексів – відповідальне завдання, тому вимагає роботи фахівців. План приміщення, у якому допущені помилки, не тільки не виправдає капіталовкладення, а й може призвести до збитків. Співробітники Корпорації «Промстан» виконають проектування виставкового павільйону відповідно до норм, прописаних у державних стандартах, вимог ТУ та ТЗ. Це є запорукою ефективності інвестицій.

Які об'єкти входять до структури виставкового комплексу

Основні принципи проектування павільйону – врахування архітектурного образу, функціонального наповнення та взаємопов'язаності приміщень. Планувальне рішення комплексу містить у собі:

 • експозиційну зону для виставкових стендів;
 • адміністративні об’єкти;
 • сховище експонатів;
 • службові приміщення;
 • вбиральню;
 • бюро екскурсій;
 • гігієнічні кімнати;
 • вестибюльну зону;
 • об’єкти технічного обслуговування (тепловий пункт, вентиляційні камери);
 • зону відпочинку відвідувачів (кафе, ресторан, бар).

Планування виставкового павільйону може бути централізованим (усі необхідні зали зосереджені в одному будинку), блоковим та змішаним.

Етапи проектування виставкового павільйону

Перш ніж розпочати роботи, проводиться експертиза документації та оформлюються технічні умови. Потім складається технічне завдання.

Проектування виставкового комплексу містить етапи:

 1. Підготовка ТЕО, тобто техніко-економічного обґрунтування. Завдання фахівця на цьому етапі – вивчення місцевості, де планується будівництво комплексу, а також збір інформації про об'єкт, яка необхідна для виконання проектних робіт.
 2. Проектування фундаменту, каркасу та даху будівлі. Щоб не створювати великого навантаження на основу, а готовий до експлуатації комплекс отримати за 2–4 місяці, фахівці рекомендують зробити вибір на користь БМЗ-будівництва. Технологія передбачає зведення виставкового павільйону з металоконструкцій та сендвіч-панелей. На етапі проектування відразу можна скласти кошторисну документацію, щоб розуміти, скільки коштуватиме зведення будівлі. У будь-якому випадку, обираючи БМЗ-технологію, замовник економить значну частину бюджету на облаштуванні фундаменту, оскільки необов'язково закладати глибоку основу, а також на вартості матеріалів та виконанні монтажних робіт, тому що всі ці послуги надає у комплексі Корпорація «Промстан».
 3. Проектування комунікацій (системи опалення, вентиляції, водопостачання, кондиціювання, каналізації) та електричної частини. Інженерні схеми складаються за розрахунками. При цьому дуже важливим при проектуванні комплексу є грамотне світлове оформлення залів. Організатори виставок вимагають від приміщень максимального освітлення.
 4. Генеральне проектування території, яка прилягає до комплексу.

Поряд із продуманою внутрішньою інфраструктурою та функціональністю виставкового павільйону перед інженерами стоїть завдання – створити вражаючий екстер'єр. У цьому плані раціональним рішенням стане вибір на користь сендвіч-панелей під час будівництва об'єкту. Ці плити представлені в широкій кольоровій гамі (згідно з каталогом RAL), що дозволяє створювати оригінальні композиції.

Переваги співпраці з професіоналами

Корпорація «Промстан» вже понад 20 років здійснює проектування та будівництво виставкових центрів в Україні, які характеризуються адаптивністю та відповідністю умовам соціальності, оптимізованою функціональністю та збільшеним терміном експлуатації (понад 50 років). Терміни розробки плану індивідуальні для кожного окремого випадку, оскільки залежать від низки чинників (виду будівлі, її площі, особливостей розподілу внутрішнього простору). Фахівці Корпорації готові проконсультувати клієнта з усіх питань. Телефонуйте!

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
17 cічня 2022
Ремонт трубопроводу завдовжки 4 000 м
Компанія "Корпорація Промстан" зробила роботи із заміни металевих труб водопроводу діаметром 630 мм завдовжки 551м у с. Софіївка Баштанського району Миколаївської обл. Також було проведено заміну водопровідних труб ПВХ діаметром 315мм протяжністю 4. . .
Читати докладніше
10 cічня 2022
Будівництво будівлі підстанції
Фахівці ТОВ "Корпорація Промстан" продовжують будівництво будівлі підстанції "Залютіне" м. Харків. Вже завершено бетонні роботи з влаштування фундаментів, виконано гідроізоляцію. Проведено зворотне засипання та ущільнення ґрунту.  
Читати докладніше
29 грудня 2021
З Новим роком та Різдвом Христовим! 2022
Друзі, вітаємо з наступаючим Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! Дякуємо за довіру та плідну роботу! Щиро бажаємо у Новому році бути успішними та щасливими! Тепла та затишку Вашим будинкам, достатку, здоров'я міцного вам та вашим близьким. Нехай. . .
Читати докладніше
Часто задаваемые вопросы в разделе - Проектування виставкових комплексів
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua