дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Проектування зерносховищ

Професійне проєктування зерносховищ — основа благополучного збереження врожаю

Професійне проєктування зерносховищ дозволяє будувати агрокомплекси, які відповідають вимогам чинних стандартів та характеризуються високими експлуатаційними властивостями. Корпорація «Промстан» готова запропонувати свої послуги у цьому напрямку та виступити як генеральний проєктувальник, тому що має понад 20 років досвіду виконання подібних завдань. До штату компанії входять провідні інженери, які мають глибокі знання в даній галузі, виконують свою роботу чітко, відповідно до вимог діючих стандартів, з урахуванням побажань замовника.

Що входить в послугу «проєктування зерносховища»

Розробка плану об'єкта — перший етап робіт із спорудження приміщень для зберігання врожаю. Проєктування бункерів під зерно передбачає створення детальних креслень, які необхідні не тільки для будівництва будівлі, але й стануть у нагоді в процесі її експлуатації. Наприклад, під час проведення ремонтних робіт чи розширення її площі. Оскільки план включає схеми системи вентиляції, механізмів захисту об'єкта і с/г продукції, яка зберігається в будівлі, від пожежі, то він також стане в нагоді в процесі монтажу обладнання, наприклад, зерноочисних машин (скальператорів, сепараторів), повітроочисних комплексів і сушарок для зерна.

Найкращий вибір — об’єкти, зведені за БМЗ-технологією. Проєктування сховищ зерна дозволяє відразу скласти кошторис витрат на його будівництво.

Розробка плану агрокомплексу складається з кількох етапів та передбачає:

  1. Підготовку ТЕО. Інакше кажучи, це техніко-економічне обґрунтування. На даному етапі фахівці визначають місце розташування агрокомплексу, збирають потрібну для проєктування зерносховища інформацію. Крім того, вони також проводять низку досліджень в галузі екології, геології, геодезії.
  2. Проєктування основи зерносховища. При цьому слід розуміти, що БМЗ-об'єкти зводяться з металоконструкцій та сендвіч-панелей, які не створюють високого навантаження на фундамент, як, наприклад, капітальні будівлі. За рахунок цієї особливості не потрібно закладати під зерносховище глибоку основу. В результаті замовник економить бюджет і час, а також отримує можливість оформити будівлю як тимчасову споруду та уникнути паперової тяганини під час отримання документів у державних органах.
  3. Проєктування несучих та огороджувальних металоконструкцій. На цьому етапі здійснюється виділення зони для встановлення зерноочисного обладнання, сушарок зерна, зерноскладу, а також побутових та технологічних приміщень. Крім того, комплекс робіт включає складання схеми прокладання електричної частини, водопроводу, вентиляції, пожежної системи та інших комунікацій.
  4. Детальне планування прилеглої до зерносховища території. Йдеться про створення зручних транспортних розв'язок, під'їздів, місць для зупинки сільськогосподарської техніки, яка прибуває з поля.

Проєктування об'єктів зберігання та переробки зерна включає дві основні стадії. На першій проводиться експертиза документації, отримання дозволу на будівництво зерносховища та погодження його з держінстанціями. На другій стадії виконується проєктування об'єкта. Його результат — складання детального та добре продуманого плану, на підставі якого вже потім здійснюється будівництво комплексу.

Проєктування зерносховища від «Промстан»

Корпорація спеціалізується на будівництві агрокомплексів з металоконструкцій та сендвіч-панелей із застосуванням інноваційних технологій в Україні. «Промстан» гарантує індивідуальний підхід під час вирішення кожного окремого завдання, візьметься за проєкт, незалежно від рівня складності.

Асортимент послуг включає:

  • проєктування зерносховищ;
  • виготовлення металоконструкцій та сендвіч-панелей;
  • доставку будівельних матеріалів на місце будівництва зерносховища;
  • облаштування фундаменту, монтаж каркасу комплексу та огороджувальних конструкцій, прокладання інженерних систем.

На всі роботи видається гарантія. Щоб розрахувати вартість послуг, звертайтеся до фахівців «Промстан», які розроблять попередній кошторис та запропонують найкраще рішення, яке дозволяє скоротити будівельний бюджет.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
17 cічня 2022
Ремонт трубопроводу завдовжки 4 000 м
Компанія "Корпорація Промстан" зробила роботи із заміни металевих труб водопроводу діаметром 630 мм завдовжки 551м у с. Софіївка Баштанського району Миколаївської обл. Також було проведено заміну водопровідних труб ПВХ діаметром 315мм протяжністю 4. . .
Читати докладніше
10 cічня 2022
Будівництво будівлі підстанції
Фахівці ТОВ "Корпорація Промстан" продовжують будівництво будівлі підстанції "Залютіне" м. Харків. Вже завершено бетонні роботи з влаштування фундаментів, виконано гідроізоляцію. Проведено зворотне засипання та ущільнення ґрунту.  
Читати докладніше
29 грудня 2021
З Новим роком та Різдвом Христовим! 2022
Друзі, вітаємо з наступаючим Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! Дякуємо за довіру та плідну роботу! Щиро бажаємо у Новому році бути успішними та щасливими! Тепла та затишку Вашим будинкам, достатку, здоров'я міцного вам та вашим близьким. Нехай. . .
Читати докладніше
Часто задаваемые вопросы в разделе - Проектування зерносховищ
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua