дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню
напишіть нам
zavod@promstan.com.ua

Історія

Історія Корпорації Промстан - це історія багаторічної роботи, формування інфраструктури підприємства, історія досягнень і професіоналізму кожного окремого співробітника і компанії в цілому.

Корпорація Промстан пройшла шлях від невеликого підприємства до великої авторитетної компанії, яка займає лідируючі позиції в своєму сегменті будівельного ринку України. Заснував компанію і керує нею Олександр Михайлович Зубко.

Основні напрямки діяльності:

  • проектування і монтаж швидкомонтованих будівель (БМЗ) виробництво сендвіч-панелей;
  • виробництво профнастилу та металочерепиці;
  • виробництво тепличних лотків (гідропоніка), гнутих профілів різного призначення. 

Компанія почала свою роботу з заснування в 1997 році підприємства «Завод «Промстан» - виробника профільованого настилу. Закріпившись у цьому сегменті ринку, фахівці підприємства почали освоювати нові напрямки в сфері профілювання металу. Розроблено нові види профілів для тепличних господарств і мобільний стан для їх виготовлення типу MOBILLOT. Освоєно і введено в багатосерійне виробництво виготовлення гнутих виробів (ковзани, відливи та інші добірні елементи для монтажу покрівлі та стін з профнастилу і сендвіч-панелей).

У 2002 році слідуючи новим тенденція ринку керівництвом компанії було прийнято рішення заснувати підприємство «Металбуд», яке освоїло виробництво сучасних огороджувальних конструкцій - сендвіч-панелей.

В наступні роки компанія активно росла паралельно з розвитком будівельного ринку України, освоюючи нові напрямки і нові підприємства. У відповідь на актуальні потреби сучасного бізнесу компанія розширила спектр послуг до комплексного варіанту і сьогодні готова запропонувати повний цикл виробництва швидкомонтованих будівель - проектування, виготовлення комплектуючих і монтаж всіх конструкцій.

Сьогодні до складу Корпорації Промстан входять кілька великих підприємств, які об'єднують широкий ряд виробничих напрямків і здатні успішно втілювати в життя навіть найскладніші проекти.

Технічний парк і технологічна база підприємств постійно зростають і модернізуються. У компанії склався дружний колектив однодумців з багатим досвідом роботи, які пройшли довгий шлях розвитку через сотні різноманітних проектів.

Корпорація Промстан має розвинену мережу філій по всій території України, а також формує дилерську мережу, що дозволяє підвищити присутність Компанії на ринку. Кількість працівників Корпорації - понад 300 осіб.

Прагнення до постійного розвитку і вдосконалення, налагодження корпоративних зв'язків дозволяють знаходити оптимальні рішення для наших клієнтів і встановлювати довготривалі ділові відносини.

Зв'яжіться з нами прямо зараз і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
30 травня 2019
Агропромислова виставка
Корпорація Промстан візьме участь в ХХХІ міжнародній агропромисловій виставці України і Східної Європи «АГРО-2019».
Читати докладніше
14 квітня 2019
Гідропоніка – нове слово в аграрній справі
Вирощування методом гідропоніки – один з найбільш ефективних способів отримання розсади або сільськогосподарських рослин в тепличних умовах. У його основі занурення коренів в інертне середовище, що містить всі необхідні поживні речовини для активного. . .
Читати докладніше
14 квітня 2019
Особливості сендвіч-панелей ППУ для будівництва холодильних камер
Сендвіч-панелі застосовуються не тільки для зведення складів, житлових будинків і комерційних об'єктів, але і для холодильних, морозильних установ. Цей матеріал з роками стає дедалі популярнішим, поступово витісняючи з ринку бетонні блоки та цеглу.
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00