дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Ремонт вантажопідйомної техніки

ремонт грузоподъемной техники

Вантажопідйомна техніка – масивне дороге устаткування, без якого важко собі уявити транспортну компанію, будівельний майданчик, великий склад або ж виробництво. За допомогою таких механізмів піднімають, переміщують важкі предмети, ліс, сипучі матеріали тощо. Як і будь-які технологічні пристрої, такі апарати можуть вийти з робочого ладу.

Якщо порушується функціональність вантажопідіймальної техніки, підприємство зазнає серйозних збитків. Фахівці корпорації «Промстан» повернуть обладнанню працездатність, причому зроблять це максимально оперативно. На ремонт вантажопідіймальної техніки надається гарантія – з нами працювати вигідно і надійно!

Спектр послуг

В послуги з ремонту вантажопідйомної техніки входить:

 • виїзд на об'єкт;
 • діагностика несправностей;
 • пропозиція найефективнішого методу для усунення поломок – найбільш безпечного і доступного за ціною і якістю;
 • ремонт вантажопідіймальної техніки із застосуванням новітніх технологій і сертифікованих запчастин від відомих виробників.

Технічне обслуговування обладнання передбачає виконання цілого комплексу заходів з контролю, діагностики, регулювання, змащення механізмів з метою підтримки їх працездатності на всіх етапах експлуатації.

Виділяють кілька різновидів сервісу:

 • щомісячний;
 • плановий;
 • сезонний (здійснюється два рази на рік).

Плановий технічний огляд механізмів дозволить виключити з бюджету підприємства таку статтю витрат, як капремонт обладнання, на яку, як правило, витрачаються чималі кошти.

Корпорація «Промстан» здійснює обслуговування та ремонт вантажопідйомної техніки будь-яких типів:

 • вагоноперевертачів;
 • стрілових, козлових, баштових, мостових кранів;
 • вишок;
 • гідропідйомників;
 • кранових направляючих.

 Нашим сервісом користуються підприємства всіх напрямів і видів діяльності.

обслуживание и ремонт грузоподъемной техники

Звертайтеся до професіоналів

Нас відрізняють від конкурентів:

 • індивідуальний підхід до вирішення кожного завдання;
 • адекватна ціна на ремонт вантажопідйомної техніки, яка залежить від обсягу робіт;
 • оперативне усунення несправностей.

Для виконання зазначених робіт корпорація «Промстан» має всі необхідні ліцензії. За результатами огляду та експертної діагностики обладнання складається відомість несправностей, на підставі якої формується вартість послуг і розробляється ремонтна документація.

Крім техобслуговування і ремонту вантажопідіймальних механізмів, корпорація «Промстан» виготовляє металоконструкції, сендвіч-панелі і профнастил. Завод-виробник територіально знаходиться в м. Києві, що дозволяє найбільш оперативно вирішувати складні питання, які стосуються нашої діяльності.

Ремонт техніки:
Вантажопідйомної Сільськогосподарської

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
13 жовтня 2021
Будівельна корпорація Промстан - генпідрядна організація
Будівельна корпорація Промстан працює на ринку України 24 року. Почавши свою діяльність з виробництва профнастилу та сендвіч-панелей, компанія будує швидкомонтовані будівлі "під ключ". Сьогодні Корпорація Промстан - генпідрядна організація, компані. . .
Читати докладніше
08 жовтня 2021
Корпорація Промстан будує ангар для Сандори
Корпорація Промстан будує ангар для ТОВ "Сандора" Розмір ангара 12 * 18м висота 6 м Призначення будівлі - зберігання відходів виробництва і підготовка до утилізації. Каркас будівлі з оцинкованих профілів, обшивка профнастил і сендвіч-панелі. &nbs. . .
Читати докладніше
29 вересня 2021
Розпочато будівництво салону - магазину з продажу автомобілів
Корпорація "Промстан" почала будівництво салону - магазину з продажу автомобілів "Renault" і післяпродажним обслуговуванням. Місце будівництва - м Вознесенськ, Миколаївської обл. Розмір будівлі - 12 * 25 м, будівля одноповерхова, висота будівлі - 7. . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua