дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Ремонт сільськогосподарської техніки

обслуживание и ремонт сельскохозяйственной техники

Україна має досить розвинений агропромисловий комплекс. Тому очевидно, що обслуговування і ремонт сільськогосподарської техніки є затребуваною послугою. Не завжди виходить усунути пошкодження і несправності самостійно. Особливо коли справа стосується габаритних машин. В цьому випадку краще замовити послуги з ремонту сільськогосподарської техніки у фахівців. Вони виконають всі роботи грамотно, правильно і надійно.

Компанія, якій можна довіряти

Корпорація «Промстан» – це штат кваліфікованих фахівців з великим досвідом роботи в сфері ремонту сільгосптехніки. Ми готові виконати будь-які необхідні заходи по обслуговуванню машин. Пропонуємо повний спектр послуг в цій галузі, використовуємо якісні сертифіковані запчастини. Ремонтуємо і обслуговуємо самохідну техніку (комбайни, обприскувачі, трактори), тягачі, причепи, посівні та ґрунтообробні машини різних брендів.

Гарантуємо: тут вас чекає індивідуальний підхід до вирішення поставлених завдань і адекватна ціна на ремонт сільськогосподарської техніки. Співпрацюємо з клієнтами з Києва та багатьох інших міст країни.

ремонт сельскохозяйственной техники

Ремонт – всьому голова

Внаслідок довготривалого простою техніка сезонного призначення може піддаватися корозійним процесам. Тому перед введенням в експлуатацію її потрібно ретельно підготувати і перевірити на справність усіх деталей і систем. Завдяки плановому технічному обслуговуванню ви зможете переконатися в належному стані машин і приступити до роботи без тимчасових втрат.

Крім того, активна експлуатація техніки може призвести до зносу потужних моторів, збивання колісних дисків, засмічення фільтрів і інших проблем. Все це негативно позначається на працездатності машин. Хоч вони розраховані на тривалу експлуатацію в складних умовах, ремонт сільськогосподарської техніки рано чи пізно все одно буде потрібен. Своєчасне усунення несправностей допоможе уникнути більш серйозних пошкоджень і відновити експлуатаційні можливості агрегатів.

Широкий спектр послуг

Наші фахівці вирішують будь-які проблеми, пов'язані з обслуговуванням і ремонтом сільськогосподарської техніки.

Виконаємо:

  1. Огляд та інструментальну діагностику.
  2. Заміну масла, фільтрів, гальмівної рідини і т. д.
  3. Перевірку амортизаторів, загального функціонування ходової частини.
  4. Розбір двигуна, промивання форсунок і різноманітні змащувальні роботи.
  5. Системне налаштування, налагодження та інші заходи.

Ми готові реалізувати будь-які послуги:  від лагодження незначної поломки на місці до проведення капітального ремонту. Великий досвід у цій області дозволяє гарантувати якісний результат в максимально стислі терміни.

Звертайтеся на наш завод-виробник і замовляйте послуги з ремонту сільськогосподарської техніки у професіоналів. При необхідності надамо консультацію у телефонному режимі і відповімо на всі ваші питання.

Ремонт техніки:
Вантажопідйомної Сільськогосподарської

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
17 cічня 2022
Ремонт трубопроводу завдовжки 4 000 м
Компанія "Корпорація Промстан" зробила роботи із заміни металевих труб водопроводу діаметром 630 мм завдовжки 551м у с. Софіївка Баштанського району Миколаївської обл. Також було проведено заміну водопровідних труб ПВХ діаметром 315мм протяжністю 4. . .
Читати докладніше
10 cічня 2022
Будівництво будівлі підстанції
Фахівці ТОВ "Корпорація Промстан" продовжують будівництво будівлі підстанції "Залютіне" м. Харків. Вже завершено бетонні роботи з влаштування фундаментів, виконано гідроізоляцію. Проведено зворотне засипання та ущільнення ґрунту.  
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua