дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Ремонт сільськогосподарської техніки

обслуживание и ремонт сельскохозяйственной техники

Україна має досить розвинений агропромисловий комплекс. Тому очевидно, що обслуговування і ремонт сільськогосподарської техніки є затребуваною послугою. Не завжди виходить усунути пошкодження і несправності самостійно. Особливо коли справа стосується габаритних машин. В цьому випадку краще замовити послуги з ремонту сільськогосподарської техніки у фахівців. Вони виконають всі роботи грамотно, правильно і надійно.

Компанія, якій можна довіряти

Корпорація «Промстан» – це штат кваліфікованих фахівців з великим досвідом роботи в сфері ремонту сільгосптехніки. Ми готові виконати будь-які необхідні заходи по обслуговуванню машин. Пропонуємо повний спектр послуг в цій галузі, використовуємо якісні сертифіковані запчастини. Ремонтуємо і обслуговуємо самохідну техніку (комбайни, обприскувачі, трактори), тягачі, причепи, посівні та ґрунтообробні машини різних брендів.

Гарантуємо: тут вас чекає індивідуальний підхід до вирішення поставлених завдань і адекватна ціна на ремонт сільськогосподарської техніки. Співпрацюємо з клієнтами з Києва та багатьох інших міст країни.

ремонт сельскохозяйственной техники

Ремонт – всьому голова

Внаслідок довготривалого простою техніка сезонного призначення може піддаватися корозійним процесам. Тому перед введенням в експлуатацію її потрібно ретельно підготувати і перевірити на справність усіх деталей і систем. Завдяки плановому технічному обслуговуванню ви зможете переконатися в належному стані машин і приступити до роботи без тимчасових втрат.

Крім того, активна експлуатація техніки може призвести до зносу потужних моторів, збивання колісних дисків, засмічення фільтрів і інших проблем. Все це негативно позначається на працездатності машин. Хоч вони розраховані на тривалу експлуатацію в складних умовах, ремонт сільськогосподарської техніки рано чи пізно все одно буде потрібен. Своєчасне усунення несправностей допоможе уникнути більш серйозних пошкоджень і відновити експлуатаційні можливості агрегатів.

Широкий спектр послуг

Наші фахівці вирішують будь-які проблеми, пов'язані з обслуговуванням і ремонтом сільськогосподарської техніки.

Виконаємо:

  1. Огляд та інструментальну діагностику.
  2. Заміну масла, фільтрів, гальмівної рідини і т. д.
  3. Перевірку амортизаторів, загального функціонування ходової частини.
  4. Розбір двигуна, промивання форсунок і різноманітні змащувальні роботи.
  5. Системне налаштування, налагодження та інші заходи.

Ми готові реалізувати будь-які послуги:  від лагодження незначної поломки на місці до проведення капітального ремонту. Великий досвід у цій області дозволяє гарантувати якісний результат в максимально стислі терміни.

Звертайтеся на наш завод-виробник і замовляйте послуги з ремонту сільськогосподарської техніки у професіоналів. При необхідності надамо консультацію у телефонному режимі і відповімо на всі ваші питання.

Ремонт техніки:
Вантажопідйомної Сільськогосподарської

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
07 серпня 2023
Будівництво куполу безкаркасного ангару для ТОВ Нібулон
Компанія "Корпорація Промстан" закінчила будівництво купола безкаркасного ангару для ТОВ "Нібулон" 24х90х9.2м для підлогового зберігання зерна на 5 тис. тонн.
Читати докладніше
17 липня 2023
Роботи з виготовлення та монтажу завальної ями
Компанія "Корпорація Промстан" виконала роботи з виготовлення та монтажу завальної ями, автовивантаження норійних веж, галереї та переходів під обладнання в Ізмаїлі загальною вагою понад 200 тонн.        . . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua