дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Сендвіч-панелі в Дніпрі

Сендвіч-панелі являють собою універсальний продукт. Він використовується в будівництві і вважається незамінним у багатьох ситуаціях. Така новинка має унікальні і цінні характеристики, які дозволяють створювати надійні споруди. Тому купити сендвіч-панелі в Дніпрі — це відмінна ідея. Головний офіс і виробництво знаходяться в Миколаєві. Також виробничі цехи розташовані в Херсоні, Києві, Кропивницькому (Кіровограді).

Ця продукція почала свою історію в Америці і плавно перекочувала на територію Європи. Корпорація «Промстан» перейняла досвід і регулярно вдосконалює розробки. Сьогодні кожен українець може придбати будматеріал, який відповідає всім критеріям якості. При цьому ціна на промислові сендвіч-панелі в Дніпрі дуже демократична. У нас ви купуєте товар безпосередньо від виробника. Ніяких посередників або третіх осіб. Все прозоро і надійно.

Головні особливості

Перші вимоги, які висуваються до будівельних матеріалів — це міцність, ударостійкість і естетичний зовнішній вигляд. Саме такими характеристиками володіють сендвіч-панелі. Назва говорить сама за себе. Ця продукція складається з трьох шарів: з боків розташовані оцинковані листи зі сталі, а всередині знаходиться утеплювач. Виготовлення сендвіч-панелей в Дніпрі виконується з використанням декількох різновидів якісних наповнювачів, а саме — мінеральної вати, що має щільність 117 км ³, і пінополістиролу ПСБ-25 ГОСТ.

У першому випадку матеріали мають:

  • відмінні показники тепло- і звукоізоляції;
  • екологічну чистоту;
  • гарантовану відсутність займистості;
  • нульовий показник появи корозії.

Другий наповнювач має тривалий експлуатаційний період, стійкість до вологи, а також повністю нешкідливий. Це робить матеріал відмінним і надійним утеплювачем.

Завод-виробник «Промстан» виготовляє будівельні багатошарові панелі, які не потребують презентації. Численні клієнти вже переконалися в рентабельності покупки, так як зайві націнки виключені. Також ми пропонуємо монтажні роботи і виконуємо все на найвищому рівні. Ціна на монтаж сендвіч-панелей в Дніпрі розраховується відповідно до прайсу і обсягу робіт. Зв'яжіться з оператором по телефону, вказаному в розділі «Контакти», і вам нададуть докладну інформацію про монтажні роботи.

Класифікація продукції

Наша компанія пропонує придбати такі будівельні сендвіч-панелі в Дніпрі, як покрівельні або для стін. Вони широко використовуються: від житлових будинків до каркасних будівель, що мають різне призначення (ангари, ТЦ, автомийки, спортивні установи, гаражі та ін.).

В покрівельному матеріалі зовнішня сторона, яка призначена для зовнішнього застосування, має трапецієподібний профіль з висотою 40 мм. Поверхня може бути оцинкованою або забарвленою. Щодо колірного вирішення — немає ніяких обмежень. Але щоб дах занадто не перегрівався в спекотну погоду, краще купувати світлі відтінки.

Стінові панелі використовуються для обробки приміщень або в якості самостійного будівельного матеріалу для установки огорож або перегородок. Це прекрасний варіант для короткочасних будівель і споруд, так як він має хороші експлуатаційні характеристики і дозволяє легко встановлювати і демонтувати конструкції.

Чому наша продукція найкраща

Корпорація займається виробництвом сендвіч-панелей, застосовуючи першокласну сировину. Під час випуску виконується суворий контроль на всіх етапах, що виключає брак продукції. Виконуються технологічні та нормативні вимоги, які встановлені законом щодо цього виду будматеріалу. При виробництві продукція проходить обов'язкові випробування за такими критеріями, як міцність і функціональність. Вона легко витримує навантаження, що не перевищує 280 кг/м².

Корпорація «Промстан» реалізує сендвіч-панелі під ключ в Дніпрі і виконує утеплення будинків, огородження території та ін. Ми знаємо, чим вас здивувати! 

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
22 липня 2021
Будівництво чергового бескаркасного ангара
Монтажники ТОВ "Корпорація Промстан" приступили до будівництва бескаркасного ангара для Баловнянской виробничої бази с. Костянтинівка. Розміри ангара 24 * 54 м, висота 10,2м. Безкаркасний арочний ангар будується безпосередньо на місці розташування. . .
Читати докладніше
06 липня 2021
Триває будівництво ферми з вирощування креветок
ТОВ "Корпорація Промстан" продовжує роботи по влаштуванню бетонного фундаменту комбікормового заводу ферми з вирощування креветок. Тривають бетонні роботи з влаштування резервуарів з розведення безхребетних. Зроблені і встановлені оцинковані метало. . .
Читати докладніше
15 червня 2021
Ущільнення всіх видів грунту
Спеціалісти ТОВ "Корпорація Промстан" виконують ущільнення всіх видів грунту німецьким віброкатком BOMAG 213dh масою 13 і 15 тон. Вібраційна система має п'ять режимів, що підходять під різний грунт. Відкалібрована система знижує резонансні явища при. . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua