дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Сендвіч-панелі в Одесі

У сучасному будівництві сендвіч-панелі – незамінний утеплювач. Його використовують при зведенні малоповерхових будівель, огороджувальних конструкцій і навіть в якості елемента будівель, що швидко монтуються. Тому не дивно, що купити сендвіч-панелі в Одесі хочуть багато приватних споживачів і великих покупців. Високі експлуатаційні властивості матеріалу і адекватна вартість зробили його одним з найбільш затребуваних утеплювачів.

Переваги утеплювача

Вперше виробництво сендвіч-панелей почалося в Америці, де цей матеріал набув широкої популярності. Пізніше технологію будівництва з використанням тришарового утеплювача запозичили європейські країни. На сьогоднішні навіть в Одесі будівельні сандвіч-панелі застосовуються практично повсюди. Причини високого попиту на утеплювач очевидні:

 1. Незначна вага і спеціальна система монтажу значно скорочують терміни зведення об'єкта.
 2. Будівлі, зведені з використанням тришарових панелей, прослужать не менше 30–40 років. Крім того, можливість заміни окремих елементів конструкції дозволяє значно продовжити термін експлуатації будівлі.
 3. Для перевезення утеплювача не потрібно значних транспортних витрат завдяки стандартним розмірам і малій вазі плит.
 4. Будівництво із застосуванням утеплювача можна починати в будь-який час року незалежно від погоди.
 5. Додаткове облицювання готових поверхонь не потрібне. Сендвіч-панелі вкриті полімерним шаром, який надійно захищає матеріал від негативних впливів ззовні.
 6. Завдяки високим тепло- і звукоізоляційним властивостям забезпечується захист від сторонніх шумів, а також зниження тепловтрат. Матеріал робить будівлі максимально енергоефективними.
 7. Немає потреби будувати дорогий фундамент. Легкий будматеріал не робить конструкцію надто важкою.

Крім того, панелі безпечні для людини і навколишнього середовища, а також не є сприятливим середовищем для розмноження гризунів. Все це підтверджує те, що утеплювач входить у число кращих і заслужено став затребуваним у жителів Одеси, Києва та інших міст.

Продукція високої якості корпорації

«Промстан» займається зведенням будівель, що швидко монтуються, а також виробляє різні будматеріали: покрівельні та стінові сендвіч-панелі, профнастил і гнуті профілі до нього. Ми маємо власне виробництво, і тому гарантуємо високу якість матеріалів і їх відповідність європейським стандартам. Наш завод-виробник оснащений необхідним обладнанням, що дозволяє контролювати виробничий процес і не допускати помилок.

Якщо вас цікавить виготовлення сендвіч-панелей, в Одесі не знайти більш вигідних цін. Ви купуєте товар безпосередньо у виробника, тому його вартість не включає націнок.

Виготовляються сендвіч-панелі з використанням мінеральної вати щільністю 117 кг/м куб. або пінополістиролу ПСБ-25 ДСТУ. Для зовнішніх шарів застосовується оцинкована сталь 0,45–0,5 мм. На поверхню наноситься полімерне покриття. Ви можете вибрати колір сендвіч-панелей згідно з таблицею RAL. Гарантуємо, що якість матеріалу знаходиться на високому рівні, а ціна на промислові сандвіч-панелі в Одесі одна з найвигідніших.

Цей утеплювач підійде для будівництва будівель різного призначення:

 • сільськогосподарських споруд: ферм для тварин, комбікормових заводів, овочесховищ;
 • складів і логістичних комплексів;
 • торгово-розважальних центрів;
 • автосалонів, мийок та СТО;
 • виставкових павільйонів і т. д.

Якщо буде потрібно провести професійний монтаж, – звертайтеся, ми також надаємо і такі послуги. Виконуємо зведення будівлі і встановимо сендвіч-панелі під ключ в Одесі. Якщо залишилися питання, телефонуйте. Уточнимо ціни на монтаж сандвіч-панелей в Одесі і з'ясуємо будь-які інші моменти.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
07 серпня 2023
Будівництво куполу безкаркасного ангару для ТОВ Нібулон
Компанія "Корпорація Промстан" закінчила будівництво купола безкаркасного ангару для ТОВ "Нібулон" 24х90х9.2м для підлогового зберігання зерна на 5 тис. тонн.
Читати докладніше
17 липня 2023
Роботи з виготовлення та монтажу завальної ями
Компанія "Корпорація Промстан" виконала роботи з виготовлення та монтажу завальної ями, автовивантаження норійних веж, галереї та переходів під обладнання в Ізмаїлі загальною вагою понад 200 тонн.        . . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua