дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Сендвіч-панелі в Миколаєві

Будівельний матеріал нового зразку

Якісне зовнішнє оздоблення – кінцева мета будівництва. Для цього потрібно використати матеріали, які повинні бути довговічним, естетичними, практичними. Цим критеріям найкращим чином відповідає сендвіч-панель, і в місті Миколаєві її виготовленням займається корпорація «Промстан».

Виробництво здійснюється на двох заводах, які укомплектовані сучасним обладнанням. Потужності розташовані у Миколаєві. Сендвіч-панелі нашого виробництва мають попит не лише на Півдні, але й по всій Україні.

 

Технічна сторона

Типова будівельна сендвіч-панель складається з трьох шарів – двох зовнішніх, поміж якими розташований внутрішній. Він виконує функцію теплоізоляції. Стосовно зовнішніх шарів, то це сталеві листи, поверхня яких оброблена полімером. Це забезпечує більш тривале використання та надає можливість втілити різноманітні дизайнерські рішення.

В якості теплоізоляції при виробництві сендівч-панелей використовують мінеральну вату, полістирол або пінополіуретан. Постачальниками цих матеріалів у місті Миколаєві є відомі українські бренди «Сонант» та Izovat. З’єднуються елементи сендвіч-панелей за допомогою клею, а безпосередньо сендвіч-панелі між собою єднаються спеціальними замками. Використання останніх збільшує надійність конструкції. Класичний зразок – замок K-Lock. Наведемо приклад характеристик типової сендвіч-панелі:

Характеристики

Показники, які використовуються на практиці

1.

Загальна товщина

50, 60, 80, 100, 120, 150, 200, 250

2.

Товщина металу, що використовується у виробництві

0,45, 0,5, 0,65, 0,7

3.

Довжина

Від 800, до 14500

4.

Монтажна ширина

1000

На підприємстві «Промстан» у Миколаєві наразі виготовляються два різновиди сендвіч-панелей: стінові (фасадні) та покрівельні. Вони мають дещо різну конфігурацію, але у виробництві кожній використовують якісні матеріали від світових постачальників. Щодо типів профілювання, в нас є наступні пропозиції: T, M, V.

Для якісного монтажу сендвіч-панелей використовуються різноманітні комплектуючі. Це бітумна стрічка, саморізи, термічна прокладка, ущільнювач, герметик, добірні елементи тощо. Вони підвищують надійність будівлі, де застосовується сендвіч-панель.

Це потрібно знати

Промислові сендвіч-панелі використовуються насамперед в зведенні промислових будівель швидкого монтажу. Застосування виробів несе наступну користь:

  1. Підвищення енергоефективності шляхом якісного теплообміну.
  2. Простий монтаж, який обумовлюється легкістю матеріалів. Також його можна здійснювати у будь-яку погоду, це допускається технологією.
  3. Якісна звукоізоляція.
  4. Варіативність дизайнерських рішень, які можна застосувати, здійснюючи монтаж сендвіч-панелей.

Стосовно останнього пункту, компанія «Промстан» в Миколаєві пропонує безліч колірних рішень зі спеціального каталогу. Також вони мають переваги у порівнянні з іншими будівельними матеріалами. Так, сендвіч-панелі товщиною 100 мм рівноцінні 230 мм дерев’яному брусу, 560 мм керамзитобетону, 1150 глиняній звичайній цеглі. Їх монтаж поділяється на наступні етапи:

  1. Підготовчі роботи.
  2. Безпосередня установка та кріплення елементів.
  3. Герметизація стиків.
  4. Використання добірних елементів у необхідній кількості.

Якщо маєте намір замовити сендвіч-панелі, щодо їх використання потрібен проект. Скласти його допоможуть інженери «Промстан» в Миколаєві. Наша корпорація бере на себе весь комплекс робіт по установці сендвіч-панелей. Не лише в Миколаєві, але і по всій Україні працюють кваліфіковані бригади, які виконують завдання швидко та якісно, супроводжуючи клієнта до здачі об’єкту в експлуатацію. Вартість залежить від обсягу робіт, складності проекту, але попередньо вона безкоштовно розраховується, щоб замовник міг планувати бюджет.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
07 серпня 2023
Будівництво куполу безкаркасного ангару для ТОВ Нібулон
Компанія "Корпорація Промстан" закінчила будівництво купола безкаркасного ангару для ТОВ "Нібулон" 24х90х9.2м для підлогового зберігання зерна на 5 тис. тонн.
Читати докладніше
17 липня 2023
Роботи з виготовлення та монтажу завальної ями
Компанія "Корпорація Промстан" виконала роботи з виготовлення та монтажу завальної ями, автовивантаження норійних веж, галереї та переходів під обладнання в Ізмаїлі загальною вагою понад 200 тонн.        . . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua