дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU
UA
меню
напишіть нам
zavod@promstan.com.ua
Зателефонуйте нам

проектування (h1)

Конструкторський відділ компанії " Промстан" (promstan.com.ua) проводить розробку проектів нежитлових приміщень різного призначення на найякіснішому рівні.

Ми здійснюємо будівельне проектування таких об'єктів, як торгово-промислові і виробничі приміщення, логістичні і складські комплекси, басейни і спортзали, станції технічного обслуговування, миття, автозаправки, тваринницькі комплекси та ін.

Застосування сучасних проектних і технічних рішень дозволяє швидко і якісно виконувати завдання будь-якої складності на найвищому професійному рівні. Наші фахівці гарантують індивідуальний підхід до кожного замовника і облік усіх його побажань. Це легко здійснюється завдяки чіткому розділенню проектної роботи на декілька етапів. Причому на кожному з них клієнтові надається вибір варіантів рішень, що дозволяє забезпечити творчий діалог виконавця із замовником і конструктивну співпрацю для досягнення кращого результату і швидкої здачі объектів.

Наша компанія робить акцент на підтримці теплих взаємовигідних стосунків з клієнтом після закінчення робіт по об'єкту. Окрім гарантії високої якості усіх виконаних проектних робіт, ми здійснюємо повну післягарантійну підтримку зведених будівель.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якого ви не зможете відмовитися!

Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua