дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Профілі для кріплення плівки до теплиці в Черкасах

Якщо ви хочете недорого купити кліпси для кріплення плівки на теплиці в Черкасах, звертайтесь у «Промстан»! Ми співпрацюємо з приватними особами та підприємцями. Надаємо всю необхідну супровідну документацію.

Переваги

Головною перевагою, яка чекає на вас після придбання кріплення плівки до каркаса теплиці в Черкасах, є можливість використати профілі й покриття споруд для вирощування розсади й овочів не один раз. Плівка монтується без цвяхів, тому не пошкоджується. Її вдасться використати кілька сезонів. Експлуатаційний термін виробів перевищує 15 років.

Завдяки оцинкуванню й полімерному покриттю профіль стійкий до руйнівного впливу зовнішніх факторів: вологи, ультрафіолету, гнилі та окислення. Серед інших переваг:

  • кріплення можна здійснювати вздовж дугоподібної напрямної;
  • за допомогою одного профілю вдасться зафіксували водночас кілька полотен, що створить стійкий температурний режим;
  • міцність матеріалів дозволить витримати значні навантаження, що створює вітер.

Профіль такого типу дозволяє легко демонтувати теплицю на період, коли в ній не буде потреби. Плівка при цьому не пошкоджується.

Плюси співпраці

Звертаючись до «Промстан», ви можете скористатись такими перевагами:

  • компетентна консультація на будь-якому етапі співпраці;
  • оптимальне рішення транспортного питання для доставки у будь-який населений пункт України;
  • низькі ціни, що зумовлено власним виробництвом.

Щоб придбати кріплення плівки на теплиці, зателефонуйте нам або заповнюйте спеціальну форму замовлення. Наш менеджер зв’яжеться з вами, щоб уточнити деталі.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
22 липня 2021
Будівництво чергового бескаркасного ангара
Монтажники ТОВ "Корпорація Промстан" приступили до будівництва бескаркасного ангара для Баловнянской виробничої бази с. Костянтинівка. Розміри ангара 24 * 54 м, висота 10,2м. Безкаркасний арочний ангар будується безпосередньо на місці розташування. . .
Читати докладніше
06 липня 2021
Триває будівництво ферми з вирощування креветок
ТОВ "Корпорація Промстан" продовжує роботи по влаштуванню бетонного фундаменту комбікормового заводу ферми з вирощування креветок. Тривають бетонні роботи з влаштування резервуарів з розведення безхребетних. Зроблені і встановлені оцинковані метало. . .
Читати докладніше
15 червня 2021
Ущільнення всіх видів грунту
Спеціалісти ТОВ "Корпорація Промстан" виконують ущільнення всіх видів грунту німецьким віброкатком BOMAG 213dh масою 13 і 15 тон. Вібраційна система має п'ять режимів, що підходять під різний грунт. Відкалібрована система знижує резонансні явища при. . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua