дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Профілі для кріплення плівки до теплиці в Черкасах

Якщо ви хочете недорого купити кліпси для кріплення плівки на теплиці в Черкасах, звертайтесь у «Промстан»! Ми співпрацюємо з приватними особами та підприємцями. Надаємо всю необхідну супровідну документацію.

Переваги

Головною перевагою, яка чекає на вас після придбання кріплення плівки до каркаса теплиці в Черкасах, є можливість використати профілі й покриття споруд для вирощування розсади й овочів не один раз. Плівка монтується без цвяхів, тому не пошкоджується. Її вдасться використати кілька сезонів. Експлуатаційний термін виробів перевищує 15 років.

Завдяки оцинкуванню й полімерному покриттю профіль стійкий до руйнівного впливу зовнішніх факторів: вологи, ультрафіолету, гнилі та окислення. Серед інших переваг:

  • кріплення можна здійснювати вздовж дугоподібної напрямної;
  • за допомогою одного профілю вдасться зафіксували водночас кілька полотен, що створить стійкий температурний режим;
  • міцність матеріалів дозволить витримати значні навантаження, що створює вітер.

Профіль такого типу дозволяє легко демонтувати теплицю на період, коли в ній не буде потреби. Плівка при цьому не пошкоджується.

Плюси співпраці

Звертаючись до «Промстан», ви можете скористатись такими перевагами:

  • компетентна консультація на будь-якому етапі співпраці;
  • оптимальне рішення транспортного питання для доставки у будь-який населений пункт України;
  • низькі ціни, що зумовлено власним виробництвом.

Щоб придбати кріплення плівки на теплиці, зателефонуйте нам або заповнюйте спеціальну форму замовлення. Наш менеджер зв’яжеться з вами, щоб уточнити деталі.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
17 cічня 2022
Ремонт трубопроводу завдовжки 4 000 м
Компанія "Корпорація Промстан" зробила роботи із заміни металевих труб водопроводу діаметром 630 мм завдовжки 551м у с. Софіївка Баштанського району Миколаївської обл. Також було проведено заміну водопровідних труб ПВХ діаметром 315мм протяжністю 4. . .
Читати докладніше
10 cічня 2022
Будівництво будівлі підстанції
Фахівці ТОВ "Корпорація Промстан" продовжують будівництво будівлі підстанції "Залютіне" м. Харків. Вже завершено бетонні роботи з влаштування фундаментів, виконано гідроізоляцію. Проведено зворотне засипання та ущільнення ґрунту.  
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua