дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Профілі для кріплення плівки до теплиці в Дніпрі

Спеціальне кріплення плівки до каркаса теплиці в Дніпрі дає можливість раціонально розподілити місце в приміщенні, створивши сприятливі умови для розсади. Використовуючи метод гідропоніки, фермери щорічно збирають багаті врожаї незалежно від примх природи. Спеціальні профілі для кріплення полотна застосовують у Дніпрі як у промислових теплицях, так і на дачах.

Сучасний спосіб

Вкрай важливо створити сприятливі умови в парнику для овочів, фруктів, квітів. Забезпечити фіксацію матеріалу найкраще із застосуванням оцинкованого профілю зиґзаґ. Не використовуючи цвяхи, ви монтуєте полотнище без пошкоджень! У виробі виділяють два елементи: кліпс та сталева пружина. Вони виготовлені з якісних матеріалів і вирізняються довговічністю.

Кріплення плівки на теплиці стає легким процесом. Замінити або поправити її можна швидко. Стійка конструкція витримує різні погодні умови. Забезпечує утримання плівки навіть на дугоподібних ділянках.

Коштує пристосування недорого й стало популярним серед фермерів. Сильними сторонами конструкції зиґзаґ вважаються:

  • простий монтаж і швидка заміна;
  • довговічність;
  • можливість фіксації без цвяхів;
  • надійність.

Корпорація «Промстан» виготовляє конструкції для сільського господарства. На сайті ви можете ознайомитись з нашою продукцією. Щоб отримати консультації чи купити кліпси для кріплення плівки на теплиці в Дніпрі, телефонуйте або пишіть онлайн.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
22 липня 2021
Будівництво чергового бескаркасного ангара
Монтажники ТОВ "Корпорація Промстан" приступили до будівництва бескаркасного ангара для Баловнянской виробничої бази с. Костянтинівка. Розміри ангара 24 * 54 м, висота 10,2м. Безкаркасний арочний ангар будується безпосередньо на місці розташування. . .
Читати докладніше
06 липня 2021
Триває будівництво ферми з вирощування креветок
ТОВ "Корпорація Промстан" продовжує роботи по влаштуванню бетонного фундаменту комбікормового заводу ферми з вирощування креветок. Тривають бетонні роботи з влаштування резервуарів з розведення безхребетних. Зроблені і встановлені оцинковані метало. . .
Читати докладніше
15 червня 2021
Ущільнення всіх видів грунту
Спеціалісти ТОВ "Корпорація Промстан" виконують ущільнення всіх видів грунту німецьким віброкатком BOMAG 213dh масою 13 і 15 тон. Вібраційна система має п'ять режимів, що підходять під різний грунт. Відкалібрована система знижує резонансні явища при. . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua