дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Профілі для кріплення плівки до теплиці в Дніпрі

Спеціальне кріплення плівки до каркаса теплиці в Дніпрі дає можливість раціонально розподілити місце в приміщенні, створивши сприятливі умови для розсади. Використовуючи метод гідропоніки, фермери щорічно збирають багаті врожаї незалежно від примх природи. Спеціальні профілі для кріплення полотна застосовують у Дніпрі як у промислових теплицях, так і на дачах.

Сучасний спосіб

Вкрай важливо створити сприятливі умови в парнику для овочів, фруктів, квітів. Забезпечити фіксацію матеріалу найкраще із застосуванням оцинкованого профілю зиґзаґ. Не використовуючи цвяхи, ви монтуєте полотнище без пошкоджень! У виробі виділяють два елементи: кліпс та сталева пружина. Вони виготовлені з якісних матеріалів і вирізняються довговічністю.

Кріплення плівки на теплиці стає легким процесом. Замінити або поправити її можна швидко. Стійка конструкція витримує різні погодні умови. Забезпечує утримання плівки навіть на дугоподібних ділянках.

Коштує пристосування недорого й стало популярним серед фермерів. Сильними сторонами конструкції зиґзаґ вважаються:

  • простий монтаж і швидка заміна;
  • довговічність;
  • можливість фіксації без цвяхів;
  • надійність.

Корпорація «Промстан» виготовляє конструкції для сільського господарства. На сайті ви можете ознайомитись з нашою продукцією. Щоб отримати консультації чи купити кліпси для кріплення плівки на теплиці в Дніпрі, телефонуйте або пишіть онлайн.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
07 серпня 2023
Будівництво куполу безкаркасного ангару для ТОВ Нібулон
Компанія "Корпорація Промстан" закінчила будівництво купола безкаркасного ангару для ТОВ "Нібулон" 24х90х9.2м для підлогового зберігання зерна на 5 тис. тонн.
Читати докладніше
17 липня 2023
Роботи з виготовлення та монтажу завальної ями
Компанія "Корпорація Промстан" виконала роботи з виготовлення та монтажу завальної ями, автовивантаження норійних веж, галереї та переходів під обладнання в Ізмаїлі загальною вагою понад 200 тонн.        . . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua