дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Профілі для кріплення плівки до теплиці в Дніпрі

Спеціальне кріплення плівки до каркаса теплиці в Дніпрі дає можливість раціонально розподілити місце в приміщенні, створивши сприятливі умови для розсади. Використовуючи метод гідропоніки, фермери щорічно збирають багаті врожаї незалежно від примх природи. Спеціальні профілі для кріплення полотна застосовують у Дніпрі як у промислових теплицях, так і на дачах.

Сучасний спосіб

Вкрай важливо створити сприятливі умови в парнику для овочів, фруктів, квітів. Забезпечити фіксацію матеріалу найкраще із застосуванням оцинкованого профілю зиґзаґ. Не використовуючи цвяхи, ви монтуєте полотнище без пошкоджень! У виробі виділяють два елементи: кліпс та сталева пружина. Вони виготовлені з якісних матеріалів і вирізняються довговічністю.

Кріплення плівки на теплиці стає легким процесом. Замінити або поправити її можна швидко. Стійка конструкція витримує різні погодні умови. Забезпечує утримання плівки навіть на дугоподібних ділянках.

Коштує пристосування недорого й стало популярним серед фермерів. Сильними сторонами конструкції зиґзаґ вважаються:

  • простий монтаж і швидка заміна;
  • довговічність;
  • можливість фіксації без цвяхів;
  • надійність.

Корпорація «Промстан» виготовляє конструкції для сільського господарства. На сайті ви можете ознайомитись з нашою продукцією. Щоб отримати консультації чи купити кліпси для кріплення плівки на теплиці в Дніпрі, телефонуйте або пишіть онлайн.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
17 cічня 2022
Ремонт трубопроводу завдовжки 4 000 м
Компанія "Корпорація Промстан" зробила роботи із заміни металевих труб водопроводу діаметром 630 мм завдовжки 551м у с. Софіївка Баштанського району Миколаївської обл. Також було проведено заміну водопровідних труб ПВХ діаметром 315мм протяжністю 4. . .
Читати докладніше
10 cічня 2022
Будівництво будівлі підстанції
Фахівці ТОВ "Корпорація Промстан" продовжують будівництво будівлі підстанції "Залютіне" м. Харків. Вже завершено бетонні роботи з влаштування фундаментів, виконано гідроізоляцію. Проведено зворотне засипання та ущільнення ґрунту.  
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua