дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Профілі для кріплення плівки до теплиці в Дніпрі

Спеціальне кріплення плівки до каркаса теплиці в Дніпрі дає можливість раціонально розподілити місце в приміщенні, створивши сприятливі умови для розсади. Використовуючи метод гідропоніки, фермери щорічно збирають багаті врожаї незалежно від примх природи. Спеціальні профілі для кріплення полотна застосовують у Дніпрі як у промислових теплицях, так і на дачах.

Сучасний спосіб

Вкрай важливо створити сприятливі умови в парнику для овочів, фруктів, квітів. Забезпечити фіксацію матеріалу найкраще із застосуванням оцинкованого профілю зиґзаґ. Не використовуючи цвяхи, ви монтуєте полотнище без пошкоджень! У виробі виділяють два елементи: кліпс та сталева пружина. Вони виготовлені з якісних матеріалів і вирізняються довговічністю.

Кріплення плівки на теплиці стає легким процесом. Замінити або поправити її можна швидко. Стійка конструкція витримує різні погодні умови. Забезпечує утримання плівки навіть на дугоподібних ділянках.

Коштує пристосування недорого й стало популярним серед фермерів. Сильними сторонами конструкції зиґзаґ вважаються:

  • простий монтаж і швидка заміна;
  • довговічність;
  • можливість фіксації без цвяхів;
  • надійність.

Корпорація «Промстан» виготовляє конструкції для сільського господарства. На сайті ви можете ознайомитись з нашою продукцією. Щоб отримати консультації чи купити кліпси для кріплення плівки на теплиці в Дніпрі, телефонуйте або пишіть онлайн.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
13 жовтня 2021
Будівельна корпорація Промстан - генпідрядна організація
Будівельна корпорація Промстан працює на ринку України 24 року. Почавши свою діяльність з виробництва профнастилу та сендвіч-панелей, компанія будує швидкомонтовані будівлі "під ключ". Сьогодні Корпорація Промстан - генпідрядна організація, компані. . .
Читати докладніше
08 жовтня 2021
Корпорація Промстан будує ангар для Сандори
Корпорація Промстан будує ангар для ТОВ "Сандора" Розмір ангара 12 * 18м висота 6 м Призначення будівлі - зберігання відходів виробництва і підготовка до утилізації. Каркас будівлі з оцинкованих профілів, обшивка профнастил і сендвіч-панелі. &nbs. . .
Читати докладніше
29 вересня 2021
Розпочато будівництво салону - магазину з продажу автомобілів
Корпорація "Промстан" почала будівництво салону - магазину з продажу автомобілів "Renault" і післяпродажним обслуговуванням. Місце будівництва - м Вознесенськ, Миколаївської обл. Розмір будівлі - 12 * 25 м, будівля одноповерхова, висота будівлі - 7. . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua