дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Профілі для кріплення плівки до теплиці в Дніпрі

Спеціальне кріплення плівки до каркаса теплиці в Дніпрі дає можливість раціонально розподілити місце в приміщенні, створивши сприятливі умови для розсади. Використовуючи метод гідропоніки, фермери щорічно збирають багаті врожаї незалежно від примх природи. Спеціальні профілі для кріплення полотна застосовують у Дніпрі як у промислових теплицях, так і на дачах.

Сучасний спосіб

Вкрай важливо створити сприятливі умови в парнику для овочів, фруктів, квітів. Забезпечити фіксацію матеріалу найкраще із застосуванням оцинкованого профілю зиґзаґ. Не використовуючи цвяхи, ви монтуєте полотнище без пошкоджень! У виробі виділяють два елементи: кліпс та сталева пружина. Вони виготовлені з якісних матеріалів і вирізняються довговічністю.

Кріплення плівки на теплиці стає легким процесом. Замінити або поправити її можна швидко. Стійка конструкція витримує різні погодні умови. Забезпечує утримання плівки навіть на дугоподібних ділянках.

Коштує пристосування недорого й стало популярним серед фермерів. Сильними сторонами конструкції зиґзаґ вважаються:

  • простий монтаж і швидка заміна;
  • довговічність;
  • можливість фіксації без цвяхів;
  • надійність.

Корпорація «Промстан» виготовляє конструкції для сільського господарства. На сайті ви можете ознайомитись з нашою продукцією. Щоб отримати консультації чи купити кліпси для кріплення плівки на теплиці в Дніпрі, телефонуйте або пишіть онлайн.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
23 лютого 2021
Корпорація Промстан візьме участь у виставці InterBuildExpo 2021
Корпорація Промстан візьме участь у найбільшій міжнародній будівельній виставці InterBuildExpo 2021. Виставка пройде 17-19 березня 2021 року в міжнародному виставковому центрі за адресою: КИЇВ, БРОВАРСЬКИЙ ПР-Т, 15. На експозиції виставки компанія. . .
Читати докладніше
21 грудня 2020
Будівництво цеху очищення газів
Корпорація Промстан почала монтувати металоконструкції для будівлі цеху очищення газів. Місце будівництва - с. Усатове Одеська обл. Розміри будинку: ширина 18м, довжина 36м, висота 6м. Каркас будівлі - оцинковані металоконструкції на болтових з'єд. . .
Читати докладніше
30 вересня 2020
Корпорация Промстан принимает участие в выставке AGROEXPO-2020
Корпорация Промстан принимает участие в выставке AGROEXPO-2020 в Кропивницком (Кировоградской области).
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua