дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Профілі для кріплення плівки в теплиці в Києві

Перед початком посівного сезону багато хто з дачників Києва та прилеглих населених пунктів замислюється про монтаж нового парника чи теплиці. В них можна вирощувати розсаду незалежно від примх природи. Головне – забезпечити своєчасне живлення та захист. Вкрай важливо правильно організувати робоче місце. Для цього в Києві, певно-таки, знадобиться кріплення плівки на теплиці.

Використовуємо простір розумно

Найчастіше для фіксації полотна використовують спеціальний зиґзаґ-профіль. Він покритий прозорою плівкою або затіняючою сіткою. Конструкція має просту будову й не викликає проблем під час експлуатації. Фіксація полотна здійснюється різними способами. Пружинні профілі забезпечують кріплення плівки до каркаса теплиці в Києві надійно й без пошкоджень.

Конструкція складається з оцинкованого корпуса з полімерним покриттям і притискної пружини. Стандартна довжина профілю складає 2,2 м, а ширина – 24 мм. Пружинний профіль зиґзаґ надійний та вигідний:

  • забезпечує кріплення без цвяхів, завдяки чому зберігається цілісність матеріалу й подовжується термін його служби;
  • дозволяє встановлювати одночасно дві плівки;
  • може використовуватись багаторазово;
  • коштує недорого;
  • служить понад 10 років.

Корпорація «Промстан» займається виробництвом міцного профілю. Пропонуємо купити в Києві кліпси для кріплення плівки на теплиці саме у нас. Доставка товару здійснюється в будь-яку точку України.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
23 лютого 2021
Корпорація Промстан візьме участь у виставці InterBuildExpo 2021
Корпорація Промстан візьме участь у найбільшій міжнародній будівельній виставці InterBuildExpo 2021. Виставка пройде 17-19 березня 2021 року в міжнародному виставковому центрі за адресою: КИЇВ, БРОВАРСЬКИЙ ПР-Т, 15. На експозиції виставки компанія. . .
Читати докладніше
21 грудня 2020
Будівництво цеху очищення газів
Корпорація Промстан почала монтувати металоконструкції для будівлі цеху очищення газів. Місце будівництва - с. Усатове Одеська обл. Розміри будинку: ширина 18м, довжина 36м, висота 6м. Каркас будівлі - оцинковані металоконструкції на болтових з'єд. . .
Читати докладніше
30 вересня 2020
Корпорация Промстан принимает участие в выставке AGROEXPO-2020
Корпорация Промстан принимает участие в выставке AGROEXPO-2020 в Кропивницком (Кировоградской области).
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua