дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Профілі для кріплення плівки в теплиці в Києві

Перед початком посівного сезону багато хто з дачників Києва та прилеглих населених пунктів замислюється про монтаж нового парника чи теплиці. В них можна вирощувати розсаду незалежно від примх природи. Головне – забезпечити своєчасне живлення та захист. Вкрай важливо правильно організувати робоче місце. Для цього в Києві, певно-таки, знадобиться кріплення плівки на теплиці.

Використовуємо простір розумно

Найчастіше для фіксації полотна використовують спеціальний зиґзаґ-профіль. Він покритий прозорою плівкою або затіняючою сіткою. Конструкція має просту будову й не викликає проблем під час експлуатації. Фіксація полотна здійснюється різними способами. Пружинні профілі забезпечують кріплення плівки до каркаса теплиці в Києві надійно й без пошкоджень.

Конструкція складається з оцинкованого корпуса з полімерним покриттям і притискної пружини. Стандартна довжина профілю складає 2,2 м, а ширина – 24 мм. Пружинний профіль зиґзаґ надійний та вигідний:

  • забезпечує кріплення без цвяхів, завдяки чому зберігається цілісність матеріалу й подовжується термін його служби;
  • дозволяє встановлювати одночасно дві плівки;
  • може використовуватись багаторазово;
  • коштує недорого;
  • служить понад 10 років.

Корпорація «Промстан» займається виробництвом міцного профілю. Пропонуємо купити в Києві кліпси для кріплення плівки на теплиці саме у нас. Доставка товару здійснюється в будь-яку точку України.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
07 серпня 2023
Будівництво куполу безкаркасного ангару для ТОВ Нібулон
Компанія "Корпорація Промстан" закінчила будівництво купола безкаркасного ангару для ТОВ "Нібулон" 24х90х9.2м для підлогового зберігання зерна на 5 тис. тонн.
Читати докладніше
17 липня 2023
Роботи з виготовлення та монтажу завальної ями
Компанія "Корпорація Промстан" виконала роботи з виготовлення та монтажу завальної ями, автовивантаження норійних веж, галереї та переходів під обладнання в Ізмаїлі загальною вагою понад 200 тонн.        . . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua