дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Профілі для кріплення плівки в теплиці в Києві

Перед початком посівного сезону багато хто з дачників Києва та прилеглих населених пунктів замислюється про монтаж нового парника чи теплиці. В них можна вирощувати розсаду незалежно від примх природи. Головне – забезпечити своєчасне живлення та захист. Вкрай важливо правильно організувати робоче місце. Для цього в Києві, певно-таки, знадобиться кріплення плівки на теплиці.

Використовуємо простір розумно

Найчастіше для фіксації полотна використовують спеціальний зиґзаґ-профіль. Він покритий прозорою плівкою або затіняючою сіткою. Конструкція має просту будову й не викликає проблем під час експлуатації. Фіксація полотна здійснюється різними способами. Пружинні профілі забезпечують кріплення плівки до каркаса теплиці в Києві надійно й без пошкоджень.

Конструкція складається з оцинкованого корпуса з полімерним покриттям і притискної пружини. Стандартна довжина профілю складає 2,2 м, а ширина – 24 мм. Пружинний профіль зиґзаґ надійний та вигідний:

  • забезпечує кріплення без цвяхів, завдяки чому зберігається цілісність матеріалу й подовжується термін його служби;
  • дозволяє встановлювати одночасно дві плівки;
  • може використовуватись багаторазово;
  • коштує недорого;
  • служить понад 10 років.

Корпорація «Промстан» займається виробництвом міцного профілю. Пропонуємо купити в Києві кліпси для кріплення плівки на теплиці саме у нас. Доставка товару здійснюється в будь-яку точку України.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
22 липня 2021
Будівництво чергового бескаркасного ангара
Монтажники ТОВ "Корпорація Промстан" приступили до будівництва бескаркасного ангара для Баловнянской виробничої бази с. Костянтинівка. Розміри ангара 24 * 54 м, висота 10,2м. Безкаркасний арочний ангар будується безпосередньо на місці розташування. . .
Читати докладніше
06 липня 2021
Триває будівництво ферми з вирощування креветок
ТОВ "Корпорація Промстан" продовжує роботи по влаштуванню бетонного фундаменту комбікормового заводу ферми з вирощування креветок. Тривають бетонні роботи з влаштування резервуарів з розведення безхребетних. Зроблені і встановлені оцинковані метало. . .
Читати докладніше
15 червня 2021
Ущільнення всіх видів грунту
Спеціалісти ТОВ "Корпорація Промстан" виконують ущільнення всіх видів грунту німецьким віброкатком BOMAG 213dh масою 13 і 15 тон. Вібраційна система має п'ять режимів, що підходять під різний грунт. Відкалібрована система знижує резонансні явища при. . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua