дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Профілі для кріплення плівки до теплиці в Одесі

Гидропоніка – метод вирощування розсади шляхом розміщення її у штучно створених умовах. Як правило, овочі, фрукти й квіти знаходяться в теплицях або парниках. Завдання фермера – забезпечити своєчасну подачу добрива рослинам, захистити їх та потурбуватися про достатню кількість світла. В Одесі кріплення плівки до каркаса широко використовують як приватні садівники, так і великі підприємства.

Найкраще рішення

Зафіксувати полотно можна різними способами. На нашу думку, найліпший варіант для цього – оцинкований профіль зиґзаґ. Без цвяхів ви можете закріпити відразу дві сітки. Профіль забезпечує надійну фіксацію матеріалу. Складається зиґзаґ з кліпси та сталевої пружини.

Переваги зиґзаґ-кріплення плівки на теплиці:

  • простий та зручний спосіб фіксації полотнища, можливість замінити чи поправити його;
  • стійкість до погодних умов;
  • здатність утримувати матеріал на дугоподібних ділянках;
  • довговічність.

Такі профілі вже давно використовують за кордоном, а в Одесі купити кліпси для кріплення плівки на теплиці стало можливим порівняно недавно. Докладно ознайомитись з продукцією ви можете на сайті.

Завдяки багатому досвіду й налагодженому виробництву ми здатні у стислі терміни виконати в Одесі замовлення будь-якої складності. Товар коштує недорого. Наші спеціалісти завжди готові проконсультувати вас телефоном або онлайн.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
22 липня 2021
Будівництво чергового бескаркасного ангара
Монтажники ТОВ "Корпорація Промстан" приступили до будівництва бескаркасного ангара для Баловнянской виробничої бази с. Костянтинівка. Розміри ангара 24 * 54 м, висота 10,2м. Безкаркасний арочний ангар будується безпосередньо на місці розташування. . .
Читати докладніше
06 липня 2021
Триває будівництво ферми з вирощування креветок
ТОВ "Корпорація Промстан" продовжує роботи по влаштуванню бетонного фундаменту комбікормового заводу ферми з вирощування креветок. Тривають бетонні роботи з влаштування резервуарів з розведення безхребетних. Зроблені і встановлені оцинковані метало. . .
Читати докладніше
15 червня 2021
Ущільнення всіх видів грунту
Спеціалісти ТОВ "Корпорація Промстан" виконують ущільнення всіх видів грунту німецьким віброкатком BOMAG 213dh масою 13 і 15 тон. Вібраційна система має п'ять режимів, що підходять під різний грунт. Відкалібрована система знижує резонансні явища при. . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua