дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Профілі для кріплення плівки до теплиці в Одесі

Гидропоніка – метод вирощування розсади шляхом розміщення її у штучно створених умовах. Як правило, овочі, фрукти й квіти знаходяться в теплицях або парниках. Завдання фермера – забезпечити своєчасну подачу добрива рослинам, захистити їх та потурбуватися про достатню кількість світла. В Одесі кріплення плівки до каркаса широко використовують як приватні садівники, так і великі підприємства.

Найкраще рішення

Зафіксувати полотно можна різними способами. На нашу думку, найліпший варіант для цього – оцинкований профіль зиґзаґ. Без цвяхів ви можете закріпити відразу дві сітки. Профіль забезпечує надійну фіксацію матеріалу. Складається зиґзаґ з кліпси та сталевої пружини.

Переваги зиґзаґ-кріплення плівки на теплиці:

  • простий та зручний спосіб фіксації полотнища, можливість замінити чи поправити його;
  • стійкість до погодних умов;
  • здатність утримувати матеріал на дугоподібних ділянках;
  • довговічність.

Такі профілі вже давно використовують за кордоном, а в Одесі купити кліпси для кріплення плівки на теплиці стало можливим порівняно недавно. Докладно ознайомитись з продукцією ви можете на сайті.

Завдяки багатому досвіду й налагодженому виробництву ми здатні у стислі терміни виконати в Одесі замовлення будь-якої складності. Товар коштує недорого. Наші спеціалісти завжди готові проконсультувати вас телефоном або онлайн.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
07 серпня 2023
Будівництво куполу безкаркасного ангару для ТОВ Нібулон
Компанія "Корпорація Промстан" закінчила будівництво купола безкаркасного ангару для ТОВ "Нібулон" 24х90х9.2м для підлогового зберігання зерна на 5 тис. тонн.
Читати докладніше
17 липня 2023
Роботи з виготовлення та монтажу завальної ями
Компанія "Корпорація Промстан" виконала роботи з виготовлення та монтажу завальної ями, автовивантаження норійних веж, галереї та переходів під обладнання в Ізмаїлі загальною вагою понад 200 тонн.        . . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua