дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Профілі для кріплення плівки до теплиці в Одесі

Гидропоніка – метод вирощування розсади шляхом розміщення її у штучно створених умовах. Як правило, овочі, фрукти й квіти знаходяться в теплицях або парниках. Завдання фермера – забезпечити своєчасну подачу добрива рослинам, захистити їх та потурбуватися про достатню кількість світла. В Одесі кріплення плівки до каркаса широко використовують як приватні садівники, так і великі підприємства.

Найкраще рішення

Зафіксувати полотно можна різними способами. На нашу думку, найліпший варіант для цього – оцинкований профіль зиґзаґ. Без цвяхів ви можете закріпити відразу дві сітки. Профіль забезпечує надійну фіксацію матеріалу. Складається зиґзаґ з кліпси та сталевої пружини.

Переваги зиґзаґ-кріплення плівки на теплиці:

  • простий та зручний спосіб фіксації полотнища, можливість замінити чи поправити його;
  • стійкість до погодних умов;
  • здатність утримувати матеріал на дугоподібних ділянках;
  • довговічність.

Такі профілі вже давно використовують за кордоном, а в Одесі купити кліпси для кріплення плівки на теплиці стало можливим порівняно недавно. Докладно ознайомитись з продукцією ви можете на сайті.

Завдяки багатому досвіду й налагодженому виробництву ми здатні у стислі терміни виконати в Одесі замовлення будь-якої складності. Товар коштує недорого. Наші спеціалісти завжди готові проконсультувати вас телефоном або онлайн.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
17 cічня 2022
Ремонт трубопроводу завдовжки 4 000 м
Компанія "Корпорація Промстан" зробила роботи із заміни металевих труб водопроводу діаметром 630 мм завдовжки 551м у с. Софіївка Баштанського району Миколаївської обл. Також було проведено заміну водопровідних труб ПВХ діаметром 315мм протяжністю 4. . .
Читати докладніше
10 cічня 2022
Будівництво будівлі підстанції
Фахівці ТОВ "Корпорація Промстан" продовжують будівництво будівлі підстанції "Залютіне" м. Харків. Вже завершено бетонні роботи з влаштування фундаментів, виконано гідроізоляцію. Проведено зворотне засипання та ущільнення ґрунту.  
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua