дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Профілі для кріплення плівки до теплиці в Одесі

Гидропоніка – метод вирощування розсади шляхом розміщення її у штучно створених умовах. Як правило, овочі, фрукти й квіти знаходяться в теплицях або парниках. Завдання фермера – забезпечити своєчасну подачу добрива рослинам, захистити їх та потурбуватися про достатню кількість світла. В Одесі кріплення плівки до каркаса широко використовують як приватні садівники, так і великі підприємства.

Найкраще рішення

Зафіксувати полотно можна різними способами. На нашу думку, найліпший варіант для цього – оцинкований профіль зиґзаґ. Без цвяхів ви можете закріпити відразу дві сітки. Профіль забезпечує надійну фіксацію матеріалу. Складається зиґзаґ з кліпси та сталевої пружини.

Переваги зиґзаґ-кріплення плівки на теплиці:

  • простий та зручний спосіб фіксації полотнища, можливість замінити чи поправити його;
  • стійкість до погодних умов;
  • здатність утримувати матеріал на дугоподібних ділянках;
  • довговічність.

Такі профілі вже давно використовують за кордоном, а в Одесі купити кліпси для кріплення плівки на теплиці стало можливим порівняно недавно. Докладно ознайомитись з продукцією ви можете на сайті.

Завдяки багатому досвіду й налагодженому виробництву ми здатні у стислі терміни виконати в Одесі замовлення будь-якої складності. Товар коштує недорого. Наші спеціалісти завжди готові проконсультувати вас телефоном або онлайн.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
23 лютого 2021
Корпорація Промстан візьме участь у виставці InterBuildExpo 2021
Корпорація Промстан візьме участь у найбільшій міжнародній будівельній виставці InterBuildExpo 2021. Виставка пройде 17-19 березня 2021 року в міжнародному виставковому центрі за адресою: КИЇВ, БРОВАРСЬКИЙ ПР-Т, 15. На експозиції виставки компанія. . .
Читати докладніше
21 грудня 2020
Будівництво цеху очищення газів
Корпорація Промстан почала монтувати металоконструкції для будівлі цеху очищення газів. Місце будівництва - с. Усатове Одеська обл. Розміри будинку: ширина 18м, довжина 36м, висота 6м. Каркас будівлі - оцинковані металоконструкції на болтових з'єд. . .
Читати докладніше
30 вересня 2020
Корпорация Промстан принимает участие в выставке AGROEXPO-2020
Корпорация Промстан принимает участие в выставке AGROEXPO-2020 в Кропивницком (Кировоградской области).
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua