дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Профілі для кріплення плівок до теплиці в Житомирі

Якщо ви хочете зекономити гроші на обтяжних матеріалах (сітка чи плівка), звертайтесь до компанії «Промстан». Співпрацюємо з фізичними особами та підприємствами. Пропонуємо недорого купити кліпси для кріплення плівки на теплиці в Житомирі. Це дозволить монтувати матеріал покриття без цвяхів, а значить, не пошкоджуючи його.

Особливості

Кріплення плівки на теплиці – це оцинкований профіль з полімерним покриттям. Для фіксації матеріалу обтяжки використовується пружина з дроту. Профіль має ряд переваг:

  • стійкість до корозійних процесів та механічних навантажень, що дозволяє експлуатувати його понад 15 років;
  • можливість закріплення плівки за дугоподібною напрямною;
  • простота монтажних та демонтажних робіт;
  • змога кріпити одночасно дві плівки для створення сталої температури в теплиці.

Профіль передбачає швидкий і нескладний демонтаж. Пристосування для вирощування овочів легко розібрати на період, коли воно не буде використовуватись.

Плюси співпраці

Коли ви стаєте клієнтом «Промстан», то можете користуватись такими перевагами:

  • на складах завжди в наявності профілі товщиною 0,5 та 0,7 мм. За потреби виготовимо будь-який обсяг кріплень. Готові виконати великі оптові замовлення у стислі терміни;
  • проконтролюємо відправлення товару з термінала транспортної компанії до будь-якого населеного пункту України;
  • оплачувати покупку можна після отримання замовлення або перерахуванням на карту «Приватбанку».

Щоб придбати кріплення плівки до каркаса теплиці в Житомирі, зв’яжіться з нашим менеджером. Для цього замовте зворотний зв’язок або заповніть спеціальну форму.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
22 липня 2021
Будівництво чергового бескаркасного ангара
Монтажники ТОВ "Корпорація Промстан" приступили до будівництва бескаркасного ангара для Баловнянской виробничої бази с. Костянтинівка. Розміри ангара 24 * 54 м, висота 10,2м. Безкаркасний арочний ангар будується безпосередньо на місці розташування. . .
Читати докладніше
06 липня 2021
Триває будівництво ферми з вирощування креветок
ТОВ "Корпорація Промстан" продовжує роботи по влаштуванню бетонного фундаменту комбікормового заводу ферми з вирощування креветок. Тривають бетонні роботи з влаштування резервуарів з розведення безхребетних. Зроблені і встановлені оцинковані метало. . .
Читати докладніше
15 червня 2021
Ущільнення всіх видів грунту
Спеціалісти ТОВ "Корпорація Промстан" виконують ущільнення всіх видів грунту німецьким віброкатком BOMAG 213dh масою 13 і 15 тон. Вібраційна система має п'ять режимів, що підходять під різний грунт. Відкалібрована система знижує резонансні явища при. . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua