дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Профілі для кріплення плівки до теплиці в Кіровограді

У теплицях та парниках щорічно вирощують велику кількість рослин. Якщо забезпечити належні умови для фруктів, овочів і квітів, то можна розраховувати на багатий врожай. Останнім часом в Кіровограді популярні кріплення плівки до каркаса теплиці. Використовуючи їх, ви без цвяхів зможете акуратно здійснити повний монтаж.

Універсальна конструкція

Існує чимало способів організувати простір у парнику. Пружинний профіль зиґзаґ для кріплення сітки та іншого покриття до каркаса є універсальним і найбільш вдалим варіантом. Полотнище фіксується надійно, швидко, залишається цілим.

Кріплення плівки на теплиці складається з притискної пружини та кліпс. У середньому воно служить близько 15 (й більше) років. Профіль коштує недорого, при цьому має ряд переваг:

  • забезпечує надійну фіксацію матеріалу;
  • не потребує цвяхів;
  • встановлюється дугою;
  • довговічний;
  • призначений для багаторазового використання.

Корпус профілю шурупами монтується до опорних елементів конструкції. Плівка вкладається в кліпс. Далі притискна пружина плавно заводиться в оцинкований корпус. Демонтаж проводять викруткою та щипцями.

Якщо треба забезпечити надійний та герметичний монтаж одного чи двох полотнищ так, щоб їх не пошкодити, рекомендуємо придбати в Кіровограді кліпси для кріплення плівки на теплиці. Такі профілі часто використовують у приміщеннях з підігрівом.

Отримати попередню консультацію, замовити товар і його доставку в Кіровограді ви можете телефоном або онлайн.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
13 жовтня 2021
Будівельна корпорація Промстан - генпідрядна організація
Будівельна корпорація Промстан працює на ринку України 24 року. Почавши свою діяльність з виробництва профнастилу та сендвіч-панелей, компанія будує швидкомонтовані будівлі "під ключ". Сьогодні Корпорація Промстан - генпідрядна організація, компані. . .
Читати докладніше
08 жовтня 2021
Корпорація Промстан будує ангар для Сандори
Корпорація Промстан будує ангар для ТОВ "Сандора" Розмір ангара 12 * 18м висота 6 м Призначення будівлі - зберігання відходів виробництва і підготовка до утилізації. Каркас будівлі з оцинкованих профілів, обшивка профнастил і сендвіч-панелі. &nbs. . .
Читати докладніше
29 вересня 2021
Розпочато будівництво салону - магазину з продажу автомобілів
Корпорація "Промстан" почала будівництво салону - магазину з продажу автомобілів "Renault" і післяпродажним обслуговуванням. Місце будівництва - м Вознесенськ, Миколаївської обл. Розмір будівлі - 12 * 25 м, будівля одноповерхова, висота будівлі - 7. . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua