дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Профілі для кріплення плівки до теплиці в Кіровограді

У теплицях та парниках щорічно вирощують велику кількість рослин. Якщо забезпечити належні умови для фруктів, овочів і квітів, то можна розраховувати на багатий врожай. Останнім часом в Кіровограді популярні кріплення плівки до каркаса теплиці. Використовуючи їх, ви без цвяхів зможете акуратно здійснити повний монтаж.

Універсальна конструкція

Існує чимало способів організувати простір у парнику. Пружинний профіль зиґзаґ для кріплення сітки та іншого покриття до каркаса є універсальним і найбільш вдалим варіантом. Полотнище фіксується надійно, швидко, залишається цілим.

Кріплення плівки на теплиці складається з притискної пружини та кліпс. У середньому воно служить близько 15 (й більше) років. Профіль коштує недорого, при цьому має ряд переваг:

  • забезпечує надійну фіксацію матеріалу;
  • не потребує цвяхів;
  • встановлюється дугою;
  • довговічний;
  • призначений для багаторазового використання.

Корпус профілю шурупами монтується до опорних елементів конструкції. Плівка вкладається в кліпс. Далі притискна пружина плавно заводиться в оцинкований корпус. Демонтаж проводять викруткою та щипцями.

Якщо треба забезпечити надійний та герметичний монтаж одного чи двох полотнищ так, щоб їх не пошкодити, рекомендуємо придбати в Кіровограді кліпси для кріплення плівки на теплиці. Такі профілі часто використовують у приміщеннях з підігрівом.

Отримати попередню консультацію, замовити товар і його доставку в Кіровограді ви можете телефоном або онлайн.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
07 серпня 2023
Будівництво куполу безкаркасного ангару для ТОВ Нібулон
Компанія "Корпорація Промстан" закінчила будівництво купола безкаркасного ангару для ТОВ "Нібулон" 24х90х9.2м для підлогового зберігання зерна на 5 тис. тонн.
Читати докладніше
17 липня 2023
Роботи з виготовлення та монтажу завальної ями
Компанія "Корпорація Промстан" виконала роботи з виготовлення та монтажу завальної ями, автовивантаження норійних веж, галереї та переходів під обладнання в Ізмаїлі загальною вагою понад 200 тонн.        . . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua