дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Профілі для кріплення плівки до теплиці в Кіровограді

У теплицях та парниках щорічно вирощують велику кількість рослин. Якщо забезпечити належні умови для фруктів, овочів і квітів, то можна розраховувати на багатий врожай. Останнім часом в Кіровограді популярні кріплення плівки до каркаса теплиці. Використовуючи їх, ви без цвяхів зможете акуратно здійснити повний монтаж.

Універсальна конструкція

Існує чимало способів організувати простір у парнику. Пружинний профіль зиґзаґ для кріплення сітки та іншого покриття до каркаса є універсальним і найбільш вдалим варіантом. Полотнище фіксується надійно, швидко, залишається цілим.

Кріплення плівки на теплиці складається з притискної пружини та кліпс. У середньому воно служить близько 15 (й більше) років. Профіль коштує недорого, при цьому має ряд переваг:

  • забезпечує надійну фіксацію матеріалу;
  • не потребує цвяхів;
  • встановлюється дугою;
  • довговічний;
  • призначений для багаторазового використання.

Корпус профілю шурупами монтується до опорних елементів конструкції. Плівка вкладається в кліпс. Далі притискна пружина плавно заводиться в оцинкований корпус. Демонтаж проводять викруткою та щипцями.

Якщо треба забезпечити надійний та герметичний монтаж одного чи двох полотнищ так, щоб їх не пошкодити, рекомендуємо придбати в Кіровограді кліпси для кріплення плівки на теплиці. Такі профілі часто використовують у приміщеннях з підігрівом.

Отримати попередню консультацію, замовити товар і його доставку в Кіровограді ви можете телефоном або онлайн.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
22 липня 2021
Будівництво чергового бескаркасного ангара
Монтажники ТОВ "Корпорація Промстан" приступили до будівництва бескаркасного ангара для Баловнянской виробничої бази с. Костянтинівка. Розміри ангара 24 * 54 м, висота 10,2м. Безкаркасний арочний ангар будується безпосередньо на місці розташування. . .
Читати докладніше
06 липня 2021
Триває будівництво ферми з вирощування креветок
ТОВ "Корпорація Промстан" продовжує роботи по влаштуванню бетонного фундаменту комбікормового заводу ферми з вирощування креветок. Тривають бетонні роботи з влаштування резервуарів з розведення безхребетних. Зроблені і встановлені оцинковані метало. . .
Читати докладніше
15 червня 2021
Ущільнення всіх видів грунту
Спеціалісти ТОВ "Корпорація Промстан" виконують ущільнення всіх видів грунту німецьким віброкатком BOMAG 213dh масою 13 і 15 тон. Вібраційна система має п'ять режимів, що підходять під різний грунт. Відкалібрована система знижує резонансні явища при. . .
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua