дзвінок
час роботи
Пн-Пт: 08:00 -17:00
RU EN
UA
меню

Профілі для кріплення плівки до теплиці в Кіровограді

У теплицях та парниках щорічно вирощують велику кількість рослин. Якщо забезпечити належні умови для фруктів, овочів і квітів, то можна розраховувати на багатий врожай. Останнім часом в Кіровограді популярні кріплення плівки до каркаса теплиці. Використовуючи їх, ви без цвяхів зможете акуратно здійснити повний монтаж.

Універсальна конструкція

Існує чимало способів організувати простір у парнику. Пружинний профіль зиґзаґ для кріплення сітки та іншого покриття до каркаса є універсальним і найбільш вдалим варіантом. Полотнище фіксується надійно, швидко, залишається цілим.

Кріплення плівки на теплиці складається з притискної пружини та кліпс. У середньому воно служить близько 15 (й більше) років. Профіль коштує недорого, при цьому має ряд переваг:

  • забезпечує надійну фіксацію матеріалу;
  • не потребує цвяхів;
  • встановлюється дугою;
  • довговічний;
  • призначений для багаторазового використання.

Корпус профілю шурупами монтується до опорних елементів конструкції. Плівка вкладається в кліпс. Далі притискна пружина плавно заводиться в оцинкований корпус. Демонтаж проводять викруткою та щипцями.

Якщо треба забезпечити надійний та герметичний монтаж одного чи двох полотнищ так, щоб їх не пошкодити, рекомендуємо придбати в Кіровограді кліпси для кріплення плівки на теплиці. Такі профілі часто використовують у приміщеннях з підігрівом.

Отримати попередню консультацію, замовити товар і його доставку в Кіровограді ви можете телефоном або онлайн.

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми зробимо пропозицію,

від якої ви не зможете відмовитися!

Новини
17 cічня 2022
Ремонт трубопроводу завдовжки 4 000 м
Компанія "Корпорація Промстан" зробила роботи із заміни металевих труб водопроводу діаметром 630 мм завдовжки 551м у с. Софіївка Баштанського району Миколаївської обл. Також було проведено заміну водопровідних труб ПВХ діаметром 315мм протяжністю 4. . .
Читати докладніше
10 cічня 2022
Будівництво будівлі підстанції
Фахівці ТОВ "Корпорація Промстан" продовжують будівництво будівлі підстанції "Залютіне" м. Харків. Вже завершено бетонні роботи з влаштування фундаментів, виконано гідроізоляцію. Проведено зворотне засипання та ущільнення ґрунту.  
Читати докладніше
Пн-Пт: 08:00-17:00
zavod@promstan.com.ua